Testování techlevelů serveru Apocalypse

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 4. January 2016 v Pomoc
Hledám zkušené zodpovědné testery pro otestování, případně návrhy změn v Tech Levelech na serveru Apocalypse.

Tech levely nastavené: 80%

Získávání levelů: 75%

Pomocí příkazu /apoclevel nick cislo si nastavíte level v rozmezí 0-100 abyste mohli otestovat, že zvolený item/blok nejde kraftit/používat apod.

Zobrazení Tech levelu je v NEI se zmáčknutým Shiftem.

Tech Levely jsou zatím pro módy IC2, AE2, vanilla, EA, Iron Chests, ThirstMod, levely pro OpenComputers ještě brzy nastavím. Za návrhy levelů stojí Sanquira(Deserd134), belusek, Sprt.

Zkuste se prosím také zde v komentářích vyjádřit co chybí, jaký by to mělo mít level, klidně navrhněte i změny.

Server/módy samozřejmě nejsou hotové a není potřeba aby každý item/blok měl nějaký level.

Předem díky za pomoc!
Honzackcz

Komentáře

• je nesmyslné mýt vodní turbínu ( z Electronic Age ... dále jen EA ) na techlevelu >5  ( dále jen TL ) [totéž platí u větrný turbíny > 8TL] když jediná možnost jak jí vyrobit je až od 10TL u EA (v závyslosti na "Stone Heat Furnace" a "50V turbine" společně s "50V Plate Machine" > 7TL ) a nebo 19TL pomoci Forge hammer ... takže mů návrh je ten žeby se tyto generátory energie pro EA daly vyrobit až od TL 10 a výše 
  • další připomínka je ohledně samotné "Stone Heat Furnace" z EA ... je na ni potřeba 10TL a kraftí se z "Combustion Chamber" 19TL a "Copper Thermal Cable" 11TL takže trošku nelogické
  • násleďně jsem si všiml že 50V turbína je od 10TL a "Copper Thermal Cable" 11TL takže další příklad k dodělání

snad tyto hlášení co píšu budou brána s nadhledem a né jako rejpalstvý :D
  • dalsi pripominka ... IC2 circuit 20TL se vyrabi z copper kabelu a ten ma TL 51
  • SanquiraSanquira [Člen]
    upraveno 14. October 2015
    Přesuny:
    50V Plate Machine 7->4
    Combustion Chamber 19->10
    Copper Thermal Cable 11->10

//Tohle je poznámka k přesunům, nikoli oznámení o provedení.

Nalezené bugy:
    Když dám / a Tab, tak mi to shodí klienta ( http://pastebin.com/djRQEYRj )
    Neaktualizuje to soubor s techlvl.

Děkuji všem testerům.

• HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 15. October 2015
    ten tab shazuje opencomputers koukam

neaktualizuje soubor s techlvl jako ze se ti nesyncne? smaz ho aby se vytvoril znovu, po pripojeni na server se syncne
    Honzackcz
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 15. October 2015
    Vsechny nazory jsou potreba, a diky za ne, proto jsem to take dal k diskuzi. Nikdo nejsme neomylni a pri mnozstvi itemu a bloku se do toho clovek muze lehce zamotat. Smyslem je postupne to doladit do nejakeho prijatelneho stavu. Dalsim bude provereni postupu ziskavani techlevelu, ale to az pozdeji, jakmile bude tahle cast hotova.
    Honzackcz
  • No pokud ho smaznu, tak se synchronizuje, ale měl jsem tam nějaky stary (generator lvl 10) a ten se neaktualizoval, dokud jsem ho nesmazal a nepripojil se znovu
  • Jasny, asi nejaka nekompatibilita vyvoje :-)

