Slaby PC pro StarMade

erosenin111erosenin111 [Člen]
upraveno 5. May 2017 v Starmade
zdravím mám prosbu nelze se připojit na server starmade důvod je jednoduchy na spawnu stojí asi 40 lodí s obřím mass a tu je problém nehlede na ping 2600 mám 1 fps a to by se s 4GB ram pro starmade stavat nemelo

Nejlepší odpovědi

• Přijatá odpověď ✓
    Tak to netušim, něco tam zlobí, ale to nemusím psát, to víš.
  • Přijatá odpověď ✓
    To je asi nejlepší nápad, je tam spousta ochotných lidí, kteří ti zajisté budou věnovat pozornost.
    SanquiraHunterz
  • Přijatá odpověď ✓
    No vidíš, jak ti to jde petrenko :P

Další odpovědi

• v tomto případě se vlastně ani lidé se slabším pc na server nedostanou doufám že se na to někdo podívá (nevm čí taletka je už jen použít neco ve hře je problém )
  • Ping nesouvisí s náročností hry. Nehraj na bramboře s bramborovým netem.
  • Tu hrubku jsem musel upravit, bylo to do oci bijici.
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 4. May 2017
    Neni mi jasne, jak by mel ten uklid probehnout. Co bych mel jako rici tem hracum? Vase lode byli smazany, kvuli hraci, ktery ma slaby pocitac a net?
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 4. May 2017
    nejvetší loď má 2000 mass. Zbytek jsou ship cory hracu co jen prisli očumovat. Čumil se pozna snadno, jeho loď se jmenuje Cumil_2676183792. Někteří byli nápaditější a proto svě lodě pojmenovali například: "y", "a" nebo "prd", jiní byli nápadítí méně a tak se drželi standartu: "erosenin_7569347318"
    Můžeš se znovu připojit, těch 7 ship coru ti už fps shazovat nebude.

(pozn. pro hnídopichy: Ta čísla si doopravdy nepamatuji, ten bordel jsem rovnou mazal.)
    Hunterz
  • mam dobrej pc nehlede na 8 gb ram 4jadro amd a momentalni gj (na ktere to vzdy fungovalo) s netem taky neni problem tady jde spise o 1fps ktere je dost otravne pro starmade mam v jave zpristupneny 4gb ram takze tu take problem neni jen posledni dobou se na starmade server pripojim okoli se mi nacte ale pri jednom FPs je to nehratelne (ps pisu na tabletu takze hrubky jsem popravde nekontroloval)
  • erosenin111erosenin111 [Člen]
    upraveno 4. May 2017
    pokud chcete mohu sem hodit presny vypis toho na cem muj pc jede a s cim pracuje co se tyce hw a os vcetne verze javy ktera je jak jsem zvyklí 64bit dekuji
  • tu je odkaz na imgur http://imgur.com/a/GySlc
  • erosenin111erosenin111 [Člen]
    upraveno 4. May 2017
    tak to jest vse jinak moc dekuji Petrenko za pomoc hned vyzkouším

• Je fakt že hodně záleží na grafice, kterou máš. Starmade nejlépe běží s invidii a nejhůře s intelem. Starší ovladače intelu ani starmade nerozjedou. Na starmade stránkách je na to velké varování v sekci download. Ale zkontroluj si nejdřív vykreslovací vzdálenost, pokud ji máš na max tak to počítač nemusí zvládat vykreslovat, i když na spawnu momentálně není co vykreslovat.
    Javě a jejím verzím nerozumím, to spíš hunt.
    Hunterz
  • no moje aktualni gk je nvidia gforce 8400gs mam aktualni ovladace (vykon gk je 512mb) dalsi veci je ze mam nizky ping (neco kolem 27-80) ale FPS mam pouze 1 a vubec se nehejbou a to mam vse na uplne 
  • nejnizssi naroky je mozne ze mam spatne nastavenou javu s touto gk jsem starmade hral vlastne celou dobu a nejak velkej problem mi to nedelalo vzdy jsem skapal na ramkach dekuji
  • Tema jsem prejmenoval, protoze i s obycejnou Intel grafikou se na spawnu normalne pohybuji. Pokud mas ping vyssi nez 60, mel bys zacit vazne premyslet o zmene poskytovatele. Jakou starmade pouzije grafiku najdes v souboru graphcisinfo.txt, ktery je v adresari s logy.
  • no tak nevím starmade jsem na této grafice hrál vlastně od začátku a fungoval bohužel si tedy budu muset pořídit novou grafickou kartu zkusím pustit předchozí build sm a uvidím jak to dopadne

• No, starmade má taky Fps limit, normálě je nastaven na -1 (neomezeno). Já mám nastaveno na 60 protože monitor stejně víc nezobrazí. Je to možná blbá připomínka, ale koukni se taky na tohle, jestli se ti tam ten mínus neztratil.
  • jj dekuji petrenko jen jsem trochu noob nevm kde to zadat

• tak zkusil jsem pustit pár verzí starmade a nefungovala ani jedna všude jsem mel i v singlu 1 fps vec ktera me udivuje je ze verze ktere jsem zkoušel mi na tehle grafice vždy hěželi
    a nechapu když mi na středni naroky funguje 
    The Elder Sclors V by mi nemohl jit starmade

• Tak se podívej do pokročilého nastavení nebo si otevři cfg dokument (settings.cfg přímo ve složce starmade) ve kterém je to uloženo, seká-li se ti to tolik, že otevírat ho ve hře je nepraktické.
  • limit framerate nastaven na 120 což bylo asi moc dal jsem -1 uvidíme :D
  • takže po přihlášení na server mi to asi 2 minuty běží na 36FPS ale po chvíli zase jen na 1 (ping stabilně na 16)
  • Mozna by bylo vhodnejsi popsat svuj problem primo na starmade foru.
Tato diskuze je zavřená.