Verze 0,19624

petrenko17petrenko17 [Mod]
upraveno 22. March 2016 v Starmade
Schema si pospíšil a dokončil slibovaný update s těžením. Lodě letky nyní mohou těžit asteroidy. Těžení se neúčastní vlajková loď a prozatím takto nelze těžit planety. Momentálně letky těží pouze pokud jsou načtené, ale to se do budoucna změní. Dále proběhly optimalizace spotřeby RAM a serverového výkonu ohledně letek samotných.
Další menší změny zahrnují zvýšení rychlosti railů (5x). A spawnovaní AI lodí nyní již v optimalizovanějších letkách, tudíž častěji.
Vzhledem k stáří současné mapy proběhne wipe, proto doporučuji si uložit lodě.

ArusCZ

Komentáře

• bomba :-)
  • Tak teď stačí půl roku počkat až to odladí a bude to použitelné. Tedy v rámci možností. Dokud si nebudu moci nasriptovat vlastní AI, tak nezájem.
    ArusCZ
  • Nepamatuji se že by jsi měl někdy takové nároky na minecraft, asi věříš že má tahle hra na víc.
    TheSprtCZArusCZ
  • ComputerCraft
    TheSprtCZerosenin111petrenko17
  • Sanqu mluvíš jako typickej hater když neoběvíš kouzlo hry tak jsou tvoje commenty fakt o ničem... zdraví vás IllusiveMan
    Hunterz
  • Myslim ze kazdy ma narok ba pravo od teto nadejne hry neco ocekavat. Osobne si myslim,ze StarMade ma potencial, otazkou je, zda jej vyuzije. Zatim to oproti Mojangu vypada celkem dobre.
  • SanquiraSanquira [Člen]
    upraveno 21. March 2016
    Arusi ale já SM hrál. Reju do něj protože ta hra má obrovský potenciál, ale vývojáři ho permanentně shazují. Jo a taky reju do petrenka. Na rozdíl od běžného hejtra ti můžu dát konkrétní seznam, co se mi na hře nelíbí.

Já obecně reju do všeho a všech. A to se ještě většinou sám dost koriguju, protože chápu, že některé slabší povahy by to nemusely ustát, ale od toho přeci máme maminky a jejich sukně.
    ArusCZjirkov
  • nezlob jse že jsem se tak ohnal ale jako letitej hráč a věrnej hráč už od b.paradise jsem se ohnat prostě musel :D

• Tak jak dezerd řekl, on rád do všeho ryje. Mě spíš zarazilo že napal časový údaj, kdy se toho podle něj dočká, což je od člověka z jeho povahou neskutečná věc. 
    Jinak jo, computercraft je dost originální mód se stejnou mírou potenciálu. Ale do MC nepřibude už jen z důvodu že mojang rád přidává hovadiny a z důvodu že zkopčení computercraftu by trvalo déle než šlohnutí hopperu z buildcraftu.  
    ArusCZTheSprtCZ
  • Co myslíš tím, že těží pokud jsou načtené? To v budoucnu budou moct lítat po celé gallaxii a vyhlazovat asteroidové pásy kdekoliv? Nebude to zbytečně vytěžovat server?
  • Pravě proto to tam není teď, musí to speciálně napsat jako letky, ty také mohou letět přes celou galaxii a přitom se vůbec nenačíst. Budou to malé výpočty na pozadí serveru. Nejspíše udělané podle lepšího balancu bodů lodi.
  • Verze 0,197,36

Bug fixy, jinak nic zajímavého krom možnosti lézt do lodi v shipyardu přes shiyard computer samotný.
  • To mi nepřijde jako minoritní úprava. Pokud máš anchor 200 metru daleko a ke všemu vlez do lodi na špatné straně.
    Adam4CZ
  • Tak já jsem taky rád za takovéhle změny, navíc zamezují tomu, že vaše další otázka či hláska bude obsahovat něco rýpavého ve vztahu ke mně a hře. 
    Momentálně jsme tak klesli na 96% pravděpodobnosti. Vzhledem k tomu že 65% je vaše minimum i kdyby hra fungovala perfektně tak si myslím že je to docela pokrok.
    ArusCZ
  • Tyto hodnoty neschválilo naše PR oddělení.
  • Abychom byly korektní, naše pravděpodnost klesla na 94.9 %, pokud do toho započítáváme období posledního klidnho týdne tak jsme na 93,589 %. Navíc naše minimum není 65 % nýbřz 67 % a to nemluvím o to, že to jsou soukromé údaje naší malé akciové společnosti, takže bacha abychom si na tebe nepřišlápli kvůli špionáži. Ámen
    ArusCZSanquirapetrenko17
  • prdlousove :P
    ArusCZ
  • Tak si asi schema vzal dezerdovu konstruktivní ktitiku s srdci, vadal další update zaměřený na fixování bugů a přidávání možností které již ve hře dávno měli být. Např že build helper už není sklerotický dědeček a nezapomene nastavení hned po jeho zavření. Jinak taky přibylo tlačítko pro rychlé vybírání bloků k vyměnění za jiné, takže už se nemusí otravně skrolovat mou nejneoblíbenější tabulkou.
    ArusCZAdam4CZ
  • starmade potřebuje hráče notak lidi hecněte to
  • Lidé už jsou kostek přežraní. A je jedno, jestli je to minetest, minecraft, nebo starmade. Furt jsou to kostky. Zažil jsem magora, co z averze z kostek hobloval hrany hracím kostkám tak, až z nich udělal koule.
  • Z kostek se dobře staví. I když si dokážu představit hru, kde položíš základní kámen domu, přepneš do blendru. 3D maxu nebo něčeho takového, namodeluješ si stavbu a pak ji naimportuješ :D
  • nemyslim, ze jsou lide kostek prezrani
    kdyby lide chteli modelovat, meli moznost v second-life, ale proste skutecne 3d modelovani je mhohem tezsi nez pokladani kostek na sebe

podle meho zkratka ta puvodni generace Minecraftu odrostla a ma ted uplne jine zajmy

a z te nove generace se uz takovi nadsenci nevyvinuli, naucili se jen nahrat hacky, pripojit se do minihry, podvadet a pak se tim vychloubat

cest vyjimkam
    ArusCZ
  • Podle mě jde o to, že: "Kostky, Hm zase další hra jako minecraft"
    ArusCZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.