Admin shop classic/survival

SmudlikSmudlik [Mod]
upraveno 25. May 2016 v Novinky
Ahoj, Dnes 25.5.2016 byla dokončena aktualizace Admin shopu na nemódovaném survival serveru. 
Vše následovalo dle dokončení funkčnosti ekonomického pluginu jobs a tím i následné balancování a doplnění obchodu.
Co se změnilo:
Převážná většina položek byla zlevněna. Týká se jak stavebních bloků tak hlavně itemů do alchymie tak aby druid byl schopen pracovat.
Dále byl dodán výkup kyblíků a mokrých hub jakožto protiúčet za možnost koupit si vodu lávu a suchou houbu. Zbytečné skladovat miliony hub a kyblíků když je nepotřebujeme.

Ceny byly přizpůsobeny povoláním z prací aby byly profese schopné fungovat i bez přítomnosti ostatních na serveru.

Ceny v obchodě byly přepracovány na cenu za jeden kus nebo cenu za stack. Aby to bylo přehlednější. Pokud ještě někdo neznáte funkci tak nákup po stakách u položek které nemají v počtu kusů 64 můžete pomocí přidrženého tlačítka shift. Tato funkce by měla být brzo aktivní.

Naopak zdražení postihlo diamanty a stavební bloky jež byli nějakým záhadným nedorozuměním levnější jak jeden emerald.

Dále v dohledné době vznikne i special shop. Kde bude umístěno luxusní zboží, specialně enchantované nástroje a jiné různé vymoženosti. Pracuje se i na zautomatizování prodeje městských pozemků a trezorů. (v budoucnu by jsme rádi umožnili prodej nemovitostí i samotným hráčům)

Pokud máte nápad návrh na další zlepšení nebojte se je napsat. Nic horšího než že se to neuskuteční se stát nemůže. :)

Komentáře

 • SmudlikSmudlik [Mod]
  upraveno 9. June 2016
  Ahoj, není to moc kam zařadit ale rád bych podotknul že se povedlo vyřešit problém s měněním emeraldů na bloky a tak jsme měli stále plné truhly jen emeraldu ač by se to logicky melo skladat samo.

  System tohoto je řešen podle aktualního přijmu a proto někdy dostanete blok emeraldu a emeraldy k tomu a někdy jen emeraldy. Nicmene problém s tímto řazením je nyní vyřešen a to za pomocí nového příkazu:
  /sortmoney
  který pro nás Hunterz připravil a díky tomu nám zase o krůček usnadnil hru. Děkujeme a těšíme se na využívání této nové funkce. 

  Funkce funguje spolehlivě a vztahuje se na veškereé truhly VAULT a i inventář.
Tato diskuze je zavřená.