Best Recent Content

 • Aktualizace Edenu 21.6.2018

  Eden byl aktualizován, byly přidány nové Vámi doporučené módy Betweenlands, ferdinands-flowers, dynamic suroundings, thaumcraft a pár dalších mezi nimi například swing through grass, jež umožňuje trefit minimoby i v trávě na jen trávu. Na přání byl vybrán seed s Jungle biomem. Na druhou stranu nás opouští módy animalia kvůli zabugovanosti a animálium, jelikož vlky a piraně nikdo moc rád neměl a v modpacku je již mo creatures.
  Vše ostatní je jak jste zvyklí, povím vám proto pár tipů, jak začít s módy.

  S thaumcraftem začnete vytěžením crystalů, hra vám poté řekne, že by jste se měli prospat aby jste si rozmysleli svůj objev. Po šlofíku se dozvíte jak craftit salis mundus a ten použijete na knihovnu pro ziskani Thauminomiconu, ten vás povede po zbytek hry pomocí questů.

  Do betweenlands se dostanete po vycraftění magické hůlky. Její čtyři části získáte od zlých druidů v kamenném kruhu, struktura v overworldu. Tyto čtyři části položíte na oltář a získáte hůlku, s kterou přeměníte obyčejný sapling na strom s portálem do této nové dimenze, zbytek už je jen dobrodružství. Nutno ale podotknout, že žádné vybavení z overworldu vám v této dimenzi k ničemu nebude, musíte začít odznovu pěstním soubojem se stromy.

  Jelikož mám již po zkouškách jsem k dispozici na TS pro případném problémy s módy. Je skoro jisté, že se znovu něco najde. Přejeme příjemnou zábavu.
  HunterzAdam4CZ