Návrhy na nové módy

dodoka01dodoka01 [Člen]
upraveno 9. October 2017 v Návrhy, nápady
Díval jsem se na různé cosmetic módy a našel pár,které by se úžasně hodily na Eden
1) Platforms - přidává konstrukce mostů,lávek,apod.
2) Dynamic Surroudings - jiné audiovizuální jevy
3) Rustic - medieval-themed mód na agrikulturu a dekorační bloky (zasahuje do generace)
4) Terraqueous - přidává nové nástroje,stromy,kytky... (zasahuje do generace)
5) Blockcraftery - něco jako Carpenter's blocks
Díky za přečtení návrhu a popřípadné otestování.
Byl bych rád za ty Platforms a Blockcraftery.
A na Edenu je hodně malý spawn rate zvířat
Štítky:

Komentáře

• S chisel and bits uz umis zachazet? Lze s tim skutecne kreativne kouzlit. Na spawn rate se podivam...
  • Díval jsem se na chisels & bits,vím co umí a je fakt super,ale když bych chtěl normální ten šikmý blok z carpenteru tak tam jdou vidět ty kostičky,měl jsem radši ty hladké bloky. Chisels&Bits se hodí spíš na mikroblok stavby
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 11. October 2017
    To co nezasahuje do generovani sveta by se nejspis dalo pridat, nicmene kdyz jsem se namatkou podival na issues treba u toho blockcraftery, tak je to velmi mlady mod a mimo jine obsahuje duplikacni bugy. Jinak diky za navrhy, pri nejakem dalsim upgradu, napr. 1.13 by se mohli na serveru objevit.
  • Dynamic Surroudings doporučoval i Neumimto, já jsem ho už taky onehdá zkoušel. Pěkný klient mód, nahodí příjemnou atmosféru.
  • Dneska jsem si všiml,že Twilight Forest už je na curse i na 1.12.2... takže by bylo možné ho přidat ? Nevím jak je na tom se stabilitou,v issues se moc nevyznám.
    belusekAdam4CZ
  • No tak to je PECKA! Proverim to a pripadne pridame.
    belusek
  • Zdravím znova u tohoto tématu :D Našel jsem zase pár módu,které by se hodily na Eden.
                 Placeable Items : https://minecraft.curseforge.com/projects/placeable-items
                 Level Up! : https://minecraft.curseforge.com/projects/level-up (něco jako Angel of Vengeance,akorát ve více směrech)
    A možná i ten Dynamic Surroundings co jsem tady dával dřív.
    Adam4CZ
  • AnjikaAnjika [Člen]
    upraveno 10. December 2017
    Uprimne ti poviem, ze mna osobne zaujal len ten placeable items, tie jablcka na tej zemi vyzeraju super, ale inak... :D Ten Decoracraft2 tusim pridava len nieco podobne ako Bibliocraft a v tom videu to malo fakt divnu texturu :D Levelup dosiahnes myslim aj kombinaciou uz existujucich modov, myslim, ze AoV + Astral Sorcery...
    Pravda je aj to, ze polka veci na 1.12 blbne, ale tak bohuzial, niekde sa pototo muselo :D Zivot nie je dokonaly :D

Tos len teda sukromny nazor mojej osoby, inak sa troska nudim :)
  • A co takhle More Player Models ze starého dobrého 1.7.10tkového Edenu :D Byla s mín neuvěřitelná sranda.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.