Příprava serveru SkyTech 1.10.2

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 7. July 2017 v Minecraft
Byly obnoveny přípravné práce na módovaném server SkyTech. Našel se dobrovolník (díky Errore), který připravil základy challengí (nově questů). Nyní ještě musím připravit konfiguraci ex nihilo, aby bylo možné prosíváním a kladivem módované rudy. Pak nakonec otestovat utváření ostrovů a hru více hráčů. protože s blíží dvouleté výročí RebelGames, rád bych tento server pojal jako dárek pro všechny příznivce.
belusekTheError008

Komentáře

• Mám pár otázek:
    Takže se kompletně resetují ostrovy a inventáře? 
    Za jak dlouho se na to můžu těšit? (Jestli je to pár dní, nebo v řádu týdnů či třeba měsíc)

Taky by jste tam mohli přidat ComputerCraft, když je tam ICčko. A ještě mi v 1.7.10 chybí MineFactory.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 10. July 2017
    Upgrade na novou verzi bez resetu mapy postrada smysl. Navic je prechod mezi 1.7.10 a 1.10.2 nemozny. Misto Computercraft je Opencomputers. Minefactory neni uzpusobene ani vhodne pro skyblock typ hry.

Pokud vse pujde dobre, tak na prelomu mesicu cervenec/srpen.
  • Mrzí mě to nahrazování ComputerCraftu Opencomputersema.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 10. July 2017
    To brecis na spatnem hrobe. Computercraft vydal posledni verzi pro Minecraft 1.8.9 nekdy pred rokem. Od te doby nevydali nic. Oproti tomu autori OpenComputers svuj mod neustale aktualizuji a je k dispozici i pro nejnovejsi verze Minecraftu.
  • Aha to jsem nevěděl, omlouvám se.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 20. July 2017
    Dneska jsme s petrenkem otestovali ziskavani orecek pomoci presypani, je treba doresit co s uranem. Dale byl Applied energistic nahrazen modem Refined Storage. TheError007 upravuje challenge, ze pri splneni to zahlasi do chatu.
  • Dostal jsem nápad jak na ten uran. Do dropů z přesívání štěrku diamantovým sítem přidej crushed uranium ore, tak nějak se to jmenuje, nemám teď u sebe hru abych se podíval. Šanci bych dal tak 5%.

Je to rozdrcený uran, který dostaneš, když klasické ore hodíš do macenátoru. (tenhle item má i texturu uranu a kamene, takové hromádky). tímhle se vyřeší problém s uranem 235 a 238 protože tenhle kouskem drceného orečka dále strčíš do linky z IC2 a dostaneš je klasickou cestou jako kdyby jsi hrál na obyčejné mapě.
    Hunterz
  • Uz jsme opravdu velmi blizko. Vcera jsem udelal skromny spawn, dopsal zakladni informace do prikazu /info. Uran je upraven podle vyse uvedenho navrhu. Vychozi biom ostrovu je nastaven, mobove se spawnuji tedy v poradku. Tedka jeste pridat nejake challenge z immersive engineering, pripadne tinkers construct a mame hotovo.
  • Myslel jsem, že tam Immersive engineering nebude. To je příjemné překvapení :O
  • Zajímavá věc na tinkeru je, že zrovna na skybloku je z 90% úplně k ničemu.
    AdrijanedHunterz
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.