Hunterz

O uživateli

Uživatelské jméno
Hunterz
Datum registrace
Návštěv
2,634
Poslední aktivita
Funkce
[Admin]
Body
488
Badges
6
 • Dva roky RebelGames

  V těchto dnech jsou to už dva roky, kdy vznikla komunita RebelGames. Ona vznikla v podstatě už dříve, ale teprve to co se začlo dít před dvěma lety na B-P uspíšilo náš odchod z B-P. Co se tehdy před lety vlastně stalo?

  Po delší době úplné neaktivity (asi rok) se na teamspeaku B-P objevila akinomka a misto toho, aby si zametla před vlastním prahem, začala kritizovat všechny ostatní, kteří se o servery celou dobu, kdy ona pro servery nehnula ani prstem, starali a rozvíjeli je. Tohle byla jedna z posledních kapek mé trpělivosti s ní. Jejím dalším cílem bylo vykopnout všechny v té době aktivní členy týmu a nahradit je svými kamarádíčky a vlezdoprdelky typu Adyoss, Lagarex, Arnold2004, Gexigo apod. To byla poslední kapka.

  Tak jsem zkrátka jednoho dne zařídil svou doménu a kromě kreativního serveru, který jsem před lety zachránil akinomce před smazáním na jednom ubohém hostingu, jsem všechny své servery včetně teamspeaku přestal provozovat pod hlavičkou B-P. Spolu se mnou odešel celý a-team. Společně jsme spustili vlastní web a fórum. Krátce po mém odchodu mě akinomka požádala o mapu klasiku, kterou jsem jí poskytl. A pak začala se svou špinavou štvavou kampaní. Ne, něco co bylo vždy moje sám sobě nemohu ukrást. Všechny servery byly a jsou mé, databáze whitelist, skripty, pluginy, které jsem naprogramoval, nic z toho akinomce nikdy nepatřilo. Ona je to vůbec zvláštní dáma. Před časem jsem se např. dozvěděl, že si přivlastnila stavbu spawnu IC2-S2 verze 1.5.2 - to byl ten spawn jakoby na cizí planetě s moduly a kosmickými loděmi. Celý ho stavěl Targilkaltar z kostičkova. Ona jen upravovala krajinu okolo pomocí voxelsniperu. To byl důvod proč v následující době už Tar na BP nic nepostavil, nechtěl aby si jeho práci zase tato paní přivlastnila.

  Pak jednoho dne přestal fungovat Teamspeak RebelGames. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká chyba v ověření licence, ale po důkladnějším zkoumání to vypadalo, že údajně vypršela licence. (Koupil jsem ji pár dní před odchodem z B-P). Nedařilo se mi přihlásit na můj zákaznický účet, resety hesla nefungovaly. Kontaktoval jsem tedy firmu TeamSpeak, poslal číslo transakce, kterou jsem platil licenci a požádal o reset přihlašovacích údajů. Byla mi obnovena licence posláním nových klíčů. Když jsem se přihlásil na svůj účet čekalo mě nemilé překvapení.
  Pod mým uživatelským jménem byl registrován nějaký Petr Soušek a v kontaktním telefonu bylo uvedeno telefonní číslo na akinomku. Bylo mi jasné odkud vítr vane. Nečekal bych že se se pan lagarex propůjčí k pokusu o krádež mé licence na teamspeak (100 dolarů, cca 2280 Kč). Toto už bylo moc. Ohlásil jsem to tedy na policii. Pan Soušek byl vyšetřován a ke všemu se přiznal. A takovými lidmi se obklopuje akinomka. Vrána k vráně sedá :-) A po dvou letech je z B-P jen mrtvá webová stránka. Bravo!

