REPREZENT

DoktorDoktor [Člen]
upraveno 13. December 2015 v Starmade
Zdravím,

Vzhľadom na absenciu vlákna pre vaše, naše, tvoje, moje výtvory - vytváram toto vlákno, kde si hneď vkladám svoje prvé dielo.

Predstavujem Vám novú triedu lodí pre server STARMADE, vznikla ako reakcia na update "CARGO".

Trieda lode: Obchodník // Frieghter
Názov lode: Charon
Výrobca: Doktor (Imperial Forces)

Blokov // Hmota: 18390 // 1659
Rozmery = Dĺžka: 151; Výška: 26; Šírka: 35
Nákladný priestor (mass): 15 000
Energie uložená // obnova: 2,54 M // 141 000/s
Štíty uložené // obnova: 39 000 // 550/s

Rýchlosť = Vyložená:
Maximálna rýchlosť: 243m/s (server)
0m/s - 50m/s - 1 sekunda
0m/s - 100m/s - 2 sekundy
0m/s - 243m/s - 6 sekund

Rýchlosť = Naložená 100%
Maximálna rýchlosť: 115m/s
0m/s - 50m/s - 10 sekund
0m/s - 100m/s - 30 sekund

Fotogaleria:

image

image

image

image

image

image

image
ArusCZpetrenko17
«13

Komentáře

• ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 14. December 2015
    Taky když už jsi vytvořil toto téma bych přidal pár projektů VŠECHNY PROJEKTY JSOU VE STÁDIU VÝVOJE.
    : Stanice-Arcturus
    Mass 380,532 406

Délka 1429m 
    Výška  174m
    Šířka    733m

power cap. 2 308 756 682
    power rec.  42 265 177

image

ATAF-Thessia Nova
     mateřská loď CEC

Mass-153 503

Délka - 1159m
    Výška-    99m
    Šířka -   579m

Power cap. -340 M
    Power rec. -10,5M/s

Thruster - 126271

Shields.Cap. - 5,5 M
    Shields.Rec. -284,680k/s

hp. - 119M
    armor-34M

stáří- dva a půl roku

další + překvapivě bugovzodrná 
    téměř jse s ní nedá bugnout do entit nevím čim to je ale jsem za to rád

image

petrenko17Adam4CZDoktor
  • Upřímně, založit vlákno s výtvory mě nikdy nenapadlo, dobrý nápad a hezké lodě.
  • Jak dlouho trvá se s těmi loděmi otočit?
    petrenko17
  • no záleží na pilotovy a umění řidit velký lodě ale jde to dost z tuha no.

• 1 loď tak 1 min a ta druha, tam se snad vejdeš do pěti.
  • thessii otočíš i za minutku

• Tak teď jsem zvědav, ne za jak dlouho jí otočíš ale jestli vůbec, nový update přináší semi-realistický thrust.
    ArusCZ
  • Zdravím,

nejako som začal riešiť otázku tažkých zbraní pre lode, ktoré aj vyzerajú vkusne a nie len pľuju ako tak farebné kamene bez efektu. :)>- 

Síce to nie je plnohodnotný AI (Bobby) turret a tento je len ukážkovi - krásu v ňom nehľadajte. Ale ako hlavná zbraň križníka ovládaná samotným hráčom a pri troche štastia s vytunením grafickým vzhľadom može byť skoro luxusná. (najprv som chcel rotačný...no ani toto nie je zlé ? či ?)

Samotná streľba:

image 

Automatická streľba:

image

Dúfam, že budem inšpirovať :)
    Hunterzpetrenko17ArusCZ
  • To vypadá dobře, jaká je síla takového děla? Má to vůbec nějakou reálnou ničivou sílu?
  • Nedávno jsem začal hrát space engineers a pochopil jsem jednu věc. Ve space engineers děláš věci tak aby fungovaly, ve starmade je to tak jednoduché, že děláš věci tak aby vypadali, protože ti na funkčnost stačí jen pouhá kostka a tu přeci postaví každý ne?
    Adrijaned
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 4. March 2016
    Pokut vým tak space enginners byly postavený jako simulátor starmade ne ... ikdyz máš pravdu
  • NeumimToNeumimTo [Člen], [Troll]
    ATAF-Thessia Nova

Proc mi to strasne pripomina Destiny ze sgu? :D

ArusCZ
  • je to postavený na její předloze +- ale upravil jsem to :D

• ten kdo zaůtočil na soustavu arcturus v době mojí přítomnosti protože jse mě bál a musel jít na zbabělce bude exemplárně vyhlazen !

• Konečně vyšlo video s tutoriálem na adv build mode. Nevěděl jsem kam ho dát, tak jsem ho dal na místo, kde se objevuje nejvíce výtvorů.

ArusCZ
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 1. April 2016
    Zdravíčko chtěl bych ukázat jednu z dalších giga věcí co mám rozpracováno stanice Atosar domovskou stanici atosaranské republiky fotky budou ještě přibývat s rozvojem stavby první část : kostra 

image

Fotka zhruba z 2 km vzdálenosti.

• Ano, proč stavět něco rozumné velikosti když to můžu postavit přes dva sektory.
    ArusCZ
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 2. April 2016
    přesněééé :D

ale nemůžeš říct že bych nebyl originální 
  • Adam4CZAdam4CZ [Admin]
    upraveno 2. April 2016
    Tohle se s advanced buildem dá udělat celkem lehce, ale zkus udělat třeba kopuli jak máme my :-D
    Někdy jí tu klidně postnu, ale to až bude trošku lépe vypadat (děláme vevnitř té kopule takovou menší atmosféru :-D )
    ArusCZ
  • tady uvnitř těch 2 kruhů bude řeka parky atd... skrátka obytná zóna budou tu 4 ramena která jse budou sklápět stanice jse z 4 lístku může proměnit na uzavřenou kulku.
  • To se pohne a spadne server :D Až to budeš zkoušet, řekni. Vezmu popcorn a půjdu se podívat.
    ArusCZ
  • Deserde :-D to se nepohne, to je stanice :-D
    ArusCZ
  • V adv build modu si můžeš kopuli nastavit, resp kouli. pak ji postavíš jedním kliknutím takže to složité vůbec není.
    ArusCZ
  • No petrenko.. celkem by ses divil :-D Sprt by ti mohl o tom povědět.. tak lehké to tedy určitě nebylo a to právě ten adv. build mod použil.
  • Adame...

"budou tu 4 ramena která jse budou sklápět stanice jse z 4 lístku může proměnit na uzavřenou kulku."

Myslím, že tohle tvrdí, že se to bude hýbat.
    ArusCZ
  • jo takhle.. ehm. a jéje
    ArusCZ
  • Adame, je tam restricted build area, že to s tím šprt neumí za to já nemůžu.
  • Jo postavit obří stavbu s restricted areou jen z plných kostek, to vypadá skvěle. Stavěl jsi někdy na tom SM vůbec něco? V okamžiku, kdy chceš stavět pěkně, jedním kliknutím to neuděláš.
  • stavba hezky pokračuje dneska bych měl mít základ ramene pak sem postnu obrázek

• Uděláš lehce tvar, rohy doděláš potom, při větších rozměrech to docela dost času zabere.
    ArusCZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.