Hunterz

O uživateli

Uživatelské jméno
Hunterz
Datum registrace
Návštěv
2,634
Poslední aktivita
Funkce
[Admin]
Body
488
Badges
6
 • Dva roky RebelGames

  V těchto dnech jsou to už dva roky, kdy vznikla komunita RebelGames. Ona vznikla v podstatě už dříve, ale teprve to co se začlo dít před dvěma lety na B-P uspíšilo náš odchod z B-P. Co se tehdy před lety vlastně stalo?

  Po delší době úplné neaktivity (asi rok) se na teamspeaku B-P objevila akinomka a misto toho, aby si zametla před vlastním prahem, začala kritizovat všechny ostatní, kteří se o servery celou dobu, kdy ona pro servery nehnula ani prstem, starali a rozvíjeli je. Tohle byla jedna z posledních kapek mé trpělivosti s ní. Jejím dalším cílem bylo vykopnout všechny v té době aktivní členy týmu a nahradit je svými kamarádíčky a vlezdoprdelky typu Adyoss, Lagarex, Arnold2004, Gexigo apod. To byla poslední kapka.

  Tak jsem zkrátka jednoho dne zařídil svou doménu a kromě kreativního serveru, který jsem před lety zachránil akinomce před smazáním na jednom ubohém hostingu, jsem všechny své servery včetně teamspeaku přestal provozovat pod hlavičkou B-P. Spolu se mnou odešel celý a-team. Společně jsme spustili vlastní web a fórum. Krátce po mém odchodu mě akinomka požádala o mapu klasiku, kterou jsem jí poskytl. A pak začala se svou špinavou štvavou kampaní. Ne, něco co bylo vždy moje sám sobě nemohu ukrást. Všechny servery byly a jsou mé, databáze whitelist, skripty, pluginy, které jsem naprogramoval, nic z toho akinomce nikdy nepatřilo. Ona je to vůbec zvláštní dáma. Před časem jsem se např. dozvěděl, že si přivlastnila stavbu spawnu IC2-S2 verze 1.5.2 - to byl ten spawn jakoby na cizí planetě s moduly a kosmickými loděmi. Celý ho stavěl Targilkaltar z kostičkova. Ona jen upravovala krajinu okolo pomocí voxelsniperu. To byl důvod proč v následující době už Tar na BP nic nepostavil, nechtěl aby si jeho práci zase tato paní přivlastnila.

  Pak jednoho dne přestal fungovat Teamspeak RebelGames. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká chyba v ověření licence, ale po důkladnějším zkoumání to vypadalo, že údajně vypršela licence. (Koupil jsem ji pár dní před odchodem z B-P). Nedařilo se mi přihlásit na můj zákaznický účet, resety hesla nefungovaly. Kontaktoval jsem tedy firmu TeamSpeak, poslal číslo transakce, kterou jsem platil licenci a požádal o reset přihlašovacích údajů. Byla mi obnovena licence posláním nových klíčů. Když jsem se přihlásil na svůj účet čekalo mě nemilé překvapení.
  Pod mým uživatelským jménem byl registrován nějaký Petr Soušek a v kontaktním telefonu bylo uvedeno telefonní číslo na akinomku. Bylo mi jasné odkud vítr vane. Nečekal bych že se se pan lagarex propůjčí k pokusu o krádež mé licence na teamspeak (100 dolarů, cca 2280 Kč). Toto už bylo moc. Ohlásil jsem to tedy na policii. Pan Soušek byl vyšetřován a ke všemu se přiznal. A takovými lidmi se obklopuje akinomka. Vrána k vráně sedá :-) A po dvou letech je z B-P jen mrtvá webová stránka. Bravo!

  Naše servery jsem postupně začal slučovat pod jeden lobby, aby zdejší menší komunita nebyla tolik roztříštěná po více serverech. Podařilo se také zprovoznit multiserverový chat. Z IC serverů byl odstraněn gregtech a objevily se módy jako mekanism apod. Když se po delší době objevila forge pro 1.8 a hlavně nový módovaný server, započalo testování. Stabilní verze byla až 1.8.9 - na jaře 2016 byl otevřen Eden na verzi 1.8.9. Bylo tam pro hráče hodně nového, jako zásadní bych jmenoval asi z důvodu neexistencee worldguardu pro nový módovaný server, plugin griefprevention. Ten umožňuje hráčům, aby si sami claimovali území, nastavovali, kdo v něm může stavět apod. Plugin perfektně spolupracuje s módy a nemusí se už řešit různé vyjímky jako s worldguardem. Technický server IC2 byl na nové verzi spuštěn až na 1.10.2. Verzi 1.8 a 1.8.9 IC, kterou testoval hlavně petr_tucky, jsem zavrhl, byla velmi zabugovaná až nehratelná. Verzi 1.10.2 testoval jdanekeu a vypadalo to, že bude ok. Takže poté byl spuštěn i IC server na nové verzi. Oba servery (Eden i IC) byli již spuštěny pod lobby, která běží v online módu. V podstatě už zde není téměř žádná motivace řešit na nových verzích potíže spojené s offline módem (autorizace, skiny, uuid aj.).

  Dále byl po delší době letos aktualizován SkyBlock (díky Adame) a Eden (díky petrenko). V současné době je rozpracovaný SkyTech 1.10.2 a IC 1.11.2. Také je zde téměř dokončený módovaný kreativní server za jehož vznikem stojí alfasystem, Ondrao a Marki44.

  Tímto bych také chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli a podílejí na tvorbě serverů a v neposlední řadě samozřejmě i všem hráčům, za jejich přízeň.

  Přeji RebelGames další fajn rok :-)
  Adam4CZAdrijanedbelusekSteedrpetrenko17BarixTheSprtCZC00kieCzgidi68TheError008and 2 others.