Server?

Zdar a sílu, už pár dní se nejde připojit na server, je to jen plánovaná odstávka, nebo se děje něco špatnýho? :(

Nejlepší odpověď

• upraveno 14. January 2017 Přijatá odpověď ✓
    Nahozeno a aktualizováno
    Starmade server je dost nestabilní alfa, pokud se Arusovi ho nepodaří shodit, většinou pak padne sám. Je trochu smutný, že klienta optimalizují, ale na server, který působí nejvíce lagů, dlabou.

Další odpovědi

• ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 14. January 2017

• Prosimtě, vždyť se ti to líbí. Když si tě dobíráme kvůli tvým úžasným a obrovským stavbám.

Mimochodem, příště by bylo super napsat o jaký server se jedná.
  • To je divné, od aruse prostě vidím jen prázdný koment.
    image
    Teď je zabugovaný i fórum.
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 15. January 2017
    tohle nebylo dobírání ale urážení za podělaný AI který nikdy nedělalo nic jak tohle ,petrenko mi dá zjeba odejde a 5 minut na to hunt za to samí ikdyž za to nemůžu... takže sorry ale o tohle fakt nestojim a na serveru nic gigantickýho neni takže opět nic ... o tohle fakt nestojim
  • Ta hra neni dokoncena, proc sis tedy okolo planety naspawnoval npc, ktera pak laguji cely server? Ja ti zadnyho zjeba nedaval. Konzole hlasila lag ve tvem sektoru, nakonec pak petrenko prisel na to, ze to jsou prave ta npc, ktera sis tam naspawnoval ty.
    Kdyz vim, ze urcita vec zpusobuje problem, proc tu vec opakovane delam? Bud proto, ze jsem nepoucitelny, nebo mi je proste jedno jestli server bude lagovat a crashovat... Trosku se nad tim zamysli.
  • A neber si to tak, proste jsi jeden z nejaktivnejsich hracu, proto jsi tak na ocich. No kdyz server proste crashne, no boze, tak ho nahodim no... Proste je to alfaverze, musime se crashi smirit a doufat ze to postupne odladi a optimalizuji...
  • ArusCZArusCZ [Člen]
    upraveno 15. January 2017
    Kdyby ty npc byli alespon opakovaně laggující ale já je měl každou mapu a problém nebyl... takže se pak nediv mojí flustraci z komentů jako nepoučitelný za vše může illusive atd. Který skoro deně slýchám
  • Chapu...
  • Prosím tě ten server dokáže padnout i bez tebe, tohle není ani tak tvůj pranýř spíš taková dezerdovina.
    Jestli se ale chcete doopravdy pobavit, tak ten server padá od NPC updatu a je to způsobeno tečkou. Windows to neřeší, ale linux to nesnese. Kvůli tomu nefunguje / je zabugovaný prvotní generování mapy a NPC frakce samotné. Teď to nespadlo kvůli gigantismu a naprasenému vypočítávání kolizí, ale kvůli:
    /home/bukkit/StarMade/./server-database/world0/tmp/ENTITY_SHIP_GFLTSHP_-10000000_6074rl00.ent.tmp

V praxi to vypadá tak, že se spawnou NPC lodě a uletí z nich všechen zadokovaný bordel, no a pak protože na některém bordelu běží AI tak se to snaží ukládat a narazí na kolize. A mimo jiné taky na tu tečku před lomítkem a výsledkem je, že se server úplně vyto...
    Tenhle německý meme momentálně shazuje všechny servery, tak si naší dezerdovinu tolik neber.
  • SanquiraSanquira [Člen]
    upraveno 16. January 2017
    Jaj moje trolení už je pojem. VÍTĚZSTVÍ !!!!
    petrenko17
Tato diskuze je zavřená.