Upgrade serveru IC2-S2 na verzi 1.12.2

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 28. September 2017 v Novinky
Pro hráče, kteří stále ještě váhají s koupí originálního Minecraftu a přesto chtějí zkusit nejnověší verzi byl otevřen server IC2-S2 na verzi 1.12.2. Vyplynulo to z výsledků hlasování v nedávné anketě.
Po připojení na server získáte všechny potřebné informace příkazem /info. Tento informační přikaz vám vysvětlí vše potřebné, vypíše dostupné příkazy, jak třeba přidat kamarádovi oprávnění stavět na pozemku apod. Ochranu pozemku uděláte pomocí zlaté lopatky, nezapomínejte na ni.
Na serveru není žádný whitelist, jak jste byli zvyklí. Musel bych whitelist naportovat na novovu verzi, a na to teď moc čas nemám. I když nebylo provedeno tak důkladné testování jako tomu bývalo dříve, modpack je hratelný. Bugy budou vždy, některým se zkrátka nevyhneme.

Modpack je shodný jako pro IC2-S1, stačí tedy pomocí instalátoru či technic launcheru nainstalovat.

Adresa serveru zůstává stejná tedy: ic2.rebelgames.net:27100

Přeji příjemnou zábavu na nové verzi!
Adam4CZbelusekJirkatixPandovich

Komentáře

• Jeden a půl měsíce nehraju a pak koukám, že je server upradnutý. :-D Tak mám dotaz než stáhnu instalátor. Zůstala mapa stejná? Mám tam celkem dost rozpracovaných projektů, ve kterých bych rád pokračoval a začínat znovu by pro mě asi nemělo v aktuální chvíli smysl. 

Díky.

/Mike2051
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 21. October 2017
    Tezko mohla zustat mapa stejna, kdyz bylo mezi verzemi 1.7.10 az 1.12.2 tolik zmen. Navic jak bylo avizovano jiz drive, modpack neobsahuje IC2 ale uplne jine mody. Jeho pater nyni tvori Immersive Engineering a Mekanism. Procti si trochu historii fora, abys zjistil vice podrobnosti a souvislosti. Take tu probihala i anketa co serverem S2, zapojil ses do ni?
  • Bohužel, ankety jsem se neúčastnil. Forum moc často nenavštěvuji. Ale jak na to koukám, tak i kdybych se zapojil, nic by to na výsledku nezměnilo.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.