Aktualizace serveru Eden 14.11.2017

13

Komentáře

• No čo, som zvedavá a na serveri som sama, tak sa rozprávam aspoň tu :D Lebo keď to skúšam sama so sebou, tak ostatní na mňa divne pozerajú :D Respektíve, som zvedavá ako mačka, kazisvet s pamäťou akváriovej rybky, trpím samomluvou, učenlivá ako mladý vrabec, vtieravá ako old spice po holení, atď... :D Výpočet mojich vlastností by bol nadlho a nechce sa mi nad všetkým premýšľať... Takže aj lenivá ako voš :D
  • Podivam se jeste do toho omezovace, je docela mozne, ze v nem mam chybu.
    Anjika
  • Ehm, Morrca mi akurát vravela, že nejde vycraftiť Grout z 3 kusov - používa sa tam piesok, jíl a gravel... Keď hodíme celý stak týchto surovín do crafting tablu, tak to chce vypluť Flint... Pritom ale flint sa craftí z 3 ks gravelu... Morrca vravela, že po 1 to ide, ale v momente, keď je tam celý stak, tak to robí flint... Grout sa dá vycraftiť aj z 9 ks, to som tuším robila aj ja, keď som stavala pec na tinker, ale tieto 3 kusy nejako neposlúchajú :D
  • To je zda se problem forge ty recepty, jsou to shapeless predpokladam?
  • Jop, Grout z 3 ks aj Flint sú shapelles... Len nám to prišlo divné, keď flint sa ani z clay a sand nevyrába a pritom ho tam hádže ako výsledok...
  • Protoze jsou proste shapeless recepty ve forge 1.12.2 evidentne zabugovane. Uz jsem tu i odkaz na github daval, tak tam je to videt.
  • Právěže jsem ho nenašla :D hele od doby co si mi to řekla, tak ho hledám, našla jsem max. další 2 křečky jiný barvy, jinak mi docela dropuje hra poslední 3 dny. Jinak Hunterz kdy bude vymazání mapy ? Já jen, jak moc se mám ještě snažit něco dělat :D
  • Je k vymazani mapy nejaky duvod?
  • dodoka01dodoka01 [Člen]
    upraveno 13. December 2017
    Nee :D Wipe bych fakt nechtěl.. mám ještě kopu nápadů a práce co ještě udělat,postavit atd..
  • ne to vůbec není, jen jestli se pak wipe bude nějak oznamovat předem, protože mám poslední dobou málo času an hraní tak tam toho chci udělat hodně, ale bojím se, aby nebyl wipe. 
    Já musím v první řadě najít ty pávy :D
  • Jakmile se objevi nova verze a mody, pak teprve ma smysl otazku wipe otvirat. Treba diky pomerne vysoke kompatibilite a existenci modu mezi 1.11.2 a 1.12.2 wipe nebyl potreba. Uvidime jak to bude u 1.13. Kdy vyjde forge, jak rychle budou mody, jak na tom bude sponge a v neposlednir ade take jak na tom bude casove tym, ktery da server na nove verzi dohromady.
  • :D Nejsu pavy, nebude mohyla :D A uprimne sa domnievam, ze ak Hunt neprida spawn egg do vrm, tak pavy asi ani nebudu :D Ale ja som medzicasom nasla asi dalsie 3 pary merino oviec, zopar skreckov... A vselico mozne aj nemozne, ale pavy sa snad nikde ani nenaspawnovali :D

Huntiku, nas najmilejsi, nepridas spawnegg na pavov do vrm? :D Pekne prosim, smutne pozeram :)
  • Adam4CZAdam4CZ [Admin]
    upraveno 14. December 2017
    image
    dodoka01Chlachta
  • Yep. Diky moc Adame :D Presne takto som to myslela :D
    Adam4CZHunterz
  • Mohlo by se taky něco udělat s těma levitujícíma blokama po těch malých golemech z Mo'Creatures. Mám jich v claimu asi tak 50 a strašně to hyzdí okolí :D
  • Prijdu se podivat. Vydrz.
  • Anji, ja už teĎ zase chvíli budu chodit více. Nějak mi to kvuli škole a práci nějak nevycházelo.
    Anjika
  • AnjikaAnjika [Člen]
    upraveno 17. December 2017
    Hunte? Po tvojom dnešnom reštarte mi akosi blbnú dvere a postele - ak ich rozbijem, druhá polka mi zostane... Dvere a posteľ sa dropne už po tej "polovičke", tá druhá nedodropuje nič, ale proste tam zostane a chová sa ako blok. Treba ju proste rozbiť...

