Verze 0.200.311

Nová energie je konečně tady, přináší mnoho nového a spackaného. Ale to bude tím že si jen vývojáři sedí na uších a nevšímají si 40 stránek na fóru kde jim lidé ukazují, jak základní systém reaktorů nefunguje. Zas na druhou stranu v tomto updatu se jim povedlo vše ostatní, lokální (bublinové) štíty, chambery - ty se povedly hodně, integrita - ta se moc nepovedla. Ale systém stabilizérů je prostě odpad. Sice splnil svůj záměr, přimět hráče mít v lodi i volné místo mimo systémy, ale to by i vyřešilo přidání funkcí pokojům v lodi (např vyplnění něčím jako cargobloky, effektivita by pak byla celková suma). 
Tak snad do budoucna si nechají poradit a my se zbavíme nové módy stavění lodí oficiálně pojmenované komunitou: "dildo stick".


Další update, někdy za půl roku přinese předělání zbraní. Schema se nechal slyšet že pulse je k ničemu, armor u velkých lodí rovněž, kombinace zbraní jsou nudné a nepraktické a konečně na poškození je nejlepší raketa protože ostatní prostřelí jen skrz.

Komentáře

 • A co nějaký obrázek té dildo stick lodi, pro nás, kteří nemají čas googlit, popř. fantazii si je představit?
 • petrenko17petrenko17 [Mod]
  upraveno 25. January 2018
  Mají fóra mimo provoz, jinak tam je dost obrázků, zkusím improvizovat:

  image

  Ideou stabilizátorů je vytvořit místo uvnitř lodi, tak, že tě k tomu donutí. Už jen tenhle nápad je špatný, protože by jsi ty tam to místo měl chtít a ne aby tě někdo do něj nutil.
  Stabilizéry přidávají stabilitu reaktoru, bez stability hrozí řetězová reakce výbuchů při zásahu jakéhokoliv bloku reaktoru. Stabilizéry musí byt na určitou minimální vzdálenost od reaktoru aby vůbec nějakou stabilitu přidali, navíc se mezi nimi a reaktorem tvoří "přenosová trubka", prostě něco bez hitpointů, co když je zasaženo udílí poškožení stabilizérům a reaktoru a vyřadí na je na nějakou dobu z provozu.
  Dildo lodě vznikají, protože pro potřeby vůbec nabití jumpdrivu je třeba poměrně velký reaktor, s tím ale roste i minimální vzdálenost efektivity stabilizérů v každém směru. Vuala dildo loď, úplně na přídi grupa stabilizérů, úplně na zádi reaktor, uvnitř nacpané ostatní systémy. Když tě systém nutí tam mít místo tak proč ho nevyužít? Navíc přidaná integrita se počítá pomocí přilehlých bloků. Nejefektivnější je kupodivu kostka a proto jsou všechny systémy uprostřed kostky no, a celkově je to 20x20x300 kvádr zvaný dildo shit.
  No a tak vlastně jediné co stabilizéry přinesly do hry jsou limita svobody stavění. Lidé to schemovi říkali už 3 měsíce, tak ať si to teď sežere.

  Funkce pro místnosti v lodi by tento problém úplně vyřešili. Máš v lodi i něco jiného než systémy, protože je to užitečnější tam mít něž to celé vycpat systémy. I přes to, že mu to komunita takhle polopatě napsala, tak se pořád nechytá.
  SanquiraAdam4CZman_or_lady
 • Absolutne mimo temy, ale kto pre vsetko svate vymyslal tie nazvy? :D

  A petrenko niekomu to nedojde ani keby ho to trafilo rovno do ksichtu medzi oci :D
 • :D +1 za improvizaci
  Adam4CZerosenin111
 • 0.200.334 
  Dobře, už to spravili, teď už je to vesměs použitelný systém. Některé chambery jsou nic moc, jiné docela pěkné. Armor a zbraně jsou stále ještě naprd, na tom se pracuje. Nejdelší čas zabere nový damage model. Místo pulsu přibudou miny. A většina efektů bude překopána.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.