"Výměna"

Zdravím, 

Ráda bych zde prezentovala svůj menší návrh. Jedná se o projekt , pracovně pojmenovaný "Výměna" (no jo, občas mi chybí představivost)

O co se jedná
Výměna je budova/místnost, kde jsou volné dostupné truhly, kde hráči mohou odkládat svůj nepotřebný majetek (ať se jedná o hlínu, dropy, dřevo a mnoho dalšího, co zkrátka doma nevyužiji a překáží) a jiný hráči, kteří tento warp navštíví, si případný obsah beden mohou vzít 

Klady a zápory
- Na první pohled se to může zdát jako zjednodušení hry 
+/-  Využitelnost
- Potřeba warpu (může se stát, že v okolí někdo bude stavět)
- Hádky hráčů o věci v bednách (doufám, že jsou hráči dostatečně civilizovaný)
+ Pomoc začínajícím hráčům (menší ničení a ztěžení povrchové přírody- například nemusí se tolik kácet stromů, když budou kusy dřeva odloženy ve výměně)
- Potřeba postavit prostor a zabezpečit proti griefům vybavení

Tak,to je snad vše..děkuji za jakýkoliv názor.

Komentáře

  • mno , pokud by se někdo našel a postavil to v singlu , tak by to Hunt importoval na server , protekt by se udělal a bylo by :)
    zjednodušení by to nebylo , nějaký plugin by to kontroloval a tak , jestli by tam dali např pár železa a tak , warp je v pohodě ,klidně i mod to udělá , hadání hráču , no ,to moc netuším , jak by se hádali o trochu dřeva
  • Já na minulém edenu bych tam mohl házet thaumium bloky, ale vzhledem k tomu, že kytičky už nebudou tak by se v truhlách hlavně objevoval dirt a cobble. Když by se to realizovalo tak by musel podobný bordel voidovat v odpadkovém koši pomocí golemů a regulovat tak jeho stavy, aby to neskončily všechny truhly plné dirtu. Pokud by se tam časem objevilo něco jako dropy z mobů tak ty by záhy zmizely s příchodem prvního hamouna. 
    Asi to vesměs dopadne jako skládka dirtu, ale zas na druhou stranu se říká: "Pro někoho skládka, pro někoho zlatý důl."
  • Na serverech bude plugin na globalni trh vyvolany jednoduse prikazem, kazdy bude moci na tento trh nabidnout veci za stanovenou cenu. Tento plugin je jiz nasazen na IC2-S2. Prikaz /market.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.