Komunita

2

Komentáře

• Tak na serveru jsem byl už dneska, ale nějak tam nehodlám nic rozjíždět před updatem.
    S tímhle půjdou dělat zajímavé věci.
    MichalciqHunterzHonzackcz
  • Konečně moje řeč :ú)
    Honzackcz
  • a je koniec mojim vyťahom s desiatkami kociek logiky :( (to nevadí, teleport bude sranda, ak to bude fungovať aj medzi loďami, napr. s povolením pilota druhej lode :D) . resp. čo som čital, tak to má zameriavať iné zhodné kocky...som zvedavý...

• Je to určeno hlavně na transport mezi loďmi. Ale lodě musí vypnout štíty.
    Honzackcz
  • Či wipe, či nie, čakám, čakám, čakám. Pretože potom keď budem mať čas (po práci), urobím zopár návodov, či chvastajúcich videí, o tom ako to na Starmade chodí, čo a ako funguje a čo som postavil JA :D  Dúfam, že sa pridáte všetci. Takže moje prvé chvastúnstvo z dnešného dňa: postavil som si jadro novej stanice - túto sekciu som si sám pre seba nazval pulzný generátor. Mám ešte nejaké návrhy na zmenu, ale tento asi nechám takto na pokoji.

MichalciqArusCZ
  • Koukal jsem na to ve hře, dokonce jsem ti i psal. Vypadá to zajímavě.
    MichalciqHonzackcz
  • No akurát som to uploadoval na youtube...tak som v tej hre nebol presne keď si mi písal. No nič napadlo ma ešte jedno celkom pekne riešenie s beam...možno nabudúce urobím. Teraz som sa rozhodol urobiť 4x rychlovýťah. Ten rail je pomaly.... :D
    Michalciq
  • Moc pekne, pripomina mi to doby, kdy jsem sledoval ruzne videa co zajimaveho jde postavit s pomoci redstone v Minecraftu. Jen pokracuj.
    MichalciqHonzackcz
  • Jsem jednou viděl v komunitním obsahu transformera, bitevně použitelný sice nebyl ale měnit se dovedl. (raily)
    MichalciqHonzackcz
  • Zdar,
    tak "rychlo výťah" - či rail, ktorý predbehne sám seba je otestovaný, zdieľam video s daným systémom. Video som pridal z dovodu vybudenia viac nápadov u iných hráčov, u ktorých prevláda presúvanie sa pomocou dier v konštrukcii, či už stanice alebo lode, málo kto, takmer nikto nevyužíva plex lift a skákať do diery s blokom gravitácie (to je už čo za ...). Takže na ukážku ako može vyzerať výťah v starmade a hlavne pre tých, ktorý tvrdili že rail je pomalý ... tak ČUMTE ... tento je konkrétne 3 x rychlejší ako jeden rail. Takže 2.dieľ chvastúňstva.

petrenko17ArusCZ
  • Hezké, když tak založ spíš nový topik v oddělení starmade s názvem kreace, výtvory nebo tak nějak. A tam piš o svých výtvorech, ne že tady by to vyloženě vadilo, ale nechal bych tenhle topic spíš na návrhy co zlepšit v oblasti komunity a zábavy na serveru.
    HunterzJirkatixMichalciqHonzackcz
  • Like everywhere
    petrenko17Honzackcz
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 3. November 2015
    Je tu očekávaná nová verze starmade. S ní je spojen wipe galaxie, zazálohujte si lodě.
    Více o verzi v následujícím videu: 
    Doktor
  • Kdy bude na serveru?
  • Zatím nevím, za 3 dni vyjde další verze takže zatím přemýšlím o tom zda-li to má smysl přecházet. Do té doby budu pracovat na konfiguracích bloků a případně na vlnách pirátů.
    Pokud se tam nová verze objeví dříve tak wipe bude až po verzi ze 6. listopadu.
  • Aktualizoval jsem verzi na serveru. Akorat teda nevim, jestli uz v teto verzi jsou zmeny, kvuli kterym je treba mazat mapu atd.
  • Ok mapa smazana, ten konfigurak cos mi nechal nefunguje, je na tu starsi verzi.
  • Změny už byli ve verzi z úterka, týkali se komprese mapy, no, když už je smazaná tak je to jedno. Akorát jsem se chtěl původně před vygenerováním nové podívat na stav našich stanic. Asi ten konfigurák zas přepisovali, dávalo by to smysl, narychlo nerfovali teleportery a někam ty hodnoty připsat museli, kouknu na to až dorazím.
    Mimochodem v posledním updatu ze včera je možné snadněji tvořit language packy které se jako konfigurace stahují ze serveru klientům. Zvažoval jsem přidání módu dost podobného chiselu, ale problém je že při stahování ze serveru client špatně uloží stáhnuté textury a hráči by tedy mód museli instalovat manuálně (otevřít složku starmade a naházet do ní nové soubory). Vzhledem k tomu že více jak polovina hráčů nepřekoná překážku lognutí,, tak tohle raději odložíme do doby něž to bude fungovat správně.
    Hunterz
  • Zitra vecer bude to developer QA live. Meli bysme tam zajit a zkusit tam zalobovat pro API.
    petrenko17
  • Já mám taky seznam, například spravení shopu, search bar u templatů...
  • Všimol som si nových hráčov na servery a viac aktivity - som mierne povzbudený do hrani :) Takže konečne može začať tahanica o lepšie stanice a lode :D ... aj keď ja budem teraz pomenej, snažím sa si zvýšiť časový limit hrania - no práca dáva zabrať :D
  • PS: tie shopy vyzerajú stále nejako rovnako - no slabota, chcelo by to niečo lepšie ako tyče :D dúfam, že do vydania originálu sa to zlepší oveľa :)
  • Jo doktore tak to jsme na tom stejně :-P
  • Asi vás zklamu, defaultní "stick shop" zůstane dostane jen menší update: http://starmadedock.net/threads/criss-thread.22052/page-5

BTW, na tohle vláknu každý týden ukazují jednu dodělanou stanici, shop nebo loď, mimo shopu je na první stránce vidět nová nákladní loď.
    ArusCZ
  • Je tu nový update 
    Server bude teprve aktualizován
    ArusCZ
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 5. December 2015
    No nazdar ....
  • to zas bude +100k mass jen na cargo :(
  • Tak tento update sa mi páči ... konečne niečo čo bude hrať rolu v presúvaní materiálu a celkovému dojmu v hraní ... dobre dobre ... to aby už vznikli doslova triedy lodí freighter // merchant ... 

otazku dám do nápadov :)
  • tak tohle je nanic ...

• Na to že do 5x5x5 nacpeš svých 100K mass jako nic tak si myslím že to není tak špatný update.

Tenhle update je dost podobný tomu který měnil opuštěné stanice na rezavé, takže z nich nešly vykrádat bloky. Teď máš inv omezený massem na jednu stranu výhoda, můžeš si tam nacpat cokoliv a jakýkoliv počet pokud se ti to vejde do limitu na druhou stranu nevýhoda při stavění. Ale uplatní se tím shipyardy. Tam tě ten limit netlačí.

Osobně se mi ale nelíbí že lodi budeš muset štíty shodit na 25% než jí budeš moci zničit turrety, ale na tohle se dneska podívám.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.