Update a wipe IC2-S1 + Steedr

Zdravím chtěl bych navrhnout update všech důležitých módů a wipnutí celé mapy, už delší dobu jsme přemýšlel že se tam podívám a tak jsme se stavil a když jsem se logl do lobby a viděl těch 0 hraču tak jsem si řekl že by nebylo od věci udělat wipe a update módů :)
No a jelikož mám před sebou projekt který mi zabere cca 1 rok tak bych chtěl co nejdříve začít a tak tě žádám Steedre a další ať se k tomu vyjádříte jestli by jste něco změnily.
Osobně bych tam nechal Immersive Enginering jelikož na ten projekt budu potřebovat minimálně tak 250 000 staku iron blocku a Mekanism aby jsme mohli přepracovávat orečka 2x 3x 4x 5x  pak AP2 na MEčko aby jsme to mohli někde uskladnit :) a ostatní modu co by jste navrhli a společně by jsme to odsouhlasily.

Děkuji vám všem co jsi to přečetli a přeji příjemný zbytek dne :)

PS:A pokud by to vše vyšlo tak bych vás chtěl poprosit kdyby jste našli vodní plochu tak 2000x2000 muže být i menší tak se mi prosím ozvěte :)

Komentáře

• Tak aktualizace by asi nebyla špatná, přeci jen už to jsou 4 měsíce od poslední změny. Wipe by podle mě měl smysl jedině, kdyby se měnilo generování světa, teď je tam Biome bundle, kterej sice vypadá hezky, ale nebere vůbec ohled na ostatní módy jako Forestry a Quark. Takže shánět stromy nebylo jen tak...

Jinak nemám žádný nápady, co by se mohlo změnit, jediný co mi tam vadilo, jsou ty brutální propady fps, ale s tím se stejně nic neudělá. Už mě to tam ani tolik neláká potom, co jsem si zkusil Eden, ten je podstatně živější a náročnější, na IC si stačí udělat miner a pak je to naprostá sranda.

Takže jestli bude wipe nebo ne, nechám na ostatních, za mě je to jedno. A k tomu oceánu, plocha 2k je fakt hodně, při vanilla generaci by to možná nebyl problém najít, ale v tom Biome bundle jsem na tak velký nenarazil.
  • A spawn bude nový? nebo se zase překopíruje starej ? teda jestli se bude něco dělat

• Zjevne jsi na tom serveru jak je tedka ani nebyl. Jinak bys vedel, ze tam uz davno neni zadny epicky spawn na ktery byla rada hracu zvykla z dob nejvetsi slavy Minecraftu. Ale pokud neco chces postavit tak klidne do toho. Kdyz pozoruju ale situaci okolo Minecraftu a hlavne posledni verze, je to cim dal horsi. Doposud napr. neexistuje bezpecny zpusob jak aktualizovat vanilla (nemodovanou) mapu z verze 1.12.2 na 1.13.1, mizi veci z truhel na rozhrani chunku apod.

Osobne uz tomu nevenuju tolik casu jako driv, nicmene pro tech par pratel a dalsich hracu ty servery necham bezet dokud to okolnosti dovoli. Na aktualizaci modu se podivam, ale zkuste dat nejake dalsi konkretni podnety. Osobne me napada treba immersive railroading, otazkou je jestli uz ten mod je pro multiplayer dostatecne odladeny. Myslim ze by ho par masinkaru ocenilo :)
  • dle mého spawn je reklama serveru... btw jinak rád bych dal nějakou budovu dohromady ale nemam přístup k WE at...
  • Ja bych aktualizoval módy jakožto Immersive Enginering Mekanism Applied Energistics atd. S tím spawnem jak řikal už několikrát Hunt je to už jedno jelikož na ICčku hraje už stejně jen ta samá komunita a nikdo jiný jelikož na Módovný Minecraft už nikdo neslyší ale slyší na Survival Games a další sračky.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.