Hunterz

O uživateli

Uživatelské jméno
Hunterz
Datum registrace
Návštěv
2,599
Poslední aktivita
Funkce
[Admin]
Body
477
Badges
6
 • Ukončení provozu Minecraft serverů

  Včera jsem se rozhodl ukončit provoz Minecraft serverů. Co si budeme nalhávat, v dnešní době již existuje mnoho zajímavějších a zábavnějších her. Chtěl bych tímto poděkovat všem příznivcům a spolupracovníkům za přízeň i pomoc při správě serverů. Teamspeak poběží dál, byla by škoda zahodit NPL licenci :-)

  To je asi tak vše.

                  Hunterz

  Adam4CZPolicanTheBatgirlCzC00kieCzAdrijanedskajda54jakub151
 • Veselé vánoce a šťastný Nový rok 2019

  Přeji vše nejlepší v Novém roce, hodně dárků pod stromečkem a hodně úspěchů v nadcházejícím roce 2019!

  -Hunt-
  Adam4CZdodoka01Adrijaned_sharkiki_C00kieCzTheBatgirlCz
 • Update módov na Eden

  Diky, podivam se na to.
  Mc_Cranky
 • Víkendové setkání RebelGames

  Tento víkend přijeli na navštěvu do Pardubic man_or_lady, Honzack, jirkov, Buragi, TheError008 a na poslední chvíli se přidal i Lolák. Poklábosili jsme spolu u grilovaného masa, pamlsků, pivka, a dalšího pití dle libosti. Internet fungoval, tak ti největší závisláci pařili online a v sobotu jsem i zapnul stream na twitch. ( https://twitch.tv/hunterzcz ) V klipech je pak i vidět jak pes ze stolu ukradl chleba v přímém přenosu :-) V neděli jsme se byli svézt mašinkou a povozit Jeepem.
  Nikdo nic nerozbil, nepozvracel a pes nikoho nepokousal. V pátek byl i ohňostroj :-P Dokonce tam byla i nějaká popelka, co umyla v sobotu ráno nádobí :-)

  Díky všem návštevu, byl to fajnový víkend.

  imageimage
  TheError008Adam4CZman_or_lady
 • Vyšel Minecraft 1.13

  Venku je nová verze Minecraftu tentokrát zaměřená na vodu, oceány už nebudou tak pustým místem, po vzoru mnoha módu se v Mojangu rozhodli přidat i pod vodu nějaké nové věci.

  Server Vanilla byl aktualizován, další servery budou následovat, jakmile se objeví stabilní verze serveru, pluginů, forge a především módů :)

  Čas ukáže co to bude zas za katastrofu :P
  Adam4CZAnjika