Eden server - Lobby připojení

YukiteruCZYukiteruCZ [Člen]
upraveno 3. December 2016 v Minecraft
Dobrý den, dnes jsem se registroval na portálu Rebelgames.net, především kvůli serveru Eden, ale ten bohužel nemá vlastní IP - připojuje se na tento server přes Lobby/HUB - a ten je, bohužel, pro Originální kopie Minecraftu, takže se na server Eden nedostanu. Je to takhle zamýšleno, nebo jde o chybu ? v článku "jak se připojit" je napsáno - cituji:         "Stáhněte si hru ZDE (warez luncher si sežeň sám  )"
 z čehož usuzuji, že server Eden je přístupný pro "warezáky", ale dá se na něj připojit pouze přes lobby, které je pro Originálky. existuje  možnost, jak se připojit na eden, přes jinou IP než přes lobby ? 

Yukiteru
Štítky:

Nejlepší odpověď

  • Přijatá odpověď ✓
    Bohuzel usuzujes spatne. Lobby je jako rozcestnik pouze pro originalni minecraft. Server Eden v offline modu naposledy ve verzi 1.7.10, byl uzavren nekdy na jare po spusteni verze 1.8.9. Z offline serveru zbyvaji pouze dva IC2-S2 a SkyTech. Zkus si projit forum, zejmena prispevky o pripravach modovanych serveru na verzi 1.8/1.10 kde jsou popsane duvody proc pouze pro origo. (Nefunkcni autorizace, skiny a mnoho dalsich potizi vcetne uuid apod.)
Tato diskuze je zavřená.