REPREZENT

2

Komentáře

• Petrenko, prosímtě samozřejmě že jsem použil restricted buidl areu, ale ona se blbě plní polokoule o poloměru asi 50-70 bloků kvádrem, zvlášt při současném stavu Starmadu, kdy pokud se do restricted area snažíš narvat příliš velkou kostku a ono se to seká, kvůli výpočtu co do te zony patří a co ne :-)
  • A že ty pozice nemají přes HashMapu :D:D:D
  • Ono se to seká jednak z tohoto důvodu a jednak z toho že to rendruje všechny plochy pokud pastuješ nebo si nastavíš build areu, měl jsem na to otázku v dev streamu. Ví o tom, jen prý nejdřív základy od všeho co by hra měla umět a pak až doladění. V jistých případech to není moc ideální volba (bugy, optimalizace, API), ale rozhodnutí není na mě.
    Zas na druhou stranu, možná že se ti lagne komp, ale nesežere to tolik času jako kdyby jsi to měl stavět v minecraftu.
    ArusCZ
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 4. April 2016
    treba casem tym starmade objevi neco jako je na bukkitu asynchronni worldedit
    ArusCZ
  • 2 měsíce, protože moc minecraft, terraria, PA, TF2 a málo starmade.

imageimageimageimageimage
    ArusCZAdam4CZ
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 25. July 2016
  • File not found.

BTW Thessia je planeta, ne loď.
  • Sakryš to nevyšlo večer to napravim ale dock na takovou loď jsi asi nepředstavíš :D
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 27. July 2016
    A ano thessia je planeta a loď je po té planetě pojmenovaná
    Viz první strana
  • jeste se nauc pls vkladat obrazky, pres tlacitko insert image v editoru...
    ArusCZ
  • Předtim mi to šlo v poho teď to nějak selhalo až budu u pc opravim to
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 28. July 2016
    Tak tohle jsou ty obrázky co jsem sliboval
    image
    image
    imageimage

image

image
    petrenko17Adam4CZ
  • Vzpomínám na debatu: "A za jak dlouho se to otočí?"
    ArusCZ
  • trust update thessiiinu agilitu nějak nezměnil takže 2 minutky +-
  • No s ishihurou je to horší :D na to dej tak 30 min
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 9. August 2016

Thessia Nova i její domeček :Dimageimage
  • SanquiraSanquira [Člen]
    upraveno 10. August 2016
    A ty se divíš, že laguje server?

Jinak ta loď vypadá super, ten hangár hrozně.
    petrenko17ArusCZ
  • to je jen kostra :D jen jsem to testoval přidám tam hodne věcí ještě tohle je tak 10% hotovo

• Už z hlavy nevím jak je ta loď dlouhá, ale na dezerdově výroku asi něco bude.
    Pořád mi vrtá hlavou proč vlastně lidi stavějí tak obří lodě. Já je stavěl protože jsem myslel že jde na nich udělat nejvíce detailů, po měsících praxe jsem zjistil pravý opak, kupodivu.
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 10. August 2016
    Technický specifikace thessie jsou na straně 1. A tahle loď její velikost atd jsou simbolem
    Tahle loď je simbolem úsilí roků vývoje mojí osoby i frakce z dob ještě dávno před rozpadem b.paradise neni to jen loď ale i vzpomínky na všechno dobrý i zlý co jse kdy stalo za poslední 2-3 roky proto jse téhle lodě pořát držim a držet jse budu i nadále dokut dlouhý roky tradice a umění nás stavitelů na který jsi na starmade nikdo nikdy netroufl jenom zle podívat neskončí.Tak to je a vždy bude dokut naše úsilý vydrží
  • Počátek stavby hlavního arcturuského docku a přilehlých oblastí 
    imageimageimageimageimageimageimageimageimage
    Adam4CZ
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 19. December 2016
    Něco praktičtějšího:
    Automatické továrny, logika 3x3x3. Zatím s pevným stanovením jedné objednávky, ale předělat to není těžké stačí jen zapnout / vypnout určitý počet aktivačních tlačítek na zadní straně.

image
    Adam4CZ
  • O mnoho copy-paste a facepalmů později:

image

Ještě mi zbývá napojení na počítadla a na displayové komandy.
    ArusCZ
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 24. December 2016
    Jinak pro ty, které trápí stavění lodí, doporučují 3D programy. Toto je např blender, od jisté doby starmade zvládá solidní export s importem je to horší ale pořád dostanete poměrně dobrý základ na práci.

image
    image
    HunterzAdam4CZArusCZ
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 14. February 2017
    Time for new challenges!

ATAF-Atrana Následovná verze lodi thessia nova
    postupně budu nahrávat obrázky postupu stavby

image

image
  • Tydle sipky me moc neberou. Me osobne se libi treba Nostromo z Vetrelce nebo Galaxia z toho komixu, ktery vychazel v ABC v osmdesatych letech.
    ArusCZ
  • Stejná loď, jen je větší. Co je na ní zajímavého? Designově je to minimalistické a tím pádem ne moc zajímavé.
  • no popravďe teď to tak nevypadá pravda stavim zatim jen základní trup dokut se nerozhoupou s tim novim power sistémem
    Ale největší upgrade čeká vnitřek
  • Vypadá to, že se s ním určitě něco dělat bude. Jen není jasné kdy. Mělo by to potom připomínat spacy nebo empyrion, myšleno tím že funkční systém je kumulován na jednom místě a tvoří ho multiblok, je-li poškozen omezí svůj výkon nebo kompletně vysadí. Nová energii bude asi podobná IC reaktorům, sice nebudou mít gui, ale to jak bloky budete stavět rozhodne o výkonu a generovaní tepla.
    Diskutuje se o tom jestli podobný systém nebude i pro ostatní systémy (trysky, štíty, zbraně) a jak vybalancovat vliv tepla (pokud jsou systémy nahňácány vedle sebe tak se jejich vygenerované teplo násobí)

V úvodu je napsáno, že je to proposal (dokonce tam museli přidat definici slova), uvítají každé námitky nebo nápady související s tématem.
    ArusCZHunterz
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 19. February 2017
    Vyzkoušel sem trust zvýražněný beaconama myslim že to vypadá dobře.
    Co vy na to ? :)
    image
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.