Jak na IC2

Zdravým mám menší dotaz.
Jak propojit Immersive s Mekanism?
Jak docílit toho abych při pohledu na imersive sklady energie viděl kolik je v nich uloženo energie

Mockrát děkuji Erosennin111

Komentáře

• Propojit to lze jakkoliv, mají stejnou energii. Na momentální stav baterky má immersive měřák, nebo použí redstone.
  • Děkuji ale ještě by měl být mód který při pohledu na stroj ukáže kolik má uloženo energie
  • Třeba nastaveni JEI nebo nějaký jeho addon
  • Já osobně používám Wawla + Hwyla, při pohledu ukazují základní informace o bloku/ entitě. Jen ta energie asi nebude fungovat, používám jen úložáky z mekanismu a u těch to neukazuje, z Immersivu jsem je nezkoušel.
  • Z immersivu je tam na to ten měřák, to je jeho účel v módu. Přidávat si na to addony je jako když mojang přidal automatické poskakování.
  • Děkuji přesto se mi stále nedaří propojit immersive s mekanism nevím proč za každou radu budu vděčný přes immersive kabeláž mi to nejde
  • Connector na kabel a připojit drátem.
  • Mě to normálně funguje, mám to napojené tak v celém baráku. Dokonce můžeš přecházet přímo přes kabeláž a nemusíš používat baterku pro přechod. Mimochodem, v nové verzi immersivu kabely dávají petelice, když se k nim přiblížíš, tedy pokud je neizoluješ.
  • Ano to už vím děkuji za odpovědi a budu se na to soustředit další věc je že se mi furt v baráku rozpojuji kabely nebo zapojené nedodávají energii do refined stírače funguje to ale když se odpojím a připojím do hry tak to nemá energii
  • Refined Storage (nesnáším autokorekci)
  • SanquiraSanquira [Člen]
    upraveno 4. May 2018
    To je známý bug. Zkus nepoužívat mekanism kabely na připojení.
  • Takže mám používat kabely z immersive (stejný problém mi dělají i trubky na přenos tepla s mekanism ( ale jiné ne)
  • Má immersive i nějaké kabely na převod tepla kapaliny a plynu
  • Jak izolovat immersive wire???
  • To je až v nové verzi, na žádné problémy jsem já při hraní s kabely nenarazil, spíš mi přišli mekanism trubky spolehlivější.
    erosenin111
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.