SkyBlock Update 1.12!

Adam4CZAdam4CZ [Admin]
upraveno 5. July 2017 v Novinky

Zdravím všechny hráče našich serverů, ať už nové nebo štamgasty!

Dnes, po usilovném připravování a následném testování, spouštíme UPDATOVANOU VERZI SkyBlock serveru!

V této verzi je plno novinek, takže krátce zmíním ty hlavní z nich a více bude v přiloženém odkaze dole pod článkem.
  • Server byl updatován na aktuálně nejnovější verzi Minecraftu - 1.12
  • Základní i VIP ostrovy prošly rekonstrukcí. Nově je přidaný menší písečný ostrůvek kousek dál od toho počátečního jako ze starého originálního singleplayer skyblock světa, na kterém jsou další věci včetně skryté truhly.
  • NETHER. V této nové verzi je možnost projít portálem do netheru, kde můžete dále rozšiřovat svůj ostrov (počítají se levely bloků), bojovat s monstry nebo si natěžit nějaké ty suroviny.
  • THE END. Nová verze má krom netheru přístupný také End, který je klasický, jak jej znáte ze hry. Můžete si zde přijít zabít draka, vydat se do End Cities, poprat se se Shulkery, získat křídla nebo dračí hlavu a další!
  • Challenge. Systém challenge byl změněn na ukládání na ostrov, ne na hráče. V souvislosti s přidáním netheru a endu bylo upravené challenge menu, některé challenge byly pouze upravené, další jsou i nově přidané.
  • Změna v systému měnění biomů ostrova. Základní je Ocean + možnost změnit na ExtremeHills. Na další biomy ostrova budete potřebovat mít splněný daný biom v Biome Explorer skupině (ranku).
  • Drobné úpravy v nastavení, kolik který blok dává levelů v souvislosti s verzí 1.12 a přidáním netheru a endu.
  • Úprava spawnu, převážně obchodníků.
  • Skylands svět. Stejně jako v minulé verzi, bude i v této přístup do speciálního světa, který je pokračováním skyblocku.
Připravované:
  • Parkour svět. Samostatný svět s tématickými parkoury rozdělenými podle obtížnosti.
Podrobnější changelog zde: https://pastebin.com/raw/FgCcNNvZ

Adresa nového SkyBlock serveru zůstala pod Lobby serverem, tedy na adrese:

mc.rebelgames.net

PS: Jedná se také o první ze série dárků k blížícímu se dvouletému výročí RebelGames.Net! :-) =D>

Za pomoc při přípravách a testování patří velké díky hlavně TheBatgirlCz, TheError007 a HunterzCZ ! :-bd

V případě jakýchkoliv problémů mě neváhejte kontaktovat (fórum, TS, ve hře).

Za celý RG tým a tým testerů Adam4CZ

TheError008Hunterzgidi68

Komentáře

• Jsem hodně rád že jsem mohl být součástí testování, sice jen krátce ale aspoň něco, na parkouru se zatím pracuje, ale předém vám slibuji, že se pokusím na něm pracovat ikdyž se pracuje na dalších věcech. :-)
    Adam4CZ
  • Byl zde takovej nával až z toho popadaly všechny servery :)
    Adam4CZHunterzTheError008
  • Džirkove a já si myslel že to byl můj internet! :D
  • To ta bourka. Servery jsou na vetvi bez ups. Takze staci kratky vypadek, zakolisani a popada to. Nastesti se to nedeje tak casto.
  • Takže byl nalezen první bug (Díky LolakCZ) při teleportu do netheru, tak mu zmizí věci ale když je zpátky na svém islandu , tak věci má zpět.
    Adam4CZ
  • Opraveno, diky za nahlaseni.
    Adam4CZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.