Vánoce na edenu

skajda54skajda54 [Mod]
upraveno 3. January 2016 v Minecraft
Jak všichni dobře víte slavíme Zimní slunovrat. Všichni doufáme že bude maximálně klidný a pohodový. Bohužel do poklidných oslav tohoto svátku se na serveru Eden vmísil vetřelec. Tento nebezpečný vetřelec se pokouší narušit tisíce let zavedený svátek svou přítomností a změnou zvyků. Tento akt se samozřejmě nelíbí žádné entitě strážící všechny části našeho světa. Tato zákeřná entita si v tichosti seděla na spawnu nikým nepovšimnuta téměř 3/4 roku, než jí náš ochránce Temný bůh zapudil. Entita pochopila, že nenápadně to nepůjde a vybavila se zbrojí, aby náš server dobila definitivně. Nenechte zmást jejím prohlášením o míru, stačí se podívat jak se k vám bude nenápadně přikrádat aby vás zákeřně umlátila tím dárkem co vám slíbila, protože každý na serveru byl shledán zlobivý.

Tímto všichni ochránci našeho magického světa vyhlašují lov na tu zrádnou entitu říkající si Santa. Pravděpodobně zamoří celý svět a je povinností každého slušného obyvatele našeho světa zabíjet je na počkání. Cokoliv co z ní vymlátí náleží lovci.

Podoba:
doporučuji si povšimnout svitku se seznamem hříšníků a zlých očiček. Dále dárku který vám bude slibovat ale nenechte se oklamat. Pokusí se vás s ním umlátit.
image

image

Dále se vyhlašuje že ten který jich zabije nejvíc bude odměněn. 


Počty vašich úlovků budete moct oznámit zde po vyhubení tohoto škůdce ze serveru. (bude oznámeno zde)

Hunterzpetrenko17
Štítky:

Komentáře

  • skajda54skajda54 [Mod]
    upraveno 24. December 2015
    Po počáteční invazi byla uzavřena dohoda mezi proradnými Santy a ochránci serveru. Nadále se můžete postavit proti Santům v aréně dostupné na /warp vanoce.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.