Aktualizace serveru Eden 14.11.2017

HunterzHunterz [Admin]
upraveno 15. November 2017 v Novinky
Byl aktualizován server Eden. Jedná se o rozsáhlou aktualizaci, týká se téměř všech módů. Opravuje některé chyby a hlavně jeden otravný crash serveru. Snad se neobjeví nové horší chyby :-)

Jako obvykle stačí spustit instalátor, či technic launcher pro aktualizaci.

Nalezené bugy prosím hlaste, díky.

Přeji příjemnou zábavu!

Edit: Krátce po aktualizaci vyšla nová verze módu animania, která by měla řešit poklesy tps, a dále jsem dokončil i aktualizaci /vrm pro Eden a verzi 1.12.2.
Anjika
«134

Komentáře

• Ehm, keď som vypla launcher a znova ho spustila, tak sa mi zasa asi obnovili pôvodné nastavenia tej mapy. Tak neviem ako si to vypínal na tej mape, ale evidentne to tak celkom nevydalo :D
  • Ono se to v te 1.12.2 chova celkove nejak divne, treba nefunguje nejaka synchronizace klient-server a dela si to co chce zcela nahodne.
  • S tímhle jsem měl taky problém a vyřešil jsem to následovně : jdi to .minecraft -> eden112 -> journey map -> data -> mp a zkopíruj vše z Rebelgames.net do offline (popř. nahradit soubory) nevím zrovna proč do offline, ale mě to začalo fungovat.
    PS: pokud to fungovat nebude,tak doporučuju si ty složky nejprve zálohovat a potom zkusit opačnou kombinaci (offline do Rebelgames.net)

Snad se to vyřeší :)
  • Akože mne to v princípe nerobí žiadnu šarapatu až na to, že mi to ukazuje monštrá a mobov (čo by nemalo), avšak v hre sa to dá manuálne vypnúť. Mne osobne je to tam fuk, len viem, že predtým to bolo globálne vypnuté zo servera :D
  • Uhm, zmizli postavičky zo spawnu :D
  • Ty zmizeli jeste pred updatem. Nechali tam vzkaz, ze se odstehovali kvuli pluginu co promazava moby.
  • Podle toho co pise dodoka1 o minimapce, to muze souviset s tim, ze servery jsou za proxy (lobby). Mod s timhle stavem zjevne neumi pracovat korektne. Anebo je to dalsi klacek pod nohy od Mojangu ve verzi 1.12. Jedna z dalsich veci co napriklad prestala od 1.12 fungovat je synchronizace receptu mezi klientem a serverem.
  • <3 Konečně mam pujčený a lepší počítač, taaakže koonečněě mužu hrát ! Děkuji za aktualizace!!
    Hunterz
  • Rak ten odkaz som nenašla :D
  • dodoka01dodoka01 [Člen]
    upraveno 17. November 2017
    Chtěl bych se jen zeptat proč mi nejde self attunement z astral sorcery.. mám všechno podle knížky,souhvězdí jde vidět,všechno svítí,ty kostky u oltáře levitují.. vstoupím do něj a nic se neděje (Attunement je Discidia)
    A taky se od novýho updatu nejde připojit do global chatu,píše to Shop use report: OFF/ON
  • HunterzHunterz [Admin]
    Astral sorcery zlobi s proxy. Je to podobne jako kdysi zlobil thaumcraft (na to jsme posleze fix meli). Bohuzel o fixu na tenhle pripad nevim. S tim global chatem nerozumim, trosku to rozved.

https://github.com/HellFirePvP/AstralSorcery/issues/237
  • dodoka01dodoka01 [Člen]
    Co se týče global chatu tak se ten command /ch se nejspíš překrývá s pluginem na shop, protože když napíšu /ch g což by mělo přepnout na global chat tak to bere v přednost ten shop command a napíše to Too many arguments g< Usage: /ch a když napíšu tohle tak to zapne ten Shop report místo hlavního rozcestníku netchatu
    Možná by mohla ten problém s attunementem vyřešit nová verze AS 1.8.2 (vyšla před 2 dny)
  • Jo ty myslis ten puvodni globalni chat, ktery mel kanaly, ten uz na sponge neni.

