Verze 0,19549

petrenko17petrenko17 [Mod]
upraveno 23. January 2016 v Starmade
Do hry přibyly nové moduly oprávnění do frakce. Nejdůležitější z nich je personal a public. Pomocí personalu můžete mít ve frakci soukromý majetek a nikdo s výší pravomocí vám ho již neukradne nebo nezgriefuje. Public pak umožňuje interakci s bloky i pro členy mimo frakci.
Za zmínku také stojí, že na shopy byly přidány raily, aby si začínající hráči měli kam zaparkovat lodě. Tyto shopy se ale budou generovat jen v neobjeveném vesmíru, stávající zůstanou takové jaké jsou. Wipe serveru bude až při nějaké znatelnější změně generování vesmíru. (např.: přidání nových shopů nebo planet a pod.)
Shema oznámil že přišel s nápadem na lepší planety, ale že zatím nic neslibuje.

Podrobnější změny a komentář v následujícím videu:

HunterzSheppard88

Komentáře

• Ty planety by byly fajn. osobne by se mi libilo zacinat na planete a postupne se dopracovat k tomu, postavit si vlastni lod a prozkoumavat vesmir.
    ArusCZ
  • Nebude to ani zdaleka nic takového. Spíše se bude jednat o to jak jsou na tom s výkonem nebo jak vypadají celkově.
  • Planety byly vždycky jen na těžbu.
  • jn chce to zvětšit zkrášlit atd.

• Zvětšit by se mohly už teď ale upřímně řečeno není důvod. Vzhledem k tomu kolik lidí tam hraje.
  • njn a kvůli čemu ?! no pověs nám to
    Nalasecek
  • Co ti má pověsit?
  • je zajímaví že všichni přestaly hrát po cargo update ...
    tak jsi tam tu hru užij s 2 lidma maximálně.

Nalasecek
  • Co je to ten cargo update? Je to něco jako, že v jedné bedně už hráč nemůže mít pár milionů věcí najednou?
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 22. January 2016
    Ano, hodne hracum se zrejme nekonecna nafukovaci bedna neuveritelne libila.
  • A mnoho z nich nemá mozek, myslíš si že jsem takový king co píše starmade?
    NalasecekArusCZ
  • gorillagorilla [Člen]
    Ale není to zas tak hrozné. Mohlo to být ještě horší.. Například že se do jedné bedny vleze jen jeden blok. Navíc zde máme, odlehčení. Věci v bednách váži o něco méně než by vážili jako postavenej blok. Achjo.. ta dnešní mládež. Kde jsou ty doby, kdy hry na nejnižší obtížnost byli složité asi jako ty dnešní hry na Hard. Není divu, že se jim to nelibí, když jsou zvyklí hrou jen projít a né ji doopravdy hrát. 

EDIT1: Začíná se mi ta hra o5 líbit.
    ArusCZ
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    ale já tu neřešim cargo na lodi ... nýbrž v inventáři jelikož já jako giga stavař nehodlám stavět giga loď na transport věcí k jinýmu giga projektu ...

• petrenko17petrenko17 [Mod]
    Giga-stavaři máš giga-okno protože jsem ti nejmíň 6x ve hře říkal že si jde cargo napojit do buildmodu a že stavíš z bloků na skladě ne z těch co máš v inv. A mimoto, od čeho si myslíš že tam jsou loděnice kde máš přístup ke všem blokům?

Btw ten dislike je dost trefný
  • jo jenže když chceš přesunout jen určitý blocky tak to musíš složitě nastavovat + velký lodě jse bugujou když jse blížej k jinejm entitám ty laggy co jsi řikal že spůsobuju dělala thessia nova docknutá na stanici arcturus (dvě největší stavby na serveru)
  • Co se tyce toho slozityho nastavovani, tak pokud alespon trochu umis anglicky, zkus na foru starmade navrhnout nejake vylepseni ci zjednoduseni. Autori Starmade hracum narozdil od Mojangu naslouchaji. Myslim, ze kdyz ten navrh bude mit hlavu a patu, schvali ho.
  • hele vždyť jste už jednou nastavily max. hmotnost invu na 10k ne ? nebo to jste nebyly vy ? já nevim ale těch 10k by asi stačilo.
    Nalasecek
  • Klikneš na link to inventory, fakt složitý.
  • A ty budeš klikat 100x po každý když chceš vytáhnout jiný věci ?

Nalasecek
  • Ježiši nebudu, kliknu jednou na linknutí inventáře na cargo a ty dva inventáře se spojí v jeden, říkám to tu celou dobu, nehledě na to že to tenkrát ukazovali i ve videu ze changelogu verze.
  • asi by to chtelo nejaky nazorny obrazky treba...
    Nalasecek
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.