SkyTech - velikost ostrova ke stavění

Kofola45czKofola45cz [Člen]
upraveno 22. August 2016 v Minecraft
Ahoj, chci se zeptat jak velky muze být stavba na ostrově protoze nikde se nepíše jak velka plocha je k dizpozici, protoze já řeba by sem rad zkusil na SkyTech postavit vesmírnou loď Destiny takže to potrebuji vědet jestlý semý tam vejde jen tak tak a nebo jestly budu muset ji hodně zmencit protoze zátym by jsem chtěl udělat 300 dlouha asi, 200 šíroka asi. ted nevím jak byto vychazelo takže chci to vědet aby jsem vědel jak tu lod velikostně postavit když chci aby tam býl i uvníř postavení Rooms a dálší 

Kofola45cz
Štítky:

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• Ostrov je velký přibližně 100 x 100 bloků.
  • pokud chces stavet vesmirnou lod, doporucuji Starmade - tam se s ni budes moci i proletet vesmirem
  • Kofola45czKofola45cz [Člen]
    upraveno 23. August 2016
    Vím Hunterz ale mě nejde Starmade výš, a navyc stouhle lodi na Starmade letat by bylo sebe vrazda když je tak velka, protoze tam by jsem ji chtěl v realu postavit tady to chci aby jsem schoval mobtrapku, IC2, AP2, a dálší výš :)
    Hunterz [Admin]
    upraveno 23. August 2016
    Nevyc u Starmade mý to píše nejaky error ktery jsem jim posilal a stejně se sadim ze ani ted my starmade nepujde pro mě jeto hra kterou nemuzu hrat asi tak :)
    Hunterz [Admin]
    upraveno 23. August 2016
    Jínak Hunterz případně kdyby sme měli část lodi Destiny, kapitansky muzstek, tak asi by neslo prestěhovat IS aby sme ji mohli uplně dostavět ze? to asi zas budete chtit VIP protohle se sadim :-)
    Hunterz [Admin]
  • Pokud vím, tak se ostrovy nestěhují ani pro adminy.
  • No hlavně musim řici ze mě stejne Starmade ani nanáčte načte se jen MENU a toje vše protoze Hunterz 32bit java a 2G RAM = hra ktera je akorat pro hrače s super PC a NB
  • Mě SM jede na NB s 4GB RAM a 32bit Javou. Takže ta hra není jen pro hráče se super PC, ale není pro lidi, co hrají na kalkulačkách. Jako sorry ale 2GB? Tohle není rok 2000. Pustíš tam vůbec prohlížeč?
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 23. August 2016
    Stehovani ostrovu plugin neumoznuje.

Co se tyce narocnosti starmade a optimalizaci javy, tak kdyz se chce vsechno jde. Vhodnym nastavenim se da vyzdimat maximum. Neni to jen o ram. Osobne stale pouzivam jen 1GB a teprve u modovaneho modpacku na 1.10.2 jsem musel ram zvysit na 2GB. (-Xmx2G)
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 23. August 2016
    jeste bych dodal mensi doporuceni - zapracovat na doucovani ceskeho jazyka - prispevek s do oci bijicimi hrubkami je tvou spatnou vizitkou a osobne mam trochu cerne svedomi z toho, ze misto abyses naucil cesky, hrajes hry :-(
    jirkov
  • radči skoč na starmade než stavět loďě na skytechu ....
    image
    HunterzSanquira
  • Na tomhle screenu nevynikne velikost Thesie.
    ArusCZ
    upraveno 24. August 2016
    navyc Starmade my nedovolilo ani sputit hru do Olline k  vám, ani na singlplaer pokazdy spadlo takže jako pandon s 1G na starmade to nejde, jo když někdo má 4x jadrovy prosecor tak řeba s 1G to rozjede ale jane takže tak, navyc raci už nic protoze tohle byla otazka na velikost islandu na SkyTech a ne Starmade :D :D takže hoj, řeba za rok budu mýt NB ktery rozjede Starmade tak se stavim ale doti doby cau :)
    ArusCZ
Tato diskuze je zavřená.