gorilla

O uživateli

Uživatelské jméno
gorilla
Datum registrace
Návštěv
721
Poslední aktivita
Funkce
[Člen]
Body
48
Badges
5
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok

  Tento den bych rád věnoval vzpomínce všem těm, co za Huntem stáli a neopustili ho. Vánoce mají být o rodině.. A když to vezmu kolem a dokola, tak rodina pro mě byli ti, co to mysleli od začátku v dobrém. Snažili se, aby jejich portál fungoval i přes útrapy, které to sebou přineslo. Nikdy nemysleli na vlastní popularitu, či svoje ego. Vždy dělali vše pro to, aby jejich oblíbené servery byli unikátní a žádané. A nemluvím jen o Áčkách, či M-kách nebo Péčkách a všech různých hodnostech..  Mluvím tady o hráčích, kteří se stali naší komunitou. Nevzpomenu si na všechny ale i tak.
  Díky "Akinomka", která mi ukázala, že i pod sladkou slupkou se mohou skrývat hořká zrna.
  Díky "Lagarex" - tomu jedinečnému exempláří ultimativního chuja, že ikdyž je člověk zmrd, vždy se najde trochu místa pro to býti ještě vetší zmrd..
  Díky "Chicochic a Simulantík" za sponzorování a také za názornou ukázku toho, jak lze nezalagovatelný server zalagovat hned druhý den od Wipe.
  Díky "mi85, Desert, Redfox, Ridge, jakub151 ,Steedr, NeumimTo, Katucha, Smudla, Adam, Petrenko, Petr_tucky, Miamou, BatGirl, ArusCZ,", a všem, na které si hned teď nevzpomenu že byli součástí mého života. I když jen virtuálního.
  A v neposlední řadě "HunterzCZ" který NÁM dal zázemí, prostor se navzajem poznat a zahrát si spolu.

  spíše to zní jako díkuvzdáni, ale o vánocích je ta nejlepší příležitost toto všechno ze sebe vysypat. A dát najevo jak je pro vás rodina důležitá.
    
  (až vystřízlivím, budu se nad tímto komentářem chytat za hlavu, ale " in vino veritas")
  JirkatixHunterzAdrijanedArusCZChicochicjdanekeuAdam4CZMlocik97Petr_tuckyerosenin111
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Co na to říct? Jen, že mě to mrzí, že je konec. Komunita, kterou jsme budovali několik let stále zůstává, ale i ta se nakonec rozpadne jak starý pařez. Snaha být lepší a kvalitnějši naši komunitu stmelovala, ale teď? Naše poslední věc, která nás držela pohromadě je ta tam. Ikdyž jsem zde nebyl už pár let a neangažoval jsem se na provozu serverů, stále říkám NAŠE komunita, protože mám pocit, že jsem zde nechal kus sebe, jako kdokoli z vás!!! Jen bych chtěl ještě poděkovat lidem, kteří mi pomáhali, a dokonce i těm, kteří mi neustále dělali vrásky na čele (občas se nasrat prý prodlužuje život jako sex) A hlavní dík Hunterzovi, který poskytnul TO zázemí (provoz serverů, modifikace pluginů, a i modifikace Módů), díky kterým jsme se měli možnodt poznat.
  Ale ještě máme jednu šanci, a to fakt!!!!! Až za pár let příjde MC jako retro znova dp módy, příjde naše chvilka..A v tu chvíli doufám, že se zde znovu sejdeme a budeme společně dumat nad tím, jak .........
  .jinak díky;
  Nut_CZE - s ničím si nelámal hlavu, většinu otravných a urýpaných hráču setřel, jako prach na polici.(a velmi dobře ovládal pluginy)
  Ridge - Dobrej moderátor, který zrovna nebyl moc výřečný, vždy svůj úkol zvládl jako moderátor a já jsem měl tak možnost věnovat se vlastním pekelným výtvorům, a nebo programovat nějaké ty eventy..
  NeumímTo - člověk, který mne poprvé zatáhl do kouzla IC serverů ( jinak bych stále zabíjel zombíky a neměl tucha,co je to iridium)
  Jirkov - Asi nejlepší bug-hunter, kterýho jsem kdy zažil..Chyby, které objevíl si nenechal pro sebe, ale okamžitě je nahlásil. A jinak to je nejlepší LAG master, který svýmí výrobními linky dokázal zasekat celej server, ikdyž tam byl jen on sám..
  Steedr - na něj si pamatuju už jen matně, Ale asi nejleší pěstitel široko daleko. Na IC serverech to byl největší BOSS na šlechtění kytek.  (Kámo, jestli pěstuješ marihuanu, tak  pošli nějakej vzorek.)
  Jakub151.. už ani nevím proč odešel, nebo co se s ním stalo, ale ten nick mám v pamětí.. Jen vím, že byl schopný moderátor..
  Je zde mnoho dalších lidí, které bych rád pozdravil, ale za tu dobu si už nevzpomenu na jejich nicky.. A stejně tak je zde mnoho hráčů, kteří mi prodlužovali život, na jejichš jména si také nevzpomenu, snad jen Erosenin111.. Sorry kámo, ale většinou jsi mi byl osinou v zadku..


