Hunterz

O uživateli

Uživatelské jméno
Hunterz
Datum registrace
Návštěv
2,634
Poslední aktivita
Funkce
[Admin]
Body
488
Badges
6
 • Vyšel Minecraft 1.13

  Venku je nová verze Minecraftu tentokrát zaměřená na vodu, oceány už nebudou tak pustým místem, po vzoru mnoha módu se v Mojangu rozhodli přidat i pod vodu nějaké nové věci.

  Server Vanilla byl aktualizován, další servery budou následovat, jakmile se objeví stabilní verze serveru, pluginů, forge a především módů :)

  Čas ukáže co to bude zas za katastrofu :P
  Adam4CZAnjika
 • Problém s IC2 serverem

  Jaj tak nakonec v noci bylo RS aktualizovano po dlouhe dobe. Dokonce byl opraven i jeden z tech horsich bugu. O vikendu budem aktualizovat :)
  Adam4CZman_or_lady
 • Odměny za hlasování - /vrm

  Po delší době byl opět zprovozněn in-game příkaz /vrm - pomocí něj si můžete vybírat odměny za hlasování pro server. Odměny jsou jak předměty do hry, herní měna, nebo třeba i VIP prefix s výhodami. Nyní tedy funguje tento příkaz na serverech Eden, Classic, IC2-S1, IC2-S2 a SkyBlock. Na serveru Skytech jej plánuji přidat společně s upgradem na 1.12.2. Na serveru Apocalypse jej přidám nejspíše v nejbližších dnech.

  Hlasovací stránku naleznete TADY.

  Díky za hlasování pro server, užijte si odměny!
  Adam4CZbelusek
 • Aktualizace serveru Eden 14.11.2017

  Byl aktualizován server Eden. Jedná se o rozsáhlou aktualizaci, týká se téměř všech módů. Opravuje některé chyby a hlavně jeden otravný crash serveru. Snad se neobjeví nové horší chyby :-)

  Jako obvykle stačí spustit instalátor, či technic launcher pro aktualizaci.

  Nalezené bugy prosím hlaste, díky.


  Přeji příjemnou zábavu!

  Edit: Krátce po aktualizaci vyšla nová verze módu animania, která by měla řešit poklesy tps, a dále jsem dokončil i aktualizaci /vrm pro Eden a verzi 1.12.2.
  Anjika
 • Error při připojování na server

  Bez elektriky servery nebezi.
  AdrijanedAnjika