Crash MC při připojování na Eden

Nevím,jak to popsat... Prostě když se z lobby chci připojit na Eden tak mi crashne MC... 
Díky za pomoc.

Komentáře

• Delas to pres kompas nebo pomoci prikazu /server eden ? Obcas k podobnemu crashi dochazi i me. Vetsinou to napodruhe projde, bohuzel presnou pricinu padu netusim.
  • Připojuju se přes kompas, taky mě to napodruhé pustí ale zase to je otravný spouštět to znovu :D mě to trvá celkem dlouho
  • Z toho I'm sorry Dave v crashlogu mi úplně přeběhl mráz po zádech. Kdo tu knížku četl, ví proč.

Zkus se připojovat přes ten command, co tu napsal Hunt.
  • Udajne to souvisi s tim, ze se nezavira to gui pri pouziti kompasu. K uprave nebo vymene pluginu jsem se ale jeste nedostal.
  • Dej vědět, jestli změna kompasového pluginu vyřešila pády. Díky.
  • Tak pro mě byl problém vyřešen. Od té doby co se připojuji přes NPC, popřípadě přes příkaz, jsem neměl jediný pád. A ohledně toho kompasu, často se mi stává, že se mi v inventáři duplikuje, i když ho mám stále na první pozici. Možná by stálo za to ho úplně vyrušit, když už je tam stejně nepotřebný.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 22. October 2017
    Ten kompasovy plugin byl take vymenen, uz se v inventari duplicitne objevovat nebude, nepujde take vyhodit z inventare.
  • Pro mě to taky pomohlo,přes kompas jsem se sice nepřipojoval,protože mi nešel otevřít. Ale necrashnulo mi to od té doby ani jednou.
Tato diskuze je zavřená.