Minecraft 1.10 crashuje, 1.9.4 fungovala v pořádku

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 14. June 2016 v Pomoc
Někteří z Vás mají s novou verzí problémy - náhodné pády hry, pád hry po připojení na server, některým nefunguje ani spuštění singleplayer světa.

Na bugtrackeru Mojangu je tento problém popsán.

https://bugs.mojang.com/browse/MC-32606

Vyzkoušejte prosím a pokud doporučení pomůžou dejte vědět.

Komentáře

• To je ale jen pro intel, alespoň dle nadpisu. Já mám kupříkladu GTX 970 a padá mi to také.
  • Hrál jsem 1.10 na staré mapě a nepadalo mě to. Hrál jsem , ale jen cca 3 hodiny.
  • Tak já se ze začátku nemohl ani připojit, nevím jestli se to teď "rozchodilo", ale jen čekám až to zas zakopne, jak je to u minecraftu zvykem.
  • petr_tucky potrebuju predevsim hlaseni od lidi kterym to zlobi, ne od lidi, kterym to jde v poradku :-)
  • No musí tu být i kladný posudek na 1.10 :)
  • No tady nejde o posudek. Spis chci shromazdit informace od tech, kterym MC od verze 1.10 zlobi, najit co maji spolecneho a z logu zjistit pricinu a pripadne to nahlasit Mojangu, aby to opravili.
  • Neodesílá se náhodou každý crashlog automaticky mojangu?
  • Nevim, zda to ma kazdy automaticky zapnute, nicmene jen odeslani crashlogu bez popsani okolnosti jim asi moc k uzitku neni.
  • by mě zajimalo, na jakých platformách to crashuje nejčastěji win 7,8,10 (ale dle mého odhadu bych volil jako favorita win10 - a ještě s kombinací IntelHD)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.