Ukončení provozu Minecraft serverů

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 16. April v Novinky
Včera jsem se rozhodl ukončit provoz Minecraft serverů. Co si budeme nalhávat, v dnešní době již existuje mnoho zajímavějších a zábavnějších her. Chtěl bych tímto poděkovat všem příznivcům a spolupracovníkům za přízeň i pomoc při správě serverů. Teamspeak poběží dál, byla by škoda zahodit NPL licenci :-)

To je asi tak vše.

Hunterz

Adam4CZPolicanTheBatgirlCzC00kieCzAdrijanedskajda54jakub151NeumimToAstorphobis

Komentáře

• PolicanPolican [Člen]
    Zdravím

V první řadě klobouk dolu před Hunterzem přes co vše servery a komunitu dokázal přenést .. Viz. NF, BL a teďka RG. s Minecraftem jsem na jeho servrech začínal a když to šlo tak na nich i trávil většinu času co jsem mohl hrát na PC. Během hraní jsem poznal spoustu super lidí na které si rád zavzpomínám. Děkuji všem za super herní zážitky a největší díky má Hunterz který to vše vedl. 

Všem přeji spoustu úspěchu v dalším hraní her a hlavně v životě ! hodně štěstí ! Polican :-)
    TheBatgirlCzC00kieCzAdrijanedAdam4CZskajda54HunterzAstorphobis
  • ChlachtaChlachta [Člen]
    Hunte, moc ti děkuju za všechno :) Díky tobě a Gororovi jsem přišla na chuť modovaným serverům a ty tvoje jsou prostě top. Hodně štestí v životě :-* 
    Adam4CZTheBatgirlCzC00kieCzskajda54AdrijanedHunterzAstorphobis
  • Ahoj,
    chapu děkuju moc za ten utek od reality co to nabizelo a doufam ze se i ostatni bavily. Ono kdyz to spocitam tak NF, BL a RG me podrzely nad vodou kdyz bylo potreba pomohly mi najit praci diky ktere se muzu venovat vecem co me bavej (ikdyz to bohuzel vedlo ke konci aktitivyty z moji strany tady). potkal sem lidi se kterejma doted hraju dracak nebo jen kecam :-)
    Tak co dodat Děkuju smekam pred praci do se odvedla a doufam ze nejsem jedinej co to ma takhle :-)
    Hodně steti dal vam vsem a snad aspon cast kontaktu zustane :-)
    TheBatgirlCzHunterz
  • Asi by bylo fajn sem taky něco napsat, když jsem tu s vámi strávila pár let. Hrát jsem přestala ještě před vypnutím serverů, z důvodu práce, stěhování a podobně... Na TS sice ještě jednou za čas skočím, ale i tak to jde spíš mimo mě... 

No a jelikož já jsem trošku více emočně založený člověk, tak se s vámi podělím alespoň o pár vzpomínek a všem poděkuji formou videa, které jsem měla připravené předem (co si budem, všechno jednou končí...). Vše je řečeno tam, ale i tak to zopakuju. Chvíle tady mezi vámi všemi byly jedny z nejlepších mého života a jsem ráda za lidi, které jsem tu poznala a se kterými se bavím dodnes (s některými i mimo virtuální život).

Snad si zavzpomínáte se mnou a třeba se i pobavíte... :D
    skajda54AdrijanedHunterzjakub151Adam4CZAstorphobisChicochic
  • dodoka01dodoka01 [Člen]
    Taky bych se chtěl rozloučit s touto úžasnou komunitou, kterou jsem zde potkal. Na těchto serverech jsem společně s kamarádem strávil ze všech modpacků a her nejvíc času. Těch pár let hraní zde nám vytvořilo spoustu úžasných vzpomínek. 
    Tady je odkaz na všechny screenshoty ze všech serverů, na kterých jsme hrávali: https://drive.google.com/drive/folders/0B1tnFhC4PSZEMlg1c3hZcEFjM1k?usp=sharing
    HunterzTheBatgirlCzskajda54jakub151Astorphobis
  • NeumimToNeumimTo [Člen], [Troll]
    upraveno 11. July
    Ten eden co ted bezel byl suprove udelanej  (Vsimete si, zde historicky prvni pochvala od moji osoby na cokoliv)
    Na druhou stranu, abych jen nechvalil, Technicky server bez industrial craft-u uz pro me nikdy nebylo ono.

Ma nejlepsi vzpominka na zdejsi servery byla, kdyz jsem si koupil majnkraft a vlezl na iccko 1. Pak jsem to dusanovi nahlasil jako chybu ze sem stale pirat a ma tem nekde chyby, Inu, nez mu to doslo, tak jsem si v tu chvili rozsiril slovni zasobu o spoustu hezkych slovicek. A jelikoz je vedecky dokazano, ze siroka slovni zasoba je primo umerna IQ, tak timto bych chtel podekovat dusanovi za to ze me dostal nad hranici 300 IQ.

jakub151HunterzAstorphobisTheBatgirlCz
  • AstorphobisAstorphobis [Člen]
    upraveno 4. August
    Ale neeee =(
    Doba odpovědi (4 měsíce!) je asi důkazem toho, jak moc ještě hrávám MC, nebo spíš hry obecně, no díky těmhle serverům jsem se zamiloval do IC2 víc, než do kteréhokoliv jiného módu, a i když sem tam ty kostičky zapnu, bez IC2 to nikdy není.
    Začal jsem tu hrát ještě na BP 1.4.7, to byla paráda, skvělý byl i nostalgia server. Bylo to prostě všecko super, úžasný.
    Naprosto nejlepší vzpomínky na majnec jsou právě odsud.
    Díky moc za nejlepší roky MCčka!

PS: Škoda že nikdy nebyl dokončenej Apocalypse =(
    PPS: A nikdy nezapomenu na naše plug.dj sessions!!
    TheBatgirlCz
  • GororGoror [Člen]
    It's been quite a ride.
    Je skvělé čím vším si tahle komunita prošla a kolik skvělých lidí jsem zde potkal. Škoda že ke konci jsem se již nemohl angažovat. Ale chvíle strávené na těchto serverech jsou dodnes jedny z mých nejlepších herních zážitků. 
    Děkuji celé komunitě za několik let dobré zábavy.
    skajda54TheBatgirlCz
  • Diky vsem za pozitivni reakce. Potesilo to me a urcite i vsechny ostatni, kteri servery vytvareli a starali se o to, aby se na nich skvele hralo.
  • Tak z tohoto mi je opravdu smutno. Po letech hraní této hry jsem se dnes konečně rozhodl, že si jí koupím a tak mě napadlo se tu stavit na nějaký server. No bohužel to už se mi asi nepoštěstí, ale i tak musím Hunterzovi poděkovat za ta skvělá léta na jeho serverech. Začínal jsem s IC2 ještě na Netfire... jó to byly časy. Hodiny a hodiny zábavy. Pak přišla Pandora a dalších nespočet hodin strávených u této hry. No nic, bylo to super, ale hádám, že všechno dobré někdy končí... Farewell

/Mike2051
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.