Otevření serveru Eden na verzi 1.11.2

Náš optimismus neselhal a tak se nám dnes podařilo zprovoznit slibovaný server.
Balíček módů je v instalátoru, ale je nutné stáhnout jeho novou verzi. Na server se obyčejně připojíte přes lobby použitím kompasu nebo příkazu /eden.
Pozor, od 28.6. do 29.6. probíhá předgenerování mapy, takže počítejte s lagy, nebo si prostě počkejte, až se mapa přes noc předgeneruje.
HunterzAnjikaNalasecekAdam4CZ

Komentáře

• Opraveno spawnovani wither skeletonu v netheru. Tenhle bug se neustale opakuje v kazde verzi. Ted uz to bude ok, napsal jsem specialni plugin, takze uz se spawnuji ve fortreskach jak maji.
    Nalasecek
  • Jde někde k nalezení seznam modpacků, které se momentální nachází na serveru Eden? Chtěla bych se podivatjestli jste mi náhodou nevrátili můj milovaný pack, kvůli kterému jsem Eden opustila, když jste ho smazali.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 16. July 2017
    Predpokladam ze mas na mysli seznam modu - ten ziskas jednoduse nainstalovanim eden modpacku.
    petrenko17
  • Jaa maaam hroznooou raadooost, dekujuu Huntereee:-* jen co se vratim z dovoleny, hned tam vlitnu
    Hunterz
  • Jsem ráda že jsem zpět. Jediná věc, co mi trochu vadí jsou piraně. Nemůžu strčit nohu do vody abych nebyla napadená piraněmi a kvůli tomu nemůžu cestovat a objevovat, což je vlastně také pointou téhle hry. Prosím šlo by s nimi něco udělat?

Děkuji
  • Postav si lodku.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 23. July 2017
    Spawnovani pirani jsem omezil na jednu desetinu.
  • Děkuji, i v lodičce na mě skákaly a zabily mě dvakrát. Díky za omezení spawnování
  • Aha to jsem nevedel ze jsou tak agresivni :)
  • Na to, jak jednoduše je jde zabít, mi tak hrozné nepřišly.
    Cestakrve
  • (Uh, milovník zvierat sa práve ozýva: ) Je možné, že sa aktualizuje mód Animania? V princípe je to stále verzia 1.11.2, ale novšia, kde fixli niektoré bugy (napr. tuším duplikovanie tých kýblikov pri mlieku) a pridali aj nové itemy a vlastnosti... (Neviem po akú verziu to plánujú aktualizovať, ale... :D V tej novšej sa dajú množiť pávy a pre škrečky sú tam guličky na behanie - ak som to správne pobrala :D A vraj niekedy pridajú aj káričky pre draft horse, ale tie som tam zatiaľ nevyhútala...) Neviem či by stačilo, ak by som si to aktualizovala ja... To by mi asi veľmi nepomohlo :D Ostatné módy som neskúmala, ale tá Animania ma zaujíma :)
  • Uvidime jestli nebude vyhodnejsi rovnou skocit na verzi 1.12, to by bylo podle meho lepsi.
  • AnjikaAnjika [Člen]
    upraveno 27. July 2017
    Ak by si sa teda rozhodol pre tú 1.12 - nedal by sa pridať nejaký mód na šľachtenie (zvierat alebo stromov, proste niečoho :D)... Ja viem, že si to predstavujem ako Hurvínek válku, ale... :D Teraz si v podstate zozbieram všetky stromy a zvieratá a to je asi tak všetko... Na Edene 1.8.9 sa dali šľachtiť tuším tie kone a čo som tak jedným očkom mrkla na IC2 je/bude mód na šľachtenie včiel a stromov (tuším... Pozerala som to jedným očkom :D).
    Tak niečo podobné :)
  • Forestry je primárně technický mód, že přidává včely a strom, je spíše rozšíření základu s automatickými farmami. Podívám se ti po módech, nevím jestli něco najdu. Stejně zatím čekáme na update hlavních módů a bez nich se dál nepohneme.
    Hunterz
  • Aktualizace Edenu na verzi 1.12.2 je jiz mozna. Povyseni na novou verzi by se melo obejit bez mazani mapy.
  • A horka novinka je, ze konecne vyslo Mo Creatures pro verzi 1.12, tak se mate na co tesit!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.