Nejde se připojit na Classic

Zdravim,

po delší době jsem se chtěl podívat na Classic, ale nejde to. Nejdřív to bylo tím, že jsem měl 1.8, ale po updatu na 1.9 to při připojení hází chybu Failed to login: Invalid session (Try restarting your game). Je to chyba hry nebo serveru? 

Předem díky za pomoc.

Mike2051

Nejlepší odpovědi

• Přijatá odpověď ✓
    Tohle je hláška, když se snažíš připojovat na online-mode server (pro originální MC) bez originálního MC.
    Lobby server (pod který spadá Survival-Classic, Skyblock, Creative-Plotserver,...) je pouze pro majitele originálního účtu.
  • Přijatá odpověď ✓
    k bodu 1: http://forum.rebelgames.net/discussion/197/verze-1-8-9-online-mod
    k bodu 2: nastálo - proto jsem do FAQ přidal návod jak si pořidít originální Minecraft
    k bodu 3: lituji, není to možné

Další odpovědi

• Kdyz prichazis po delsi dobe, zkus si procist forum, sekci novinky a dovis se vse podstatne, co se udalo behem doby, co jsi tu nebyl.
  • Novinky pročteny, ale pořád mám pár otázek.

1) Proč jsou nemódované servery jen pro premium?
    2) Je to nastálo, nebo jen dočasně?
    3) A pokud to je nastálo, byl by k dispozici save z Classicu?

• Odpověď zní: Asi jsi špatně četl.
    Pro dokreslení:
    1) 3-4 roky vzaté novoroční předsevzetí.
    2) hádej
    3) proč? Jak si představuješ že ti hunt pošle 20Gb mapu? A i kdyby, co s ní potom budeš dělat?
  • Proč? No asi proto, že tam mám nějaké rozpracované projekty atd. Asi bych tu mapu nechtěl, kdybych tam nehrál, že jo? A snad existují servery jako např. Ulož.to, Mediafire a další na uploadování souborů jako tento. No a co bych tam pak asi dělal snad už psát nemusím...
  • Tak díky za zodpovězení otázek. Snad se mi podaří někdy v nejbližší době sehnat pár zbytečných stovek na ten Minecraft :)
  • Myslim ze se ti to podari, ta hra za to stoji. A s originalnim Minecraftem se ti otevre doslova cely svet.
Tato diskuze je zavřená.