Verze 0.198.219

petrenko17petrenko17 [Mod]
upraveno 20. June 2016 v Starmade
Hra nově podporuje jakékoliv (myšleno tvarově) 3D modely místo bloků + jejich natural level of detail. Pro test byly přidány modely konzole a trubek. Více jich bude přidáno později neboť se systém musí ještě otestovat aby nelagoval slabší počítače.
Přepsaný systém na generování terénu zvětšuje asteroidy a zároveň zrychluje výkon serveru v tomto ohledu. Dle schemy 7x.
Posledními novinkami je 7 komunitně schválených jazyků (resp komunitně gramaticky opravených) a přepracované GUI.

Vývojáři nově otevřeli thread kde zobrazují postup budoucích updatů:
Momentálně je vývoj zaměřen na vytvoření základní ekonomiky. (NPC shopy, mechaniky shopu, doplňování zboží, ceny, etc.)

Viz:

Adam4CZ

Komentáře

• ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 23. June 2016
    škoda že starmade víc a víc upadá :( každopádně trubky atd vypadaj dost nadějně teda pro lidi jako jsem já hehe

JigokuShounen
  • Mě udivuje, že každá hra má nějaké skalní hráče, kteří s ní zůstanou až do úplného konce a někdy i po něm.
  • Momentálně je hra ve fázi kdy je těžké říci, zda upadla, nebo zda ještě nezačala. Rypáci si vyberou své.
  • no já tedy myslel obecně starmade rebelgames lidí tam moc neni ... :D

• Není, na starmadu není o co hrát a proč, úžasně se s ním sice staví ale to je tak vše.
  • no o prázdnínách to šlo ale koho baví bejt tam furt sám to jsi rovnou může člověk pustit SP chce to reklamu gigantickou reklamu na server :D

• No, ono spíše není tak úplně co tam dělat. Jak psal petrenko, staví se tam dobře, ale pak už není moc co.. i kdyby tam bylo třeba 5 lidí. Já tam taky před nějakou dobou byl, postavil jsem stanici a začal stavět loď, ale pak už mě to tolik nebavilo.
  • Tohle je podle vývojářů naštěstí cílem dalšího updatu, pokud ho nepředběhnou optimalizace a bugfixy.
    ArusCZ
  • jako nějaká story line ? :-)
  • Ne, žádný příběh nebude. Bavím se o tom že továrny a věci v nich budou mít svou cenu a že ne vše si hráč dokáže lehce vyrobit sám. Možná, že továrny budou endgame, ale to zatím nikdo krom vývojářů neví. Tento týden update nevyšel, tak možná příští pondělí, případně popříští.
  • Osobne by se mi libilo, kdyby se StarMade vydal cestou jedne z mych oblibenych her Elite - Frontier. Na Amize jsem u tehle hry stravil hodne hodin.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.