Ten problem nova verze imho nevyresi, kdyz si prectes odpoved autora v tom linku co jsem poslal, uvidis ze to oznacila jako ze to neni jeho problem a nehodla to resit.
  • Pokud teda nejde ten self attunemet,byla by možnost odemknout ty ostatní souhvězdí ? Protože ty jinší (např. Octans,Holorogium atd..) potřebují právě abych podstoupil ten self attunement.
    Bez těhle souhvězdí je to pouze 50% celého módu.
    Děkuji
  • Slo by udelat to co jsme udelali v pripade Thaumcraftu, kdyz nebyl na podobny problem fix. Eden by byl jako prioritni server v lobby, takze by ses pripojoval naprimo a k tomu problemu by nedochazelo. Je to ale jen workaround.
  • Bohuzel tahle uprava zas zpusobuje jine problemy, budes se muset spokojit s pulkou modu, pripadne pockat, dokud se neobjevi lepsi oprava.
  • Hunterz díky moc za ty odměny :) 
  • To je dobrý,ono to stačí ten self attunement jen jednou,souhvězdí mám už všechny odemčený a perky z attunemetu taky,mohlo by se to do doby co se nenajde bezproblémový fix dělat tak, že bys to na chvilku povolil a potom zase přepsal (prostě na žádost,pokud by to nevadilo)
    A ještě bych se chtěl zeptat jaký je seed na Eden ? (na /seed namám permise) -> potřebuju ho kvůli slime chunkům. :)
  • Na zjištění slime chunků nepotřebuješ seed severu, který hunt stejně nikdy nikomu nedá. Stačí se jen víc snažit a znát módy.
  • Ale lítat po serveru s tou lahvičkou z botanie je na dlouho.. :D chtěl jsem si to ulehčit
  • /kit vsechno
    /kit konec-hry
    Hunterz
  • jeste chybi /kit vyhraj-hru :P
    Adam4CZ
  • AnjikaAnjika [Člen]
    upraveno 22. November 2017
    dodoka, ak sa ti podarí, odchyť si na serveri petrenka, myslím, že sa to dá nejako v hre obísť - ak je to ten problém, čo som mala aj ja :D Mne to obchádzal petrenko :D Ale presné znenie problému si už nepamätám, bolo to trocha dávnejšie a mám, žiaľ, pamäť akváriovej rybky (5 sekúnd a dosť :D )

Btw, čo sa týka spoločného chatu je príkaz /netchat - zapne/vypne chat medzi servermi, prípadne msg fungujú aj medziserverovo. Neviem ako fungoval command, čo spomínaš, ale tento ťa proste "aktivuje" na všetkých serveroch, tvoje odpovede vidia všetci online hráči bez ohľadu na to, na akom serveri sa práve nachádzajú :D

Btw. č. 2 na Hunta - nejde ani fresian/holstein milk (animania) zmeniť na klasické obyčajné milk, tým pádom sa z toho nedá spraviť Fresh Milk (čo však z klasického milk ide) a ani Slop, čo sú jediné dva recepty s tými "špeci" mliekami, takže sa to nafigu skladuje... Syr z nich urobím normálne, ale inak je to mlieko prakticky nepoužiteľné :D

• Respektíve, ako som dnes zistila, nejde vyrobiť ani Slop (Animania) z normálneho Milk... :D Zlatá 1.10, kde išli všetky recepty :D Prečo to vlastne blbne? Ak by nešli recepty z jedného módu, pochopím to - asi ten mód s niečím nespolupracuje... Ale tu nejdú recepty z rozličných módov (Animania, Pams Harvestcraft a Botania, čo teda zatiaľ mne nešli...)
  • O tom jsem psal vyse jak Mojang haze klacky pod nohy.
  • :D Aj som to čítala, ale však moja pamäť akváriovej rybičky nikdy nesklame :D

Inak, neviem kto to chcel odo mňa zvery (pamätám si kravy, ale nepamätám si to ďalšie a ani kto mi to hovoril :D Pardón :D), cez víkend tu nebudem a kravy sa mi nejako nedaria, ale nejaké sa snažím odložiť, tak snáď budúci týždeň by to šlo :D A snáď nezabudnem... Ja viem, je to so mnou strašné, ale na blbosti mám pamäť skvelú :)
  • HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 23. November 2017
    Muzu ti rikat Dory ? :P

image
    Adam4CZjirkov
  • Vieš, že nie si prvý, čo to povedal? :D Ale môžeš, ja s tým problém nemám :D Ak ti to urobí radosť :D
  • A já si zase pamatuji, že tu chtěl ode mě někdo páva a slíbil mi za to sochu, nevíš kdo to byl Anjiko ?:D
    Anjika
  • AnjikaAnjika [Člen]
    upraveno 26. November 2017
    Našla si páva????? O_O A bola to mohyla a zajtra sa na ňu normálne vrhnem :D Kde si ho prosím ťa vyhrabala? :D Ja som preliezla väčšiu polku mapy a ešte som ho nenašla :D

Klaniam sa ti, ó bohyňa Luc :D Klobúk dole a moje večné uctievanie :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.