Hunterz

O uživateli

Uživatelské jméno
Hunterz
Datum registrace
Návštěv
2,603
Poslední aktivita
Funkce
[Admin]
Body
480
Badges
6
 • Setkání Minecraftových přátel 2019

  Minulý víkend mě už poněkolikáté navštívila partička přátel, se kterými jsme kdysi hráli Minecraft. Grilovali jsme, popíjeli, hráli, výletovali. Letos přijel Jirkov, Honzack, Lolák, Buragi a Man. Error alias Ládík byl nemocný. Jirkov se tentokrát ujal profesionálního streamování, záznam naleznete zde: https://twitch.tv/jirkov

  image
  skajda54
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Včera jsem se rozhodl ukončit provoz Minecraft serverů. Co si budeme nalhávat, v dnešní době již existuje mnoho zajímavějších a zábavnějších her. Chtěl bych tímto poděkovat všem příznivcům a spolupracovníkům za přízeň i pomoc při správě serverů. Teamspeak poběží dál, byla by škoda zahodit NPL licenci :-)

  To je asi tak vše.

                  Hunterz

  Adam4CZPolicanTheBatgirlCzC00kieCzAdrijanedskajda54jakub151NeumimToAstorphobis
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok 2019

  Přeji vše nejlepší v Novém roce, hodně dárků pod stromečkem a hodně úspěchů v nadcházejícím roce 2019!

  -Hunt-
  Adam4CZdodoka01Adrijaned_sharkiki_C00kieCzTheBatgirlCz
 • Update módov na Eden

  Diky, podivam se na to.
  Mc_Cranky
 • Víkendové setkání RebelGames

  Tento víkend přijeli na navštěvu do Pardubic man_or_lady, Honzack, jirkov, Buragi, TheError008 a na poslední chvíli se přidal i Lolák. Poklábosili jsme spolu u grilovaného masa, pamlsků, pivka, a dalšího pití dle libosti. Internet fungoval, tak ti největší závisláci pařili online a v sobotu jsem i zapnul stream na twitch. ( https://twitch.tv/hunterzcz ) V klipech je pak i vidět jak pes ze stolu ukradl chleba v přímém přenosu :-) V neděli jsme se byli svézt mašinkou a povozit Jeepem.
  Nikdo nic nerozbil, nepozvracel a pes nikoho nepokousal. V pátek byl i ohňostroj :-P Dokonce tam byla i nějaká popelka, co umyla v sobotu ráno nádobí :-)

  Díky všem návštevu, byl to fajnový víkend.

  imageimage
  TheError008Adam4CZman_or_lady