Animania Crash

Dobrý večer,dneska mi několikrát po sobě crashnul minecraft, když jsem se přiblížil do blízkosti koní z animanie (konkrétně Draft Horse Mare)
Dá se z toho sice dostat,ale musím asi 3x startovat znova minecraft a rychle se portnout domů.

Děkuji za pomoc :)

Komentáře

• Tie kone su asi problematicke, lebo minule som za tieto Draft Horse dostala varovanie, ze zeru moc pamete a laguju server :D
  • Zdar, na privatni paste se moc nepodivam....

Animania je celkem problematicky mod co se tyce bugu a zrani pameti. Na druhou stranu ty zviratka jsou moc pekne.
  • To su :D Ak som este nepodakovala, tak dakujem za ne teraz :D A sorry za spam, nudim sa :D Na inej stranke som bola zdzubana, ze rozkazujem, tak ... Aspon tu sa ozvem, kym mi to niekto nezakaze aj tu :) A neviem ci to mas rovnaky problem ako ja, ale mne to tiez obcas pri prihlasovani crashuje... Ale neviem ci je problem server alebo skor moj dedusko pocitac, ktory pameta aj lepsie doby :D
  • dodoka01dodoka01 [Člen]
    upraveno 2. April 2018
    Aha,tak to se omlouvám, že to je privátní. Nastavoval jsem to na to Unlisted (myslel jsem že to je jen na odkaz,tak já to zpřístupním) :)

A Anjiko, pokud máš při přihlašování otevřený TABlist, inventář nebo chat, tak to crashne. Nevím jak to máš ty, ale snad to pomůže.
  • Nie otvorené nemávam nič, no neviem, čo to spôsobuje, ale už som si zvykla... Po pár reštartoch launchera sa to väčšinou nakopne :D Trocha si ponadávam a potom som aspoň dvojnásobne šťastná, že si môžem zahrať :D :D :D
  • hihihi
    erosenin111
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.