"Unesení" účtu- dotazy ohledně whitelistu, protektů a itemů na serverech. Více v popisu.

Snažil jsem se nejdříve kontaktovat Hunterze na TeamSpeaku, ovšem poslední dobou se dostávám domů pozdě,a bohužel se mi nedaří jej zastihnout. Proto s nadějí píši sem. :-)

Nejdříve pro pochopení popíši situaci: 
Neznámá osoba se mi nějakým způsobem probourala na účet. Byl změněn skin a herní nick, ovšem heslo, email atd. zůstaly stejné. Bylo to zrovna v době mé herní neaktivity, takže mi chvilku trvalo, než jsem to zaregistroval. 
No ihned jsem si samozřejmě změnil heslo i e-mail pro svůj účet, a nick změnil na svůj původní.

Věc, se kterou chci ale poradit je můj herní "účet" na serverech Rebelgames.net. Mám na IC-2 rozehranou poměrně pokročilou hru, tedy dobře vybavený protekt, itemy, a samozřejmě i nějaké ty body za hlasování pro server. A samozřejmě bych o to nechtěl přijít kvůli tomu, že mi někdo poměrně drzým způsobem pozměnil nick, který je k platností potřebný.

Takže bych se chtěl zeptat, jestli změna nicku zpět na původní může zachránit "můj" protekt a itemy + hlasy, a jestli mě to znova pustí přes whitelist, nebo o vše přijdu?
Na servery jsem se zatím nepřipojoval s obavou, že právě to by mohlo způsobit již zmíněnou ztrátu.

Za odpověď samozřejmě děkuji.

Nejlepší odpověď

• Přijatá odpověď ✓
    O nic neprijdes, proste az si ten nick zmenis zpatky, tak se normalne prihlasis. Navic vetsina veci na serverch uz je podle uuid, takze je uplne jedno jestli ti nekdo zmenil nick.
    Adam4CZAdrijanedadamigos

Další odpovědi

Tato diskuze je zavřená.