Red Stone- školka/škola/návody

skajda54skajda54 [Mod]
upraveno 11. April 2016 v Návrhy, nápady
Zdraví hráči všech serveru Rebelgames,
Mám na vás jednoduchou otázku ke které mě přivedly množící se dotazy na RS. Měli byste zájem o nějakou formu školy o RS která by probíhala živě ne některém našem serveru a vy mohly být přítomní. Vždy bych prošel kousek RS od základu a pak odpovídal nějakou dobu na vaše dotazy a řešil vaše RS problémy (takové které mají rozumný základ). Podmínka by byla přítomnost na TS abyste slyšely a na serveru. Nejsem Youtuber takže moje záznamy by stály za ... a dá se jich najít hodně, ale evidentně nepomáhají porozumění problémům co řešíte.
Otázka je jednoduchá byl by zájem o takovýto projekt ? den čas at by se dohodnul později. Připomínky a návrhy pište do komentářů a prosim jen konstruktivní.
ArusCZHunterzAstorphobis
Redstone návody a pomoc hráčům
  1. Mám nebo nemám zájem účastnit se těchto návodů?11 hlasů
    1. mám zájem
      54.55%
    2. nemám zájem
      45.45%
Štítky:

Komentáře

• s redstonem to umim ale už mi došla fantazie super nápad :-)
  • předběžně pro ty co maj zájem asi utery nebo čtvrtek v 19:00
    a napiste svoje herni nicky kdo mate zajem
    ArusCZ
  • první termin stanoven 22.3 v 19:00 na TS
  • další termín 29.3 v 19:00 zase na TS
    pokračovat budem kde se končilo tj zakladní obvody a potom jednotliva logika
  • Prvni vyucovaci hodina byla moc fajn. Dost veci jsem si jeste pomatoval, ale naslo se par, ktery jsem neznal. Diky!
    ArusCZ
  • budeme na serveru IC2 v případě většího počtu lidí kteří se nemohou připojit vyřešíme operativně
  • Dorazim pozdeji, klidne zacnete beze me...
  • skajda54skajda54 [Mod]
    upraveno 30. March 2016
    pro nízký zájem byla včerejší hodina odložena na příští úterý v případě že bude opět nezájem bude zrušeno.
  • z duvodu nizkého zájmu se skora rusi pokud me nekdo zajem zastavte se a dohodneme se
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.