Verze 0.199.132

Komentáře

• Emm...

"We’ve also renamed ASTEROID_SIZE to ASTEROID_SIZE_MAX. We’ve lowered its default value from 4 to 1 because of the new larger chunk sizes.  (Addendum: as it’s a radius, it doesn’t include the center chunk. We will switch to a by block radius in upcoming versions)"

Aktualizoval jsi server.cfg? Nebo jestli si se do něj díval.
    Zas na druhou stranu nepociťuji žádný rozdíl v FPS.

image
    ArusCZ
  • ne konfig jsem nemenil :) obrovsky asteroid :)
    ArusCZ

• Jo jo :Dimage

• Konečně trochu zábavy při těžení :D
  • Arusi, kolik jsi měl FPS?

• při dělání obrázku tak 40-60 jinak podle počítadla vim že víc jak 60 je naprd ale jinak okolo 800

• Na bráchově počítadle mám taky 600+ když koukám tam kde nic není, důležitých je těch prvních 40-60 když hra vykresluje více objektů naráz. Jinak máš-li takhle stabilní FPS tak to byl slušný výkon od schemy.
  • to jsem měl i předtim :D

• jak tak koukám ty asteroidy dost lomcujou se serverem
    hapalo :(
  • Protože se přepracovávalo skoro všechno tak ještě nejsou dodělané kolize. Konkrétně kolize entit které nejsou na sebe docknuté, možná proto, zkus zatím do asteroidů svým drobečkem nebořit. Tahle optimalizace by měla vyjít v dalším updatu.
  • no neudělal jsem to schválně neboj :D poskusim jse nějak to ubrzdit :D

• hmm zmizla mi půlka věcí na homebase wtf
  • Jaj update :D:D:D
    Hunterz
  • Pokud to crashlo, da se ocekavat neulozeni aktualniho stavu. Nevim o tom, ze by ve starmade bylo neco podobneho jako je save-all v minecraftu, co by ukladalo transakce v pameti na disk.
    ArusCZ
  • Update se týkal i invetářů, můžou tam být bugy a crash tomu taky nepřidá, takže na tom od dezerda něco bude.
  • jo jo kort u starmade :D ale bohu dík za ně :D
  • Update 0.199.152
    A kupodivu fixuje to o čem jsme se tu bavili a přidává možnost exportovat 3D modely.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.