Best Content of All Time

 • Dva roky RebelGames

  V těchto dnech jsou to už dva roky, kdy vznikla komunita RebelGames. Ona vznikla v podstatě už dříve, ale teprve to co se začlo dít před dvěma lety na B-P uspíšilo náš odchod z B-P. Co se tehdy před lety vlastně stalo?

  Po delší době úplné neaktivity (asi rok) se na teamspeaku B-P objevila akinomka a misto toho, aby si zametla před vlastním prahem, začala kritizovat všechny ostatní, kteří se o servery celou dobu, kdy ona pro servery nehnula ani prstem, starali a rozvíjeli je. Tohle byla jedna z posledních kapek mé trpělivosti s ní. Jejím dalším cílem bylo vykopnout všechny v té době aktivní členy týmu a nahradit je svými kamarádíčky a vlezdoprdelky typu Adyoss, Lagarex, Arnold2004, Gexigo apod. To byla poslední kapka.

  Tak jsem zkrátka jednoho dne zařídil svou doménu a kromě kreativního serveru, který jsem před lety zachránil akinomce před smazáním na jednom ubohém hostingu, jsem všechny své servery včetně teamspeaku přestal provozovat pod hlavičkou B-P. Spolu se mnou odešel celý a-team. Společně jsme spustili vlastní web a fórum. Krátce po mém odchodu mě akinomka požádala o mapu klasiku, kterou jsem jí poskytl. A pak začala se svou špinavou štvavou kampaní. Ne, něco co bylo vždy moje sám sobě nemohu ukrást. Všechny servery byly a jsou mé, databáze whitelist, skripty, pluginy, které jsem naprogramoval, nic z toho akinomce nikdy nepatřilo. Ona je to vůbec zvláštní dáma. Před časem jsem se např. dozvěděl, že si přivlastnila stavbu spawnu IC2-S2 verze 1.5.2 - to byl ten spawn jakoby na cizí planetě s moduly a kosmickými loděmi. Celý ho stavěl Targilkaltar z kostičkova. Ona jen upravovala krajinu okolo pomocí voxelsniperu. To byl důvod proč v následující době už Tar na BP nic nepostavil, nechtěl aby si jeho práci zase tato paní přivlastnila.

  Pak jednoho dne přestal fungovat Teamspeak RebelGames. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká chyba v ověření licence, ale po důkladnějším zkoumání to vypadalo, že údajně vypršela licence. (Koupil jsem ji pár dní před odchodem z B-P). Nedařilo se mi přihlásit na můj zákaznický účet, resety hesla nefungovaly. Kontaktoval jsem tedy firmu TeamSpeak, poslal číslo transakce, kterou jsem platil licenci a požádal o reset přihlašovacích údajů. Byla mi obnovena licence posláním nových klíčů. Když jsem se přihlásil na svůj účet čekalo mě nemilé překvapení.
  Pod mým uživatelským jménem byl registrován nějaký Petr Soušek a v kontaktním telefonu bylo uvedeno telefonní číslo na akinomku. Bylo mi jasné odkud vítr vane. Nečekal bych že se se pan lagarex propůjčí k pokusu o krádež mé licence na teamspeak (100 dolarů, cca 2280 Kč). Toto už bylo moc. Ohlásil jsem to tedy na policii. Pan Soušek byl vyšetřován a ke všemu se přiznal. A takovými lidmi se obklopuje akinomka. Vrána k vráně sedá :-) A po dvou letech je z B-P jen mrtvá webová stránka. Bravo!

  Naše servery jsem postupně začal slučovat pod jeden lobby, aby zdejší menší komunita nebyla tolik roztříštěná po více serverech. Podařilo se také zprovoznit multiserverový chat. Z IC serverů byl odstraněn gregtech a objevily se módy jako mekanism apod. Když se po delší době objevila forge pro 1.8 a hlavně nový módovaný server, započalo testování. Stabilní verze byla až 1.8.9 - na jaře 2016 byl otevřen Eden na verzi 1.8.9. Bylo tam pro hráče hodně nového, jako zásadní bych jmenoval asi z důvodu neexistencee worldguardu pro nový módovaný server, plugin griefprevention. Ten umožňuje hráčům, aby si sami claimovali území, nastavovali, kdo v něm může stavět apod. Plugin perfektně spolupracuje s módy a nemusí se už řešit různé vyjímky jako s worldguardem. Technický server IC2 byl na nové verzi spuštěn až na 1.10.2. Verzi 1.8 a 1.8.9 IC, kterou testoval hlavně petr_tucky, jsem zavrhl, byla velmi zabugovaná až nehratelná. Verzi 1.10.2 testoval jdanekeu a vypadalo to, že bude ok. Takže poté byl spuštěn i IC server na nové verzi. Oba servery (Eden i IC) byli již spuštěny pod lobby, která běží v online módu. V podstatě už zde není téměř žádná motivace řešit na nových verzích potíže spojené s offline módem (autorizace, skiny, uuid aj.).

