Aktualizace serveru Eden 14.11.2017

124»

Komentáře

• :D Uprimne, viac by ma momentalne potesili tie pavy :D Sorry :D
  • Tak mi vecer napis na tsko, az budes na serveru, najdu nejake hnizdo :)
  • Ak budem vecer na pc, mc a tsku :D A nezabudnem... :D To bude najpodstatnejsie :D
  • Vidim to tak ruzovo, ze najskor asi az vo stvrtok doobeda (ak sa vyhrabem z postele) alebo az vecer... Poobede okolo 4 (? tusim) chcu ist byvale spoluziacky na vianocne trhy (mne sa tam teda nechce ist, ale zasa najblizsi rok pocuvat, ze uz ma dlho nevideli a som leniva niekam prist sa mi pocuvat nechce, takze si to absolvujem a mam na rok pokoj :D)...
  • Mám menší problém co se týče Rannuncarpus (kytka z botanie,která pokládá bloky). Mám pod ní ten 'soil'  i pod tím kde to chci dávat a nic se neděje. Jestli to třeba není jak s proxy u AS. Znemožňuje mi to udělat automatickou farmu na stromy :(
  • od 15. ledna je k dispozici staronový thaumcraft, jednoduchý výzkum stylem levlení a odemykání pomocí bodů, je jen jeden typ aury - vis, nody jsou fuč, není třeba skenovat všechno a jde skenovat i více itemů naráz, místo hůlek je bouble slot pro "čáry máry rukavici", alchemie stejná, golemové netuším, eldrich není kompletní a chybí některé výzkumy v infuzátoru.

Thaumcraft je teď jednoduší než kdy dřív, naučí se ho teď každý noob.
  • Takze uz ziadne zamorenie taintom? :D Uprimne, ja som na tie taintove nody mala tusim magnet, vsade kam som prisla hnusny taint... Nakoniec som skoncila nastahovana v Alpach... O.o A dotrepat tam mojho mamuta nebola teda ziadna sranda...
  • Hehe, "cary mary rukavice", chechtam se :)
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 7. February 2018
    Flux už nezpůsobí taint. Taint by teď měl růst velmi rychle, ale je omezen rozsahem, ten určuje flux. Ale vesměs je flux jen něco co ti brání používat nebo craftit silnější věci v daném chunku.

Jinak už mám za sebou zkouškové, teď na tebe budu mít spoustu času, hunte.
  • Na to abys me porazel v rozlicnych hrach jsi mel ale preci spoustu casu vzdycky :-) Hihi.
  • Keď by sa nabudúce aktualizoval Eden (neviem či sa hodia aj na IC, preto som to pichla sem), môžem poprosiť pridať tieto kvety? https://minecraft.curseforge.com/projects/ferdinands-flowers
    Originál boli v tom SevTechu, čo uvádzal pan Troll a vyzerajú skutočne fajnovo... Doslova to až láka urobiť záhradu, sad alebo sklenník... :)

A tie plávajúce rybičky vo vode sú tiež super, neviem teda ako by pôsobili na výkon serveru a či by skôr nelagovali okolie, ale keď to tak pekne pláva v tej vode :D https://minecraft.curseforge.com/projects/just-a-few-fish
  • Oba módy se tématicky hodí na eden, čeká se, až bude stabilní thaumcraft. Nemusí být dokončený, ve world genu nic nepřibyde, ale alespoň natolik funkční aby fungovaly věci co již v něm jsou. Těžko říci kdy to bude, ale azanor není flákač, na patreonu z thaumcraftu má docela slušný příjem.
    Anjika
  • Tento mód vytvára osadníkov len cez command alebo ich aj nageneruje do dedín? Lebo de facto niektoré suroviny napr. z PamsHarvestCraft len skladujem a skladujem :D Konkrétne tu myslím tých "custom" osadníkov, ktorých niekto spomínal v tých komentoch, napr. na ten PamsHarvestCraft, BiomesOPlenty, Botania...
    https://minecraft.curseforge.com/projects/villager-trade-tables
    https://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding-java-edition/minecraft-mods/wip-mods/2789932-villager-trade-tables
    A ak by bol zasa wipe, tak by sme asi viacerí ocenili, keby sa vygenerovala aj Jungla a Swamp (tuším tieto dve nikto nevidel :D - nemyslím to ako kritiku, len zbožné prianie :) )
  • Anjiko, možná mi nebudeš věřit, ale swamp biom je kousek od tvého sídla... :D

