Testovací server pro Eden na verzi 1.11.2

petrenko17petrenko17 [Mod]
upraveno 16. June 2017 v Minecraft
Jedná se o test stability a hotovosti módů. Nový Eden bohužel neobsahuje všechny módy co starý Eden, některé chybí, protože zamrzly na starších verzích (thaumcraft, mo´creatures, exotic birds...), jiné jsou "úplně nové". Změna je život, kdyby byly módy stále stejné tak by jsme mohli hrát na nejstabilnější 1.7.10 a to prostě po určité době omrzí.

Uvítám jakékoliv zájemce, kteří by se chtěli ke mě přidat, zejména skalní příznivce edenu (Chlachta, dzoncz...paměť je po maturitě vysazuje...) Zájemci mě mohou kontaktovat na TS po čtvrté hodině ve všední dny a skoro kdykoliv o víkendu. Případné dotazy na nové módy jsem vesměs schopen zodpovědět, ale ještě se také musím mnoho naučit.

Na serveru zatím není žádná ochrana a server může být nestabilní, berte to prosím navědomí.

Jurassicraft2 obsahuje itemy, které mohou při větším množství výkonově shodit client (figurky, autička), za zmatky se omlouvám, mód jsem začal testovat až poté, co jsem sem umístil hlasování.
Iceandfire musel jít, worldgen bug, duplikačni bug, memory leak.

Komentáře

• Co jsem se tak byl vcera podivat, tak by to i bez TC a MoC mohl byt zajimavy modpack a pomerne slusna nahrade Edenu 1.8.9. kdyz si vzpomenu na puvodni Pandoru jeste na Netfire, tak to bylo zamysleno hlavne o prirode, zviratkach apod. Magie v podobe Thaumcraftu se pridala az pozdeji ve verzi 1.4.7. Jak tak koukam, Eden 1.8.9 zeje prazdnotou, tak mu aktualizace urcite prospeje.
  • Uprimne, Thaumcraft mi chybat nebude (neznasam taint...), ale zvieratka mi budu asi chybat... :( Ked sa spominaju nove mody - bude aspon nejaky z nich o zvieratkach? :D (Ano, som na ne zatazena :) ) Isla by som tiez skusit, ale uprimne by som bola asi nanic - mne ku stastiu stacia zvieratka, plodiny a stromceky :D
  • Tak získat taint bylo pomalu umění. Pár módů na zvířátka tam je, ale Ultimate Unicorns mod musel pryč. (duplikacekoní, ano, vše je možné) Holkám se bude líbit mód animália, vyměňuje defaultní zvířata ze lepší, přibydou plemena a mění se i množení a krmení. (o zvířata je nově nutné se starat a pravidelně je krmit) Mo Creatures přidáme, jen co vyjde a podívám se i po jiných módech.
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 16. June 2017
    S manem jsme to dnes otestovali, vesměs plugin odchyttí vše, ale jsou tam i nějaké nedodělky. Pokud se ale lidé k sobě budou chovat s respektem tak se nemusí řešit, víc na TS.
  • Jeste vrm - nech mi nejaky navrh treba v textaku v roomce edenu.

vanilla itemy si dohledam, modovane pis prosim ve tvaru modid:itemid:meta_id
    Nalasecek
  • Koukni se do edenu. Sepsal jsem ti tam nějaké nápady. Nevím jestli jsem meta_id napsal správně, to posoudíš ty.
  • Koukal jsem jen obrazně na novou verzi, zaujal mě mód na zvířata(animania), biomes o plenty, botania, harvestcraft a z módů na nábytek jak už klasicky bibliocraft a mrcrayfish. co se týče módu blood magic ten mód jsem zatím moc nezkoumal a podle mě je thaumcraft prostě topovka bohužel není k dispozici.. celkově je sestava módů dobrá je tu jen pár módů o kterých pochybuji že by do edenu měly patřit: PSI - zbraně do edenu? A potom tinker's - ten je tak napůl.. aspoň budou mít hráči možnost si vyrobit nástroje, které chtějí. Já se na nový eden těším, aspoň bude změna oproti tomu co je teď.
    upraveno 23. June 2017
    Soudíš-li PSI podle obrázků itemů tak se ti nikdy líbit nezačne, otevři si tutorial (defaultně C), projdi si tak 5 kapitol (cca 15min) a rychle pochopíš o čem PSI je. Jednoduché, ale moc zajímavé.