  skajda54TheBatgirlCzjirkovHunterzChicochic
 • Gregtech 6 [1.7.10] server anketa

  Gregtech má zásadní nevýhodu - a to je ta, že změna obtížnosti nebyla dynamická. A mnoho hráčů to znechutilo, když najednou museli shánět materiál na třeba obyčejný generátor i 2 dny. Když se řekne Gregtech, mnohým se zježí vlasy hrůzou a nejsou ochotni to už ani jednou zkusit. 

  Gregtech 6 se furt vyvíjí, ale i tak jsou zde měsíce hratelnosti. Největší novinkou oproti GT5 je slévání a odlévání. Můžete posbírat šroubky, piliny, tyče - prostě různé zbytky, naházet to do kelímku, roztavit a odlít něco jiného. Většina věcí a strojů, které už neupotřebíme můžeme takto recyklovat. V kelímku (Crucible) můžeme vyrábět i slitiny jako steel velmi jednoduše a není na to třeba mít BF. Je zde mnoho různých vychytávek, které hru oproti GT5 rozhodně zpříjemňují. Sekery mají v sobě zabudovaný "tree capitator" ale hodně odlehčený (kácí jen navazující dřevo y++). Nástroje při rozbití vrací část materiálu, z kterého byli vyrobeny. Suroviny se generují i v písku a štěrku, takže když jdete po poušti, můžete najít většinu surovin potřebných na dobu bronzovou (uhlí, měď, cín). Také se generují základny, které se dají vyrabovat a nejsou zrovna chudé. I v automatizaci nastal pokrok - Trubky na kapaliny a předměty, nádrže na kapaliny, objemné bedny, všechny stroje mají zabudovaný podavač a výpusť. Sada lagless hopperů, kterým se dá nastavit kolik kusů mají pouštět, Dust funnel(něco jako hopper, ale na dusty). Dále zde máme Automatické "crafťáky" nebo levnější project table. A také filtry na kapaliny a předměty. Solární panel tam je také a dává 8EU day 4EU night/rain 0EU rain in night. Systém replikátoru je jiný. Každý elementární materiál může být rozerván na protony a neutrony a poskládán na něco jiného. Takže když máte hromadu kyslíku, můžete ho takto přetvořit třeba na Iridium, Lithium, Chrom a vice versa.

  Abych GT jen nevyzdvihoval, je zde samozdřejmě mnoho nepříjemností, které opravdu odrazují hrát tento mód. Charcoal nevypálíte v peci, musíte mít coke oven, což sežere hromadu jílu a proces trvá opravdu hodně dlouho. Stejně i železo nevypálíte v peci - musíte mít crucible. Přibylo více technologie zpracování surovin, více strojů, komplexnějši recepty (vice craftění), Plno nových nástrojů nezbytných na craftění, které zabírají místo. I blbé zapálení ohniště pod Crucible je výzva. Protože na výrobu Flint&Steel je třeba železo nebo steel, a ten nezískáte bez Crucible. Tak musíte nasekat trávu, usušit, vzít 2 klacky a oheň rozdělávat jako křováci. Atd Atd.. Ale to k tomu prostě patří.