  Naše servery jsem postupně začal slučovat pod jeden lobby, aby zdejší menší komunita nebyla tolik roztříštěná po více serverech. Podařilo se také zprovoznit multiserverový chat. Z IC serverů byl odstraněn gregtech a objevily se módy jako mekanism apod. Když se po delší době objevila forge pro 1.8 a hlavně nový módovaný server, započalo testování. Stabilní verze byla až 1.8.9 - na jaře 2016 byl otevřen Eden na verzi 1.8.9. Bylo tam pro hráče hodně nového, jako zásadní bych jmenoval asi z důvodu neexistencee worldguardu pro nový módovaný server, plugin griefprevention. Ten umožňuje hráčům, aby si sami claimovali území, nastavovali, kdo v něm může stavět apod. Plugin perfektně spolupracuje s módy a nemusí se už řešit různé vyjímky jako s worldguardem. Technický server IC2 byl na nové verzi spuštěn až na 1.10.2. Verzi 1.8 a 1.8.9 IC, kterou testoval hlavně petr_tucky, jsem zavrhl, byla velmi zabugovaná až nehratelná. Verzi 1.10.2 testoval jdanekeu a vypadalo to, že bude ok. Takže poté byl spuštěn i IC server na nové verzi. Oba servery (Eden i IC) byli již spuštěny pod lobby, která běží v online módu. V podstatě už zde není téměř žádná motivace řešit na nových verzích potíže spojené s offline módem (autorizace, skiny, uuid aj.).

  Dále byl po delší době letos aktualizován SkyBlock (díky Adame) a Eden (díky petrenko). V současné době je rozpracovaný SkyTech 1.10.2 a IC 1.11.2. Také je zde téměř dokončený módovaný kreativní server za jehož vznikem stojí alfasystem, Ondrao a Marki44.

  Tímto bych také chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli a podílejí na tvorbě serverů a v neposlední řadě samozřejmě i všem hráčům, za jejich přízeň.

  Přeji RebelGames další fajn rok :-)
  Adam4CZAdrijanedbelusekSteedrpetrenko17BarixTheSprtCZC00kieCzgidi68TheError008and 2 others.
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Přeji celé komunitě příjemné prožití vánočních svátků, hodně dárků a vše nejlepší do roku 2017.

  Hunterz
  Adrijanederosenin111gorillaJirkatixC00kieCzArusCZChicochicjdanekeuAdam4CZMlocik97and 2 others.
 • Výročí RebelGames.net

  Máme tu výročí RebelGames.net! Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se podílí na správě, údržbě a vývoji a také samozřejmě všem hráčům, kteří snahu zdejšího týmu dokáží ocenit. Jakkoliv vyjádřená podpora je motivací pro další rozvoj a pokračování v započaté práci.

  Jsem rád že se podařilo "zachránit" alespoň část komunity, která se vytvořila okolo našich hlavně módovaných serverů. Když se podívám na to co zbylo po roce z "rebornu" je mi celkem smutno. Na druhou stranu rok je celkem dlouhá doba na to, aby iniciátor "rebornu" ukázal jak to skutečně myslel, o co mu ve skutečnosti šlo a jaký je výsledek.

  V nejbližší době chystáme spuštění módovaného serveru Eden na verzi 1.8.9. Ve fóru o průběhu testování postupně píši. Dále také "zmrazený" apocalypse v současné době portuji na verzi 1.10.2. Pustil jsem se do toho z důvodu, že se konečně ledy pohnuly a parta polských programátorů se rozhodla naportovat Flans mód (bez střelných zbraní by to nebyla apokalypsa). To mi dalo důvod oprášit 1.7.10 kód a projít si peklem změn na 1.8.9 a nyní na 1.10.2. Zároveň dělám i port módu, který přidává do hry žízeň. Poslední verze vyšla pro 1.8. Není to úplně jednoduché, ale postupně se tím prokousávám :)

  Nezbývá než abychom si popřáli hodně úspěchů do dalších let :-)
  Adam4CZAdrijanedArusCZChlachtaJirkatixgorillapetrenko17Mlocik97skajda54Smudlikand 1 other.
 • Návod - Jak si koupit originální Minecraft

  Vzhledem k přepnutí některých serverů do online módu se některým z Vás může hodit návod na zakoupení Minecraftu.

  Nejdříve se zaregistrujte na webu minecraft.net

  Po ověření v e-mailu se přihlašte.

  Klikněte na Store.

  Klikněte na banner Minecraft., je možné že budete přesměrování na web Mojang Accountu a bude po vás chtít stejné přihlášení jako na minecraft.net.

  Vyberte platbu pomocí paysafecard.

