Update módov na Eden

Zdravím,
chcel by som sa spýtať a tým aj navrhnúť update dvoch, povedal by som hlavnejších, módov a to:
 -> The Twilight Forest
 -> Thamcraft
Sú dostupné už vyššie verzie kde je pridaných zopár vecí ale hlavne je spravených veľa fixov. Napríklad v thaumcrafte je opravený infusion crafting.
Ďakujem a prajem pekný deň!

Komentáře

• SteedrSteedr [Člen]
    upraveno 27. August 2018
    Aktualizace módů by byla fajn, třeba ve výše zmiňovaném Thaumcraftu teď není vůbec možné udělat stabilní infuzi. Schválně jsem zkoušel nejnovější verzi a tam to funguje parádně, chvílemi jsem to měl i velmi stabilní, akorát tam teda musí být více stabilizátorů a vis generátorů.

Jinak když už by se to aktualizovalo, tak by to chtělo i ostatní módy. Co jsem se díval, tak více jak polovina módů má už novější verze, u některých je těch změň docela dost, třeba takový Quark toho teď dost mění a přidává pár nových bloků. A třeba by se tou aktualizací i opravil ten spawnovací problém u mobů, teď na celé mapě nejde najít ani jednu oliheň a koně z Mo creatures, konkrétně černého a bíleho, které jsou potřeba pro vytvoření pegase a podobných lepších druhů.
  • Diky, podivam se na to.
    Mc_Cranky
  • Podívej se na to do roomky edenu
  • Btw, pridali sa aj tie mody, co sa spominali naposledy? (V tomto momente ma napadaju len tie Exotic Birds, ale bolo ich myslim viac...)
    S pozdravom vasa akvariova rybicka Dory :)
    P.S: A ano, vasa akvariova rybicka este zije, len momentalne je zazrana do Arku :D

• HunterzHunterz [Admin]
    upraveno 11. September 2018
    Si to nainstaluj. :P Ja jsem momentalne zazranej do 7 days to die :P
  • To si chcem tiez kupit, len momentalne vedie Ark :D A doteraz som to nemala s kym hrat, ale hlasis sa mi ako pokusna krysa? :D Ale preferujem skor zdrhaciu taktiku :D Ale ak mi ukazes, co mam robit, ja byt velmi hodny cerny, ja byt usilovny cerny :D (Bez urazky komukolvek :) )
  • Parada :) Dalsi spoluhrac do party .)
  • dodoka01dodoka01 [Člen]
    upraveno 23. December 2018
    Dobrý večer všem, vyšly zase nějaké updaty pro módy na Edenu, hlavně pro Astral sorcery, Thaumcraft.
    Bylo by možné updatnout balíček? 
    Děkuji za čas a přeji všem Veselé Vánoce :)
    - dodoka01
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.