  Stránky GT6 jsou zde. Kdo by měl zájem dozvědět se něco více.

  Módy jako TE/BC a Iron chest již nejsou třeba. AE - Na automatizaci není třeba - možná kvůli skladišti, ale občas se stalo, že se tu a tam někomu vymazal disk - moc bych ho tam necpal, ale každý by měl přeci volbu, zda-li si to chce ulehčit či ne. MFR - eh  no. Nevím, jestli jsou tam nějaké bugy nebo né, ale vesměs každý to používal jen na tree farmu - ale jelikož už nejde vypálit dřevo v obyčejné peci.. ghe.. Mám takovej pocit, že ti co volají po MFR by odešli ze serveru mezi prvníma.(recepty z MFR jsou myslim gregorizované). Advanced SP no comment.
  Adam4CZHunterzIllidmanpetrenko17
 • Stav módovaného serveru na verzi 1.8

  hej.. Holkam take tece krev a jsou pristupne jiz od 15-ti.
  ArusCZRokol_XVII
 • Gregtech 6 [1.7.10] server anketa

  Ve složení modpacku mám jasno - smázl jsem skoro všechno - zanechám MFR, OC, AE2. I nastavení je takřka doladěné (vyšší spawn rate,ale zato menší objem surovin) - to aby se dalo najít na menším prostoru více různorodých surovin. Také zde na doporučení Hunterze přibyl mód na lepší generování krajiny. No, ale furt mi chybí nějaká ta motivace, přecijenom - spouštět server pro 3 lidi je tak trochu zbytečné. Nejde o to poskládat modpack a spustit - jde o to, že se musí připravit spawn, kde budou NPC obchody, ukázky zapojení, různé návody a rady - a to je teprve ten hlavní časožrout. Navíc až se to spustí, znamená to pro mě býti přítomen na serveru, abych mohl poradit nebo pomoct přímo ve hře. 

  Takže pokud chcete hrát tento modpack na serveru, prosím o to, aby jste své kamarády nasměrovali na tuto anketu. Až bude hlasovat aspoň 50 lidí a z toho aspoň 50% zaujatých - budu pokračovat v přípravách mnohem intenzivněji - do té doby budu pokračovat také, ale jen pokud se budu opravdu nudit.
  Hunterz
 • Verze 0,19549

  Ale není to zas tak hrozné. Mohlo to být ještě horší.. Například že se do jedné bedny vleze jen jeden blok. Navíc zde máme, odlehčení. Věci v bednách váži o něco méně než by vážili jako postavenej blok. Achjo.. ta dnešní mládež. Kde jsou ty doby, kdy hry na nejnižší obtížnost byli složité asi jako ty dnešní hry na Hard. Není divu, že se jim to nelibí, když jsou zvyklí hrou jen projít a né ji doopravdy hrát. 

  EDIT1: Začíná se mi ta hra o5 líbit.
  ArusCZ
 • Stav módovaného serveru na verzi 1.10

  Heh.. něco bych k tomu i řekl, ale vím, že by to bylo zbytečné. Hned by se ozvali zastánci AFK-Techu a můj návrh na přidání GT5u 5.10.xx na MC 1.10.xx by odsoudili jako příliš složitý a nehratelný mód.  Ikdyž si BloodASP dává opravdu záležet a každou chybu, či exploit opravuje opravdu svižně a důkladně.

  Nakonec takto budete odebírat jeden mód po druhém, až z tohoto Modpacku zbyde jen ICčko.. a i to se nakonec zruši kvůli bugu, který existuje již od verze 1.8.x. (inventory manager v jednom nezminěnem stroji). 

  Víš Huntre, že já nikdy nešel proti davu, ale zabečení berana se v tom stádu ovcí vždy strati - a i ten beran nakonec sklopí hlavu a podlehne režimu - nebo raději přeskočí ohradu a jde do pr.. Prahy.
  HunterzArusCZ