• image
    Ak myslíš toto, tak to je Wetland :D Ja som hľadala Swampland :D Lebo tie retardované pávy sú vraj v Jungli a Swampe... Ironicky sa našli v absolútne inom bióme, ale len na jednom jedinom mieste... Rovnaký bióm, v ktorom sa nakoniec našli pávy, mám aj smerom dole od baráku, ale po pávoch ani stopa :D Možno vplyvom niektorého módu sa klasická Jungla ani klasický Swampland nespawnuje, to sa hádať zasa nebudem :D Ale až si myslel Swampom to v "krúžku" (je to čapaté, takže to kruh neni, ale však chapeš), tak to je Wetland a o tom viem... Ale takmer prd tam je :D Ani komodo dragon sa tam poriadne nespawnol :D
  • Na budoucí aktualizaci bych navrhl mód The Betweenlands: https://minecraft.curseforge.com/projects/angry-pixel-the-betweenlands-mod
    Přidává takovou tajuplnou, až strašidelnou dimenzi s novýmy moby, bossy, hromadu nových bloků
    Jediný problém by byl v portálu, který se aktivuje itemem co padá z Dark Druidů ve vygenerovaných strukturách ve swamp type biomech.
    Dalo by se to třeba zařídit obchodem pomocí CustomNPC.
  • Nápad je to zajímavý, ale je to pro mě úplně nový mód. Musel bych ho, na rozdíl od ostatních, projít abych byl schopný se v něm zorientovat, popř si pamatovat některé itemy co mohou být nebezpečné pro multiplayer nebo obecně zabugované. Teď budu mít zkouškové a mimo pár hodin týdně co přijdu relaxovat ke včelám na ic tak na procházení nebudu mít čas. Buď po zkouškovém, v červenci, nebo pokud se najde někdo, kdo by ten mód prošel místo mě. Mimoto thaumcraft, přestože měl teď další update, je ještě příliš nevhodný pro server. Minimálně na něj se bude ještě muset počkat. Co se tu tak rozebíralo na TS je možný brzký update skytechu.
    Stručně, mód se mi líbí, musel by se ale projít.
  • petrenko17petrenko17 [Mod]
    upraveno 13. June 2018
    Sestavil jsem modpack pro eden, dal jsem tam klasické módy a vámi doporučené na tomto vlákně. Mám-li občas při učení čas, zahraji si. Moc jsem zatím toho ale neprošel. Bylo na minulém edenu mo creatures nebo twilight forest? Na tohle budou.

Stojí za zmíňku, že mám notebook s GTX 1050Ti a nemám 60 FPS, mám kolem 28-38. Je sice pravda, že klient dělá i práci serveru, ale TPS je na 20. Přestože mám dohled na maximu doporučuji vám si po vydání edenu sehnat optifine nebo jiný klientský mód pro zlepšení výkonu, i když se vám bude trochu bugovat lobby. Problém by mohla být i paměť, alespoň podle toho, že mu na singlplayer nestačí 4G, snad to vyřeší server.

Povede-li se mi zkouška tak bych od 19. mohl mít čas s huntem server spustit. Samozřejmě teď testuji módy, nespanující se zvířata, podivné globální flagy a jiné nešfary se hádám odchytí až za běhu, protože přímo souvisí s nastavením serveru a o tom co je tam nastaveno nebo co se rozbije já nevím a hunt si to nepamatuje. 
  • Jo MoC i TF tam bylo/je.
  • Si to již nepamatuji, hrál jsem ho před pěknou dobou, přidal jsem i serverový mód stg - swing through grass. Dělá jen to, že moby můžeš trefit i přes trávu, dobré na minimoby co se v ní pořád motají a vy je nemůžete trefit kvůli retardovaným mechanikám minecraftu.
  • A potom by som mohla poprosit aj ten mod na padanie listov (je to na IC, ale nazov ma nenapadne)? Je to take pohodlne, ze clovek nemusi cakat na vsetky listy a zaroven aj ubezpecenie, ze som tam nezabudla nejake drevo a nezostane mi to tam lietat...

A MoCreatures tam boli, teraz nie su a Twilight forest tam je teraz, predtym neviem :D

Btw, díííííííky Vám dobré víly :x :-*
  • Eden byl otevřen a je ve stádiu testování, musím projít, fungují-li správně recepty z thaumcraftu, botanie a zkusit sestavit portaly do twiglitu a betweenlands.
  • Dik, zrovna jsem se chystal napsat samostatnou novinku.
  • Ještě to musíme pustit pod lobby, a znovu otestovat, wipnout a dát tam ten seed. Počkám na TS, pak založím nové vlákno, kvůli nahlašování bugů / nedostatkům na současném edenu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.