Solidní náhradou Thaumcraftu je Astral sorcery, neumí vše co uměl thaumcraft, ale zase umí jiné věci co thaumcraft neuměl (neumí item transfer, autocraft, - umí ale perky, beacony se kterými jdou dělat podobné věci). Neumím uplně vše, ale většinu módu jsem vás schopen naučit.

Blood magic je ve fázi stabilní bety, mód se snaží dohnat vše o co přišel z 1.7.10 -> 1.8.9 (vlastní spelly, demon invasion, summoning) , jsou to ale poměrně nepodstatné věci vlastně jen k upgradům stávajících itemů. Spelly přidává PSI a dělá to mnohem lépe něž jakýkoliv mód před ním.
  • Chybí dodělat akorát vrm a server se může otevřít veřejnosti.
  • Ak môžem pekne poprosiť - ak je tam nejaké obmedzenie týkajúce sa maximálneho počtu ochočených zvierat, tak by som ocenila jeho navýšenie (ano, mám úchylku na zhromažďovanie zvierat, ale týka sa to skôr rozličných variácií - nezhromažďujem napr. stádo kráv o počte 100 kusov...). Na 1.8.9 je to myslím momentálne viazané na mód Mo Creatures, ako ste písali, ten v novšej verzii nebude, ale ak by sa dané obmedzenie vyskytlo pri inom móde, vážne by som ocenila zvýšenie počtu z tých maličkých 20. :D Pekne prosím, smutne pozerám :) Momentálne, ak by som aj rada šľachtila kone, nemám na to dostatočnú kapacitu, keďže mám niekde už tých 20 vyčerpaných :D (To bolo napríklad - viem, že v novšej verzii tie kone tuším nebudú...)
  • Asi tě zklamu, mazlíčci a nastavitelný limit je čistě záležitost Mo Creatures. Animalia přidává sice nová zvířata, ale jedná se o rozšíření a prohloubení chování zvířat z vanilly. Zvířata se musí pravidelně krmit a je nutné dolévat jim vodu. Ale ochočit nejdou.

Nezoufej, Mo Creatures nemá worldgen (ore, struktury) proto nebude velký problém přidat tento mód na zaběhnutý server. Jen co se aktualizují hlavní módy na 1.12 tak se bude server také aktualizovat. Zatím je aktualizovaná přibližně polovina.
    Ale kdy to bude, to netuším, to závisí na volném času autorů módů. Jsou-li na tom s ním stejně jako Hunt, tak to bude trvat možná ještě měsíc.
    Nalasecek
  • Sklamaná rozhodne nie som, aj som to predpokladala, keďže tu už niekto spomínal, že je to rozšírenie vanilla zvierat.

Ja som šťastná aj za to a pridanie Mo Creatures v budúcnosti rozhodne uvítam, ale stále mi ide o ten limit, ktorý je momentálne na čísle 20, ktoré ani smrť netuší, kde mám :D Prípadne, ak by to bolo vo vašej kompetencii, pridať nejaký príkaz (alebo spojazdniť), aby sa už ochočené zvieratá v tom Mo Creatures dali nejako nájsť (zoznam alebo proste niečo), lebo ako vravím - momentálne ten limit mám vyčerpaný, len neviem, kde mám niektoré tie zvieratká... Doma som si ich napočítala cca. 16-17 a ten zvyšok akosi neviem vysledovať :)

Nu a čo sa týka toho voľného času Hunt s tým mesiacom je na tom stále lepšie ako niektorí, čo poznám :D Takže v pohode, nazatiaľ si vystačím aj Animaliou :) Aj tak sa to nedá všetko naraz, takže to treba vziať postupne :)
    Hunterz
    upraveno 26. June 2017
    Jen co Mo Creatures vyjde tak se podíváme na ten komand, v minulých verzích na něj hráči neměli právo, jelikož byl zabugovaný. (například se nešlo portnout na zvíře, protože bylo v neaktivním chunku) Bude-li komand funkční, může se povolit hráčům, aby si své ztracená zvířátka mohli najít.

Dnes jsme dodělali vrm. Zbývá wipnout test mapu, plácnout spawn a modpack přidat do instalátoru. A protože jsme optimisti, tak si věříme, že to stihneme do konce tohoto měsíce.
    Adam4CZAnjikaHunterz
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.