A to isté robí aj river cane a sugar cane...
    image
    image
  • Aktualizuj si forge
  • Ja kdyztak aktualizuju i v instalatoru behem dneska.
  • Jeste me napadlo, jaka jsou tps, kdyz to boris? Pripada mi to jako, kdyz je server v lagu a proste nestihne smazat druhou pulku entity. Kdykoliv se pripojis, diky tvymu zverinci jdou tpska dolu.
  • Ja som vecsinu toho zverinca uz prestahovala :DD Problem s TPS je len ak sa pripoji este niekto... Potom klesnu, ale ak som sama, tak stale svietia na 20... Podla mna to nebude len mojim zverincom... Sam si povedal, ze ked som bola dalej od zvierat bolo to v pohode... Uznavam, mam doma este kozy a kravy, ale aj tie mienim odstahovat. Jedine, co mi potom zostane doma je par zvierat... Priamo v baraku mam z Animanie len 1 skrecka, 1 jezka a 2 fretky... Na pozemku potom z Animanie zostanu len zajace a ak raz najdem alebo nejako ziskam, tak pavy, ktore maju nachystany pekny velky vybeh, ktory je ale zatial prazdny...

A TPS ti dneska skusim pozriet, ak sa dostanem k MC...
  • Hm tak to nakonec s tema postelema vypada na nejaky novy bug pri updatu serveru :)

Jde spis o zvirata z modu animania -  u nich byl problem, ktery se sice zmensil ale u tebe se stale projevuje.
  • Ty postele a dvere: https://github.com/SpongePowered/SpongeForge/issues/1900

Verim ze to opravi velice rychle.
  • Ja viem, vysvetloval si mi to a ja sa to snazim riesit premiestnenim na ine miesto :D Ale potrebujem miesta, ktore nie su prilis daleko od domu a zaroven su dost daleko od seba, aby to tolko nerobilo neplechu :D VIP nebudem mat navzdy a treba ratat s dopravou pesibusom, takze potrebujem taku vzdialenost, aby som pol dna nesla len k zvieratam, ked budem chciet maso alebo mlieko :D
    Ano, mame warpy, ale len 5 a tie mam uz niekde inde :D
  • Zkus použít koleje :D
  • Po polovicke mapy budem mat natiahnute kolajky, aby som nemusela chodit, ne? :DD Ako napad for fun to neznie zle, ale mohli by sme skusit vyrobit obriu horsku drahu, ale ako sposob prepravy asi ne :D
  • To VIP uz mas navzdy, minimalne za vsechny ty poctive nahlasene chyby.
  • AnjikaAnjika [Člen]
    upraveno 19. December 2017
    Neviem ci sa to da klasifikovat ako poctive :D Mne to proste neslo :D A podstatna podmienka je, ze som vedela, ze by to malo ist :D

Nepotrebujem VIP :D Ja som to nerobila pre VIP, nemam to v povahe :) Mne uplne staci aj obvykle hranie. Jedina vyhoda je, ze mozes lietat. Je to fajn, ale nie je to pre mna nevyhnutne :D Na druhu stranu, ma potesia zvieratka :D Ja nie som zlozity clovek - daj mi zvieratka, budem sa tesit ako blcha. Daj mi najlepsiu vybavu na serveri a ja sa opytam, co s tym mam akoze robit... :D
  • To VIP znamena preci dulezita osoba. A tim ze hlasis bugy, jsi dulezita. Prispivas ke zlepseni serveru a hrani na nem. Ber to jako odmenu za pomoc pri vylepsovani serveru.
    Adam4CZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.