IC2-S2 Vánoční Update

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 24. December 2015 v Novinky
Server IC2-S2 bude již velice brzy aktualizován. Na základě výsledků ankety byl odstraněn mód GregTech, který postupně hru ztížil natolik, že pro valnou většinu z Vás se hra stala nezajímavou. Nový modpack je tedy odklonem od hardcore a je spíše návratem k původnímu zábavnějšímu konceptu.

V modpacku nadále zůstal mód IC2 a přibylo několik nových módů. Můžete se tedy těšit na Thermal Expansion a jeho addony, dále pak na Mekanism, MineChem, MineFactory a pro milovníky přírody byl přidán generátor mapy HighLands. Protože se osvědčil i Carpenters Blocks na SkyTechu a Edenu, budete moci rozvíjet svou kreativitu s tímto módem i na tomto serveru.

Mapa bude mít také nový spawn, který sice nestavěli naši stavitelé, ale přesto doufám, že se vám bude líbit. Největší dík patří testerům, za všechny bych jmenoval hlavně Sanquira a SprtCZ.

Spuštění serveru s novou verzí bychom Vám rádi nadělili jako vánoční dárek. Je třeba stáhnout nový instalátor ze sekce Download.

Věřím, že se Vám nové složení módů bude líbit a hra bude zas bavit.
ArusCZSanquiraJirkatixTheSprtCZAdam4CZMlocik97petrenko17AdrijanedAstorphobis

Komentáře

 • Mlocik97Mlocik97 [Člen]
  upraveno 24. December 2015
  už se teším....
 • Mlocik97Mlocik97 [Člen]
  upraveno 24. December 2015
  no už som to vyskúšal, a vidím že sú vo vesnicích nová budova s truhlov, v nej nejčasteji najdete plno Safari Netov.
  Taky v dungeonoch najdete nove veci :)
 • hele, našel som pravdepodobne "BUG" vlastne to nieje ani ingame, skôr sa jedná o to že když v NEI prejdete na itemy s názvom PORTABLE TANK tak sa stáva že na strane klientu sa neskutočne zvýši využitie RAM (a proces Minecraft bere aj 10-12GB), aj rýchlo skrolujete v NEI a preskrolujete zo 10 stránok plných PORTABLE TANKov tam vám minecraft sekne, nereaguje a nekdy i crashne,... presnejší log:

 • HunterzHunterz [Admin]
  upraveno 24. December 2015
  S tim toho asi moc neudelame, nejsme autori modu. Take je mozne, ze na serveru se to bude chovat jinak nez na singlu. Na serveru behem testovani tento problem nikdo nehlasil.
 • Tak nakonec i tohle se podarilo opravit :)
  Mlocik97mihallAdam4CZ
 • mhmm, ja vědel že si s tým poradíš :)
  Hunterz
 • Zní to nakonec dobře :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.