Uzavření serverů Nostalgia 1.4.7 a Eden 1.7.10

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 30. August 2016 v Novinky
Vzhledem k nízké návštěvnosti a nezájmu budou zítra 31.srpna 2016 vypnuty servery Nostalgia 1.4.7 a dále pak Eden 1.7.10. Server Eden má již nějakou dobu novou verzi, nemá smysl udržovat dvě verze paralelně. Navíc je třeba se soustředit na dokončení módovaného IC serveru na verzi 1.10.2 - to je současná priorita.
Honza135

Komentáře

• ja sa taším hlavne na IC a Apocalypse,... to sú moje 2 oblúbené modpacky.
  • Na ic sa teší dost ludi ale neni testerov dost
  • Nee, Eden nee :/ No nevadí RIP moje VIP :D

Honza135
  • VIP se da prenest na Eden 1.8.9, neni v tom zadny problem.
  • Je v tom problém, a to že musím mít Origo :D

• Tento problem se da pomerne snadno vyresit. Je to jen na tobe.
    ArusCZRokol_XVIIHonza135
  • Origo sucks.. na co mi je
    Adam4CZRokol_XVIISanquiraHunterzArusCZ
  • Ano, proč za něco platit když si to můžu ukrást.
    Adam4CZ
  • Jo testeru je malo. A ja mam třeba origa 4.... Je to jen o tobě.
    HunterzMlocik97
  • Ja hrála hodně dlouho warez, ale pak jsem se rozhodla do toho investovat a nelituju - fakt pak má člověk lepší přístup když má originál.
    Každopádně, pokud se mi podaří nějak IC rozchodit tak bych se případně připojila :D

• ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 2. September 2016
    Platit takovou dardu za umírajicí hru je promě blbost nehejtujte mě jen řikám jak to je
    gorilla
  • ja nevim, ja kupovala MC za dvě stovky..
  • Ta hra běžně stála přez 500 nevim jak je to teď
  • Za MC jsem dal 175 a za Starmade 50. Musíš umět nakupovat.
  • no jo no sem už takovej nenaděláš nic...

• Pred nedavnem jsem kupoval jeden gift kod a stalo to pres 500, to bylo ale jeste pred zdrazenim. Ted podle Mojangu stoji 24 euro, coz je asi 650 Kc. Nevim jak je to presne v licenci, ale mohlo by byt mozne levne ziskat ucet od nekoho, kdo uz MC prestal hrat napr.
    ArusCZAdrijaned
  • Stává se z toho Off-topic. 

Btw. s tolika originálkama si může Šmudlík založit půjčovnu hehe.
    ArusCZskajda54HunterzAdam4CZ
  • Mlocik97Mlocik97 [Člen]
    upraveno 5. September 2016
    jinak mne strašne chybí advanced solar panely.
  • Je tam ještě dost chybiček co možná jen mě unikají, například nelze vyrobit skoro nic z Thaumu, protože nejde skenovat věci, výroba mýdlové vody Vás dokonce vykopne ze serveru a prostě dost drobných věcí, které chybí a jsou drobné, ale zásadní:-) 
  • gorillagorilla [Člen]
    upraveno 7. September 2016
    nechci nikoho strašit, ale Azanor se už 5 měsíců nijak neprojevuje (Autor TC)

• treba je zavrenej ve svym kutlochu a programuje :P
  • Jedno s poslední co psal tak bylo že je pro něj 1.10.2 jako z 1.7.10 na 1.8, takže celé znovu.
  • by ma zaujímalo kdy vyvojári minecraftu spravia tu blbosť na "jednoduchšie" modovanie.
  • Zda se mi, ze se nase generace nedocka, maji hromadu prace s vydanim 1.11 kde pridaji 3 bloky, 4000 novych bugu a 1 moba.
    Adam4CZgorillaArusCZ
  • osobně jsem na stránkách Key4You kupoval MC za 750 Kč to je již skoro 2 roky zpátky takže jde pouze o to co je to za internetový obchod každý má svou cenu třeba mě díky dosavadní práci zbývá na MC čas tak cca 2 hoďky týdně ale stále své investice nelituji :D
  • Teda hunterzi těch mobů je 5 ... to dokonce předčilo jejich schopnosti něco vyvinout.
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 28. September 2016
    Konečně, konečně mojang přidal "vyhraj hru do pěti minut".
    Dámy a pánové představuji vám nový dungeon s originálním designem podtrhující nápaditost a kreativitu autorů. Je vidět, že na vás autoři vskutku myslí, a proto vám sesílají tento dům plný villagerů diamantů v chestkách. Pro vaše pohodlí byl plně vybaven nábytkem. Nyní neváhejte, již nemusíte chodit nikam dál, stačí jen najít tuto vilu.
    image
    ArusCZ
  • Chtěl jsem si oživit trochu minecraft a přečtu si toenhle topic... No, tak zpátky k lolku a HS... :'D
    ArusCZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.