  Dále byl po delší době letos aktualizován SkyBlock (díky Adame) a Eden (díky petrenko). V současné době je rozpracovaný SkyTech 1.10.2 a IC 1.11.2. Také je zde téměř dokončený módovaný kreativní server za jehož vznikem stojí alfasystem, Ondrao a Marki44.

  Tímto bych také chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli a podílejí na tvorbě serverů a v neposlední řadě samozřejmě i všem hráčům, za jejich přízeň.

  Přeji RebelGames další fajn rok :-)
  Adam4CZAdrijanedbelusekSteedrpetrenko17BarixTheSprtCZC00kieCzgidi68TheError008and 2 others.
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Přeji celé komunitě příjemné prožití vánočních svátků, hodně dárků a vše nejlepší do roku 2017.

  Hunterz
  Adrijanederosenin111gorillaJirkatixC00kieCzArusCZChicochicjdanekeuAdam4CZMlocik97and 2 others.
 • Výročí RebelGames.net

  miluju te Dušánku #nohomo


  ne,... fakt dobrá práce, jinak čo sa týka BP teda "rebornu" tak tam jeden anonymný (áno a to anonymov ani velmi nemám rád, ale tohohle ano) napsal úplne výstižne:

  Blíži sa nám pol roka výročie B-Paradise REBORN. Takže čo sa podarilo: Vykopnúť nafúkaného Hunterz a partiu jeho kamarátov, ktorí pre server nerobili nič užitočného. Našla som mhoho schopnejší ľudí, a spoločne sme spustili exluzívne servery Classic, Vanilla a Skyblock! Vďaka mojim pravidelným livestreamům a videám bez doktora sa zas vrátila návštevnosť servera na vysokú úroveň. Okolo 17. hodiny bývajú na serveri priemerne obaja dvaja hráči.
  Ďakujem za priazeň a dúfame, že obrázky mojich stavieb budete pochvaľovať aj v tomto roku. Snáď budem mať dosť peňazí na zaplatenie hostingu. A preto posielajte peniaze cez paypal, nech tu ďalej môžem ukazovať obrázky svojich stavieb a občas aj cudzích hráčov a písať tie svoje bludy v článkoch na hlavnej stránke.
  Adam4CZHunterzArusCZTheSprtCZAstorphobispetrenko17BarixAdrijaned
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Tento den bych rád věnoval vzpomínce všem těm, co za Huntem stáli a neopustili ho. Vánoce mají být o rodině.. A když to vezmu kolem a dokola, tak rodina pro mě byli ti, co to mysleli od začátku v dobrém. Snažili se, aby jejich portál fungoval i přes útrapy, které to sebou přineslo. Nikdy nemysleli na vlastní popularitu, či svoje ego. Vždy dělali vše pro to, aby jejich oblíbené servery byli unikátní a žádané. A nemluvím jen o Áčkách, či M-kách nebo Péčkách a všech různých hodnostech..  Mluvím tady o hráčích, kteří se stali naší komunitou. Nevzpomenu si na všechny ale i tak.
  Díky "Akinomka", která mi ukázala, že i pod sladkou slupkou se mohou skrývat hořká zrna.
  Díky "Lagarex" - tomu jedinečnému exempláří ultimativního chuja, že ikdyž je člověk zmrd, vždy se najde trochu místa pro to býti ještě vetší zmrd..
  Díky "Chicochic a Simulantík" za sponzorování a také za názornou ukázku toho, jak lze nezalagovatelný server zalagovat hned druhý den od Wipe.
  Díky "mi85, Desert, Redfox, Ridge, jakub151 ,Steedr, NeumimTo, Katucha, Smudla, Adam, Petrenko, Petr_tucky, Miamou, BatGirl, ArusCZ,", a všem, na které si hned teď nevzpomenu že byli součástí mého života. I když jen virtuálního.
  A v neposlední řadě "HunterzCZ" který NÁM dal zázemí, prostor se navzajem poznat a zahrát si spolu.

  spíše to zní jako díkuvzdáni, ale o vánocích je ta nejlepší příležitost toto všechno ze sebe vysypat. A dát najevo jak je pro vás rodina důležitá.
    
