Best Useful Content

 • MC server

  Most of our community is gathered around modded servers, most of them got bored with pure vanilla over time. Vanilla is lacking protection plugins making multiplayer nearly unenjoyable due to grief. You may still find some stable playerbase on ic2 or eden servers, but we are few in numbers. Vanilla is usually know to foregin players as we keep it upted to latest snapshot, as far is I know we used to. Nonetheless you usually finish playing it in serveral days unless you build something, modded servers offer longer playability.
  Adam4CZ
 • Aktualizace serveru Eden 21.6.2018

  Eden byl aktualizován, byly přidány nové Vámi doporučené módy Betweenlands, ferdinands-flowers, dynamic suroundings, thaumcraft a pár dalších mezi nimi například swing through grass, jež umožňuje trefit minimoby i v trávě na jen trávu. Na přání byl vybrán seed s Jungle biomem. Na druhou stranu nás opouští módy animalia kvůli zabugovanosti a animálium, jelikož vlky a piraně nikdo moc rád neměl a v modpacku je již mo creatures.
  Vše ostatní je jak jste zvyklí, povím vám proto pár tipů, jak začít s módy.

  S thaumcraftem začnete vytěžením crystalů, hra vám poté řekne, že by jste se měli prospat aby jste si rozmysleli svůj objev. Po šlofíku se dozvíte jak craftit salis mundus a ten použijete na knihovnu pro ziskani Thauminomiconu, ten vás povede po zbytek hry pomocí questů.

  Do betweenlands se dostanete po vycraftění magické hůlky. Její čtyři části získáte od zlých druidů v kamenném kruhu, struktura v overworldu. Tyto čtyři části položíte na oltář a získáte hůlku, s kterou přeměníte obyčejný sapling na strom s portálem do této nové dimenze, zbytek už je jen dobrodružství. Nutno ale podotknout, že žádné vybavení z overworldu vám v této dimenzi k ničemu nebude, musíte začít odznovu pěstním soubojem se stromy.

  Jelikož mám již po zkouškách jsem k dispozici na TS pro případném problémy s módy. Je skoro jisté, že se znovu něco najde. Přejeme příjemnou zábavu.
  HunterzAdam4CZ
 • Spawn mobů

  protoze se jedna o modovany skyblock s ostrovy, zakladnim prikazem je prikaz /island
  Adam4CZ
 • Spawn mobů

  Zakladni nastaveni biomu je typ void, zmen jej pomoci prikazu pro ovladani ostrova napr na planiny apod.
  Adam4CZ
 • Příprava na aktualizaci serveru IC2

  Existuje hotkey na schování JEI, asi jsi ho našla. Já ho ještě nenašel ač jsem se o to mockrát snažil, občas mi JEI vadí. Zkus projít stránky módu nebo google, třeba tam bude zmíněný default key bind.
  Adam4CZAnjika
 • Příprava na aktualizaci serveru IC2

  Dobře, admin komand to asi není, jen komand /ic2, ono je občas těžké rozeznat který komand spadá pod jakou permici.

  Myslím si, že stojí za to říci že to nefunguje, bylo to spuštěné hupem spolehaje na inteligenci grief prevention. Co teď nefunguje z hlediska pluginů se muselo asi přenést, do pluginů jsem nezasahoval a hunt konfigy neměnil. Ale že by byl defaultně vypnutý flag na množení zvířat o tom jsem tedy nevěděl. Jak se ti nemnožili krávy, honzák to zpravil ten den, tedy myslím, od něj vím že to prý bylo tohle. Já sám o pluginech a flagách přehled nemám, kdyby se opět nějaká základní mechanika vanilly chovala podivně, kontaktuj honzáka nebo adama, mají o tom větší přehled.
  Anjika
 • Příprava na aktualizaci serveru IC2

  Stejně jsem názoru že splacaninu všech našich serverů dohromady nezachrání ani questy. U takovýhle modpacku platí, jakli jsi hrál jeden hrál si všechny a přidání módu nepostrehnes, vzhledem k dalsi stovce modu nic nezmeni. Btw co stavět dál, módy na ic mají manuály, navíc je tam jeli, immersive má dokonce achievment read the fucking manuál. Stěžovat si že nevíš co stavět je při nejmenším ubohé od tak povznesené bytosti jako jsi ty.
  NeumimTo
 • Problém s IC2 serverem

  Vyzkoušeno a vše se zdá být v pořádku. Jinak to odnesl celý storage, bio-generátory, skleníky z immersivu a pár beden. Ale tak hlavně že už vše funguje jak má, ty ztracený předměty mě vůbec netrápěj. Novej regen mi alespoň dává příležitost udělat věci jinak, takže díky za vyřešení :)
  Adam4CZHunterz
 • Zajímavá hra - Subnautica

  Před nějakou dobou jsem znovu objevil Twitch :-)

  A na něm jednoho našeho hráče, testera a spolutvůrce serveru SkyTech jak hraje hodně zajímavou hru hodně podobnou Minecraftu...

  Tak se třeba koukněte, případně ho podpořte follow: https://www.twitch.tv/theerror008

  A pokud vás zajímají starší hry, klidně podpořte follow i jednoho staršího hráče tady.

  TheError008
 • Ram memory limit

  Xmx a Xms???
  Adam4CZ