Technický server na verzi 1.11.2

Petr_tuckyPetr_tucky [Člen]
upraveno 14. April 2017 v Minecraft
Chtěl jsem se zeptat zda se testuje módovaný tech server ma 1.11.2?  Pokud ano tak jaké módy?

Nejlepší odpověď

• upraveno 14. April 2017 Přijatá odpověď ✓
    Pro tuhle verzi existuje zatim jen velmi malo modu, nema tedy smysl v tenhle okamzik zacit s nejakym testovanim.

Další odpovědi

• HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 14. April 2017
    Asi by se dalo neco "narychlo splacat", ale nejak k tomu jeste nevidim duvod. Pred par dny sice vyslo konecne par klicovych modu pro 1.11.2, ale podle myho je jeste brzo.
  • právě zkouším Sponge na 1.11.2 + nějaký pluginy. Zatím jsem odzkoušel Omegacraft,, ruins, auto sapling, appletrees, coralreef, lightning craft, pam´s harvest craft, storage drawers, fantasy biomes a pod
  • A kolik technickych nezabugovanych modu jsi zatim nasel?
  • Bugy budou vždy. Ale Omega je dobra, jede, lightning taky a drawer je taky dobry. U těchto jsem bugy nenašel. Zato obsidian armors a tool je celkem nestabilni. teď jsem dal i neotech tak se uvidi.

• Tak se pak pochlub, jak se ti darilo...
  • Chlubit se ničím nebudu. Ale pokud máš takový přístup, pak je lepší se o nic nestarat a jen kritizovat až se na serveru najdou mody s bugem. Ostatně tvoje slova jsou, že bug bude vždy.
  • Rozhledni se a pochopis proc jsem k nove verzi skepticky. Pro 1.11.2 zatim neexistuje zadny pouzitelny technicky mod. Diky neustalym zmenam mojangu a pridavani hovadin misto stabilnoho api uz rade autoru modu proste dosla trpelivost, sila i motivace. Proto neni kam spechat a lepsi je dokoncit rozpracovane projekty, nez zacinat nejaky dalsi. Bugy budou vzdy, a proto se vyplati pockat, skutecne neni kam spechat.
  • Mody se už začínají objevovat. Jen nevím proč se držíš stále ohraných modů? Proč nezkusit něco novýho. IC2 je starej mod a je zabugovanej víc než všechny ostatní dohromady, ale jsou i jiný mody.Nebo se dají zkombinovat z více modů. Jen je na netu najít ( já hledám jen na Curse.com o žádné další stránce nevím). Každopádně čekáním se dočkáš skoro dodělaných modů, ale vyjde zase nová verze MC a na tuhle verzi se programátoři zaměří a na starý mody už nebudou updaty. Navíc čím později vyrazíš s novou verzí tím méně hráčů tam bude. Ale rozhodnutí je na tobě.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 15. April 2017
    Tak se dukladne podivej jaka je situace nyni. Mame tu verzi 1.11.2, podle cintu Mojangu bude brzo 1.12, kde totalne preorali achievementy na advacementy. Uz vidim ty moddery, jak skakaji deset metru vysoko blahem, ze budou muset sve mody pro verzi 1.12 zas predelavat. Hlavne forge, ktere bude muset pro ty nove hovadiny udelat api a zahodit to stare pro achievementy. Bavil jsi se nekdy s modderama, ci autorama serveru jakej je to opruz neustale to predelavat?
    Treba takovej chisel, clovek by rekl jednoduchej mod, a doposud (krome stare 1.7.10) nema ani slaby, schody a tenka skla, je to dodnes alfaverze ve verzich vyssich nez 1.7.10. Vse kvuli zmene renderovani itemu a bloku mojangu.
    Minecraft je cim dal slozitejsi a v kazde verzi neco totalne prekopou, z toho duvodu se stale vice zpozduje vydani forge a potom i modu pro danou verzi, s tim proste nic neudelas. Muj nazor je zkratka odlisny od tveho, nestojim o nejnovejsi modovanou verzi za kazdou cenu.
  • No názor máme odlišný. To je pravda a je to jen dobře. Jinak pokud chceš stabilní mody měl bys otevřít znovu ty servery na 1.4.7 a pod. Tam jsou mody už možná dokončený a je jich hafol. Pokud chceš pořád čekat na perfektně stabilní techmod pak je lepší techserver vypnout, protože se jich nedočkáš, a nechat jen creativ a vanilu. Tam nemusí být nic technickýho a dokonalýho. Vím jak to vypadá na jiných serverech. S přístupem čekání na to nejlepší se server spustí na verzi ze které ostatní servery už odcházejí na vyšší. A někdy je lepší než mít jeden mod na všechno tak zkombinovat více modů. Ohledně chiselu jak píšeš existují asi další 2-3 mody , které ho nahrazují ( slab horizontal i vertikal), ale to je informace jen tak na okraj. Navíc testing a to jest pořádný testing, ne jak poslední, zabere dost času. Takže než ho dokončíš už budou mody na vyšší verzi a nikdo se nebude dívat po staré verzi :DD. Nové verze MC budou vždy a je jen na modderech zda se dokáží přizpůsobit rychlosti vydávaní nebo ne ( funguje to stejně jak v komerční sféře, nepřizpůsobíš se tak padneš). Musel by sis zkusit hrát na serveru kde nikdo není a je to jak singl. Ale od toho MP přece není.  Navíc pokud tam skoro nikdo nehraje tak tě to nenutí něco dělat nebo vylepšovat, protože tam nikdo nehraje. Jde spustit klidně verzi 1.10.2 nebo podobnou, ale z jinýma modama. Obmněňovat je. Ale jak jsem psal, rozhodnutí je na tobě. Pokud nechceš jít s dobou tak celý server upadne v zapomnění. Tím končím, s pozdravem vaše Máňa. Uzavři tuhle diskuzi, nechcu si kazit tak pěknej víkend. Pokud budeš něco potřebovat řekni sprtovi on se se mnou spojí nebo se spojíme na TS. Děkuji Petr_tucky
    P.S. Omlouvám se za chyby a překlepy :DD. Nikdo nejsme dokonalý.
    dzonCZ
  • Puvodne jsem nechtel, ale presto budu reagovat. Nic z toho co jsem psal jsi nepochopil. Stale si meles tu svou a vubec nechces pochopit sirsi souvislosti. Ale mozna je opravdu chyba ve me a hraci si preji hrat zabugovane nedodelky na nejnovejsi verzi. Tim tuto diskuzi uzaviram, nikam nevede.
Tato diskuze je zavřená.