  (až vystřízlivím, budu se nad tímto komentářem chytat za hlavu, ale " in vino veritas")
  JirkatixHunterzAdrijanedArusCZChicochicjdanekeuAdam4CZMlocik97Petr_tuckyerosenin111
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Včera jsem se rozhodl ukončit provoz Minecraft serverů. Co si budeme nalhávat, v dnešní době již existuje mnoho zajímavějších a zábavnějších her. Chtěl bych tímto poděkovat všem příznivcům a spolupracovníkům za přízeň i pomoc při správě serverů. Teamspeak poběží dál, byla by škoda zahodit NPL licenci :-)

  To je asi tak vše.

                  Hunterz

  Adam4CZPolicanTheBatgirlCzC00kieCzAdrijanedskajda54jakub151NeumimToAstorphobis
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Asi by bylo fajn sem taky něco napsat, když jsem tu s vámi strávila pár let. Hrát jsem přestala ještě před vypnutím serverů, z důvodu práce, stěhování a podobně... Na TS sice ještě jednou za čas skočím, ale i tak to jde spíš mimo mě... 

  No a jelikož já jsem trošku více emočně založený člověk, tak se s vámi podělím alespoň o pár vzpomínek a všem poděkuji formou videa, které jsem měla připravené předem (co si budem, všechno jednou končí...). Vše je řečeno tam, ale i tak to zopakuju. Chvíle tady mezi vámi všemi byly jedny z nejlepších mého života a jsem ráda za lidi, které jsem tu poznala a se kterými se bavím dodnes (s některými i mimo virtuální život).  Snad si zavzpomínáte se mnou a třeba se i pobavíte... :D
  skajda54AdrijanedHunterzjakub151Adam4CZAstorphobisChicochicerosenin111
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Hunte, moc ti děkuju za všechno :) Díky tobě a Gororovi jsem přišla na chuť modovaným serverům a ty tvoje jsou prostě top. Hodně štestí v životě :-* 
  Adam4CZTheBatgirlCzC00kieCzskajda54AdrijanedHunterzAstorphobis
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Chci Vám popřát ať jste zdraví
  a Minecraft Vás stále baví.
  Objevovat, kopat, stavět
  či rozprášit venku havět.
  V pláních, horách, u vody
  mějte kopu pohody.
  Ať nevejde se do truhel,
  to vám přeju pro *****.
  cukroví není na uhel.
  To patří přece do bříška,
  mějte BOHATÉHO JEŽÍŠKA!
  HunterzAdam4CZC00kieCzMlocik97Adrijanederosenin111
 • Příprava na aktualizaci serveru IC2

  Huntííííku? (Alebo niekto kompetentný :D) vrm na IC by sa nedalo? :D Ryuu_CZ zháňal VIP, ale vrm nedodali :D
  Adam4CZ
 • Forum Badges - odznáčky

  Zdar,

  Názor: Keď už badges - tak nech majú význam, rozdeliť na skupiny doslova (pokiaľ danú vec ide pomocou fóra sledovať?): 

  - odznaky za aktivitu (niekoľko stupňov - to čo spomínal uSedCZ),
  - odznaky za prínos na fórum,
  - odznaky za sledovanosť (napr. profilu, či komentárov čo pridal),
  - odznaky za like komentárov (či už celkový alebo samostatný komentár), 
  - odznaky za HELP (myslím tým, koľkým hráčom pomohol vyriešiť problém - napr. "uzavreté vlákno", s tým že vyriešil problém, mal zásadné poznatky k vyriešeniu problému, či zodpovedania otázky problému konkrétneho vlákna),
  - odznaky za vývoj (bug report, či návrhy na zlepšenie serveru),
  - špeciálne odznaky, ktoré ide získať iba od A-týmu fóra Rebelgames (od "admina", či "mod"),
  - odznaky za vernosť (čas strávený na fóre od založenia konta - samozrejme aktívny čas),
  - odznaky tvorcu (prezentácie výtvorov na špecialnom vlákne fóra - teraz som trošku zasiahol do svojho chvastúnstva - schválil by A-team)
  - iné odznaky

  Keď má mať fórum odznaky, kde sú užívatelia držiteľmi odznakov, nech majú prínos, ale aj váhu (aspoň mne by sa to takto páčilo ako mať len proste "badges"). Aby sa užívatelia zlepšovali, mali možnosť vyhladávať lepšie informácie, odoberali nápady, triky, tipy od iných hráčov na základe ich komentárov - like, či práve badges, boli rešpektovaní nie kvoli 200 odznakom v profile ale, kvoli tomu, že odznak ukazuje, že toto je ten kto Ti rád pomože, to je ten čo možno vie ako vyriešiť tvoj problém - odpoveď na tvojú otázku, prípadne len ten čo má skusenosť a motá sa okolo. Čo viem ... prihodiť sa može všetko... hmmm ... ;)
  MichalciqAdam4CZBarixHunterz