Stížnost na Adama4CZ

LolakCZELolakCZE [Člen]
upraveno 27. June 2017 v Stížnosti na hráče
Zdravím chtěl bych nahlásit stížnost na jednoho člena v A-Teamu.
Jde o hráče s nickem Adam4CZ a jeho neinteligentím uvažování co se týče Sky-Blocku a jeho obnovou jelikož každý ví co hrál Sky-Blok na 1.12 tak ví že jsi tam na tom hlavn ěty dělal problém nastává v tom že jsi myslíš že znáš vše na Sky-Bloku ale asi ne jelikož jsi opomenul při spuštěním na nové vezri MC jednu chybičku že diamanty jsou pořád těžce získatelné a na věci na 8 diamond ore mi trvalo grindit celých 8 hodin (když jsem neměl ještě nether portál) s nether portálem jen 4 ale i to je dost
A proto se tě ptám prosím tě jak jsis mohl dovolit vzít nám polovinu diamodu a ještě napsat že je to naše chyba a že jsem to nenahlásili i když jsi to ty testoval a prolejzal všechny obchody???? 
děkuji za odpověd :*
Štítky:

Komentáře

• Kdyz jsem si procetl tve vulgarni vylevy v chatu serveru, rovnou jsem te zabanoval. O sprostaky nejhrubsiho kalibru tu nestojim. Mel by ses naucit resit veci s klidem bez zbytecnych emoci, akorat si zbytecne delas svym chovanim nepratele.
  • Jinak jsem z tohoto popisu nepochopil co presne se stalo a co je predmetem stiznosti. Pokud to nekdo pochopil, prosim vyjadrete se, diky.
  • SanquiraSanquira [Člen]
    upraveno 27. June 2017
    Když jsem to dekódoval, myslím, že Adam ztížil získávání diamantů a hráčům se nelíbí, že musí něco dělat.

Navíc myslím, že v tom s ním jede i někdo, kdo si na TS říká
    Khadgar. Kontaktoval mě na TS patnáct minut před tímhle příspěvkem a ptal se kdo dával dohromady Skytech.
  • No, abych to trochu upřesnil. Khadgar je Lolak. Co jsem zjistil, tak poté co se Adam dozvěděl že diamanty jdou podle něj získávat příliš snadno, je zdražil a sebral mě a Lolakovi (je se mnou na ostrově) polovinu diamantů. A na cedulky před bedny napsal "Nez abyste nahlasisli, ze jde tak lehce sehnat dia, tak toho jen zneužíváte. To jste hodni. Tak ja budu taky hodny ;)", já ani nevěděl, jak přesně ty diamanty získává, a moc jsem to neřešil. Trochu se mi ale nezdá, jak si Adam představuje, že "obyčejný" hráč jako Lolak může vědět, že ta cena je příliš nízká a tudíž to nahlásit, když podle toho, co psal Lolak, to zas tak jednoduché nejeví. Tím se ho samozřejmě nezastávám ohledně vulgarity, ale snažím se objasnit oč tu jde a trochu se k tomu vyjádřit.
  • Děkuji že jste se k tomu vyjádřili ale zajímalo by mě na kolik dní týdnu měsícu mám ban možná i perma :D
  • Vyřešeno, lock
Tato diskuze je zavřená.