Výročí RebelGames.net

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 22. July 2016 v Novinky
Máme tu výročí RebelGames.net! Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se podílí na správě, údržbě a vývoji a také samozřejmě všem hráčům, kteří snahu zdejšího týmu dokáží ocenit. Jakkoliv vyjádřená podpora je motivací pro další rozvoj a pokračování v započaté práci.

Jsem rád že se podařilo "zachránit" alespoň část komunity, která se vytvořila okolo našich hlavně módovaných serverů. Když se podívám na to co zbylo po roce z "rebornu" je mi celkem smutno. Na druhou stranu rok je celkem dlouhá doba na to, aby iniciátor "rebornu" ukázal jak to skutečně myslel, o co mu ve skutečnosti šlo a jaký je výsledek.

V nejbližší době chystáme spuštění módovaného serveru Eden na verzi 1.8.9. Ve fóru o průběhu testování postupně píši. Dále také "zmrazený" apocalypse v současné době portuji na verzi 1.10.2. Pustil jsem se do toho z důvodu, že se konečně ledy pohnuly a parta polských programátorů se rozhodla naportovat Flans mód (bez střelných zbraní by to nebyla apokalypsa). To mi dalo důvod oprášit 1.7.10 kód a projít si peklem změn na 1.8.9 a nyní na 1.10.2. Zároveň dělám i port módu, který přidává do hry žízeň. Poslední verze vyšla pro 1.8. Není to úplně jednoduché, ale postupně se tím prokousávám :)

Nezbývá než abychom si popřáli hodně úspěchů do dalších let :-)
Adam4CZAdrijanedArusCZChlachtaJirkatixgorillapetrenko17Mlocik97skajda54Smudlikand 1 other.

Komentáře

• <3 Jsem ráda, že si to nevzdal
    HunterzAdam4CZArusCZC00kieCz
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 22. July 2016
    jsem vděčnej za to že jsem mohl jít s tebou a ostatními touhle cestou už od rozdělení netfire . mockrát děkuju za příležitost :)
    gorillaJirkatixChlachtaAdam4CZ
  • Mlocik97Mlocik97 [Člen]
    upraveno 23. July 2016
    miluju te Dušánku #nohomo

ne,... fakt dobrá práce, jinak čo sa týka BP teda "rebornu" tak tam jeden anonymný (áno a to anonymov ani velmi nemám rád, ale tohohle ano) napsal úplne výstižne:

Blíži sa nám pol roka výročie B-Paradise REBORN. Takže čo sa podarilo: Vykopnúť nafúkaného Hunterz a partiu jeho kamarátov, ktorí pre server nerobili nič užitočného. Našla som mhoho schopnejší ľudí, a spoločne sme spustili exluzívne servery Classic, Vanilla a Skyblock! Vďaka mojim pravidelným livestreamům a videám bez doktora sa zas vrátila návštevnosť servera na vysokú úroveň. Okolo 17. hodiny bývajú na serveri priemerne obaja dvaja hráči.
    Ďakujem za priazeň a dúfame, že obrázky mojich stavieb budete pochvaľovať aj v tomto roku. Snáď budem mať dosť peňazí na zaplatenie hostingu. A preto posielajte peniaze cez paypal, nech tu ďalej môžem ukazovať obrázky svojich stavieb a občas aj cudzích hráčov a písať tie svoje bludy v článkoch na hlavnej stránke.
    Adam4CZHunterzArusCZTheSprtCZAstorphobispetrenko17BarixAdrijaned
  • LOL
    Mlocik97ArusCZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.