Honzackcz
  • Opraveno zachovani techlevelu pri smrti hrace.
    Honzackcz
  • nalezen další průser ... tentokrát v IC2 

pro výrobu IC čipu (51TL) je zapotřebí měděného kabelu který má 51TL

můj návrch ... kabely z IC2 mely snížený TL 
    Insulated HV/Copper/tin cable měly menčí TL
    Insulated copper cable 18TL
    Insulated tin cable 18TL
    Insulated  HV cable 35TL

to je jen menčí návrch
  • další problém na který jsem už kdysi poukázal 
    krafteni Rusty ladder ( ID 706 ) se překrývá s Iron cable ( ID 4741:4161  ... z Electronyc Age )
    když chci vykraftit iron cable tak mi to ukaze jenom rusty ladder a tudíž nelze vykraftit nekolik podstatnych veci
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 17. October 2015
    Pokud ke krafteni neceho potrebujes vec se stejnym TL neni v tom zadny problem. Na ten recept se podivam.
    Honzackcz
  • pardon ... preklep ... cip je od 20TL a kabely potrebne na vyrobu jsou od 51 TL

• copper cable jsem dal v obou pripadech na level 20, vse co zavisi na chipu ma o neco malo vyssi level nez cip, diky za nahlaseni
    Honzackcz
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 17. October 2015
    Pridal jsem moznost reloadu konfiguraku levelu bez nutnosti restartu serveru a dale pri podrzeni Shift se zobrazi nazev itemu/bloku ve formatu ktery potrebuji pro konfiguraci. Napriklad tedy po prejeti nad hlinou uvidite minecraft:dirt a podobne.

Pri nahlasovani problemu u techlevelu tedy prosim pouzijte i ty nazvy co vidite po stisku Shift a prejeti nad itemem/blokem, at to nemusim slozite hledat, ktery item/blok mate na mysli. Nazev je jednoznacny a vcetne subidcka.

Diky za pomoc a spolupraci!
    Honzackcz
  • Podle navrhu Sanquira zmeneno:

50V Plate Machine 7->4
    Combustion Chamber 19->10
    Copper Thermal Cable 11->10
    Honzackcz
  • Do stroju/bloku se jiz neda dostat ma-li hrac nizsi level nez blok na nejz klika. //thx to belusek
    Honzackcz
  • Bohužel mi příkaz neufnguje. Po napsání jakékoliv hodnoty napíše "An unknown error occured while attempting to perform this command"
  • viz nahore, zapominas tam davat svuj nick...
    Honzackcz
  • Diky tomu, ze jsou hotove aktualizace serveru Eden, SkyTech, IC2-S2 jsem si zase nasel cas na server Apocalypse. TechLevely pujdou ziskavat konverzi experience levelu ve WokrkTable. 50 levelu XP se po stisku tlacitka Convert prevede na 5 levelu TechLevel.

Byl pridan recept na WorkTable. Nyni zbyva tedy omezit ziskavani XP z mobu - aby si hraci nastaveli XP farmy, a nastaveni alternativniho ziskani XP. Napriklad crafteni, zabijeni vojaku apod.
    skajda54petrenko17
  • Jeste jsem upravil, ze XP lvl 30-49 se zkonvertuje na 1 tech level a XP lvl >50 na 5 tech levelu. Dale kraftenim itemu/bloku, ktere maji nejaky tech level ziskate XP odpovidajici tech levelu (pozor neplest s XP levelem).

Byl upraven tech level WorkTable, redstone a anvilu. Zbyva doladit ziskani tech levelu do urovne 10. Pak by jiz melo byt mozne postupne ziskavat vyssi levely konverzi ve WorkTable.
    petrenko17
  • Do levelu 11 lze nyni zvysovat techlevel plnenim achievementu z vanilly a dale pak v zalozce apocalypse.

Od levelu 10 lze ve WorkTable konvertovat XP na techlvl.

Nyni je treba to otestovat, a omezit drop xp z mobu.
  • Spíš než omezovat drop XP bych zvýšil cenu, bude pak těžší sbírat XP i na enchamtování (nebo je to záměr? o.O )
  • Je to zamer. XP jdou ziskat z crafteni itemu, kopani rud a ze zabijeni npc vojaku/bossu.
    Astorphobis
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.