  Paysafecard se dá koupit na mnoha místech, jako jsou trafiky, supermarkety apod. - více informací najdete na https://www.paysafecard.com/

  Minecraft nyní stojí necelých 600Kč, budete tedy potřebovat koupit paysafecard v dané hodnotě, např 500 a 100 Kč, při zadávání kódů do formulářů při placení se nejdříve zadávají kódy z karet s nižší hodnotou, aby došlo k jejich vyčerpání. Např tedy opíšete kód z karty s hodnotou 100 Kč a teprve poté z 500Kč karty.

  Jakmile zaplatíte, získáte gift kód, případně hned hru na svůj herní účet.

  Také si zvolíte herní nick, který samozřejmě můžete v budoucnu měnit.

  Na webu minecraft.net si také po zakoupení hry nezapomeňte nastavit skin a samozřejmě stáhnout originální launcher.

  V žádném případě nesdělujte své přihlašovací údaje jiným osobám. Také doporučuji vyhnout se různým nedůvěryhodným launcherům, které po vás vyžadují zadání vašich přihlašovacích údajů.

  Zakoupením originálního Minecraftu se Vám otevře prakticky celý svět. Budete moci navštívit legendární zahraniční servery a prozkoumat nové nepoznané světy, minihry a dobrodružství.
  SanquiraxQreadyArusCZAdrijanedTheSprtCZMlocik97Honza135arringonczAdam4CZ
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Včera jsem se rozhodl ukončit provoz Minecraft serverů. Co si budeme nalhávat, v dnešní době již existuje mnoho zajímavějších a zábavnějších her. Chtěl bych tímto poděkovat všem příznivcům a spolupracovníkům za přízeň i pomoc při správě serverů. Teamspeak poběží dál, byla by škoda zahodit NPL licenci :-)

  To je asi tak vše.

                  Hunterz

  Adam4CZPolicanTheBatgirlCzC00kieCzAdrijanedskajda54jakub151NeumimToAstorphobis
 • PF 2016

  Všem hráčům, moderátorům, builderům, vývojářům a dalším přeji vše nejlepší do Nového roku. Děkuji za přízeň a motivaci dále pokračovat v rozvoji serverů.

  Ať se vám daří všechno, do čeho se pustíte nejen ve virtuálním světě, ale hlavně v tom reálném.

  Šťastný Nový rok 2016!
  Adam4CZDoktorpetrenko17SanquiraJirkatixAdrijanedskajda54ArusCZ
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Gorillo hezky jsi to shrnul. Asi bych si take vzpomnel na spoustu lidi, ktere jsem diky Minecraftu potkal. Diky Minecraftu jsem se take zacal ucit javu a pozdeji pak jsem oprasil i python a databaze - hlavne kvuli vsemoznym obsluznym mechanismum pod kapotou, ktere bezny hrac neuvidi. Hodne novych zkusenosti jsem takze ziskal pri praci s lidmi, at uz pri budovani tymu, ci jednani s hraci.

  Kdyz uz jsem tedy zacal bilancovat, jo jsem rad, ze se letos konecne podarilo dostat modovane servery na vyssi verze nez zastarala 1.7.10. I kdyz je navstevnost velmi nizka, i pro tech par skalnich priznivcu to stale dava smysl. Jsem rad, ze se porad najdou lide, kteri to dokazou ocenit. Diky vsem!
  jdanekeuAdam4CZMlocik97Adrijanederosenin111Chicochic
 • Eden na verzi 1.8.9

  Minecraft neni zadarmo.
  SanquiraAdam4CZpetrenko17AdrijanedTheSprtCZ
 • Stav módovaného serveru na verzi 1.10

  Ještě potřebuju aby se sponge votifier naučil ukládat hlasy do databáze a taky pořešit některé automatické akce pro zamezení lagů. Pokud čas dovolí a neobjeví se žádný další závažný bug, mohli bysme to spustit do konce tohoto měsíce.
  AdrijanedArusCZjdanekeuJirkatix
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Jsou vyjimky a kterym se da odpustit a vyjimky ktere se daji pochopit. Pak jsou tu ale i dve vyjimky, na ktere se nic nevztahuje. O nich psal Gorilla, jeste by se tam ale hodilo dopsat vlezdoprdelky Arnold2004 a Adyoss. S trochou nadsazky by mohla byt zavedena pro ritolezectvi i jednotka SI - jeden Arnold.
  Mlocik97ArusCZerosenin111