Pozdrav do dlouhé době

Zdravím, Admin team a spoluhráče, 
tohohle oblíbeného serveru alspoň tedy můj byl. Chodí se sem ještě nekdo dívat na tyhle stránky?
Nebylo by špatný znov se někde sejít společně na serveru hmmm nebo jej znove spustit (co ty na to Hunterzi) hraní na tvojem serveru bylo zabavné, poučné a člověk si našel plno přátel i když dnes už s některýma nejsem v kontaktu ani, popř. tsku pokud ovšem jde.
Trochu si zavzpomínat na staré časy, mnohým se určitě životní situace změnily a nemají čas hrát,
někteří možná dospěly třeba i k tomu že už je MC nebaví. 
Nevím jak mnozí z Vás, ale já MC stále hraji snad od samího vniku Minecraftu.
Hledám stále nějaký dobrý server bohužel jako tenhle se mi nedaří najít (kde bude suprová komunita hráčů, jaká zde byla).

S pozdravem Chicochic

skajda54

Komentáře

• Zdravím,
    já sem čas od času zajdu, jestli není nějaká změna, novinky (nebo jestli to tu stále existuje). Sice nemám skoro vůbec čas na hraní, ale sem tam mám volno a bylo by fajn mít třeba nějaký jeden server, kam bych se vždycky na dvě hodinky šla odreagovat, ale taky nemůžu žádný najít. Třeba obyčejná vanilla by stačila, ale co jsem procházela servery tak to byly ve vedení buď děcka, nebo spolek totálně arogantních ko**** a hned mě přešla chuť.
    A ohledně toho TSka, přesunulo se někam jinam, dočasný výpadek, nebo už se taky zrušilo úplně? Asi dva měsíce se nemůžu připojit, nikde nikdo neřekl proč a hledat alternativy, když tady jsem byla jako doma, je celkem škoda.
    ChicochicPolican
  • Ahoj,

TSko je odstavene, stehovani serverovny a v nove neni misto. Hledam nejake nahradni reseni.

Jinak jsem na steamu, v soucasne dobe moduju DayZ :P

Kdo hleda, najde me i tam.

Zdar Hunt

TheBatgirlCzChicochicskajda54
  • Děkuji za info, právě jsem se lekla co se děje... :D
  • PolicanPolican [Člen]
    upraveno 4. February
    Ahoj, také to tu stále sleduji. Vůbec bych se nezlobil za nějaký vanilla server, kde by se dala vytvořit maličká komunita z hráčů z dřívějška :D
    TheBatgirlCzskajda54
  • zalozit problem to zvladne cvicena opicka
    ale dostat to byt jen vzdalene na standart na kterej sme tu byli zvykly (coz je duvod proc se nedokazem usadit jinde) je pomerne tezky holt nam nezbyva nez smeknout pred tim co hunt umi :-)
  • Skajdo no právě, nevím teda jak vy ale já teďka minecraft ani moc nehraju, není kde se pořádně usadit a když už jsem něco našel, tak se vždy našel důvod proč odejít. Sám víš, že je lepší mít na serveru pár lidí a tím i tvořit solidní komunitu, než mít kvantitu, což v dnešní době na moc portálech neuvidíš. Každý z toho akorát rejžuje, jak se dá a dokud kolo jede a skřípe, tak to neřeší, když z toho jdou peníze. Právě proto bych se klidně přidal kdyby byla možnost, scházet se na nějakém serveru, klidně i v počtu pár lidí. Nebránil bych se ani tomu, že bych něco přispěl. 

úsměv a mávat  :D
    skajda54
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.